Mutlu Müşteri :)

 


14.10.2019

Dün avm ye Arkadaşa kız isteme çikolatası almaya geldim. Geçerken mağazanıza bir uğrayayım dedim. Power bank sormaya. Nasıl oldu anlamadım Note 10 aldım çıktım😂

D*** hanıma çok teşekkür ederim, kaskosunda da yardımcı oldu.

V**** P**


14.10.2019

Yeni evim için ankastre set arayışında iken; Ankara Mamak bölgesinde bulunan Nata Vega AVM’ye girdik annemle ve bir anda Bosch mağazanızı gördük ve amacımız sadece incelemekti. Sonrasında Vestel’e, Arçelik’e, Simense, ne bileyim Beko’ya bakarız diye düşünürken; çalışanlarınızdan N*** Bey’in harika anlatımı, ilgisi ve alakası ile kendimizi Bosch’un setini alırken bulduk. Teşekkür ediyoruz böylesi personellerle çalıştığınız için. Tüm soru işaretlerimiz yok oldu ve gönül rahatlığı ile tüketicilerinizin arasına dahil olduk. Sevgiyle kalın.


14.10.2019

Samsung’tan alışveriş yaptığım için çok mutluyum ve çok memnunum.Yıllardır annem olsun ailemin diğer üyeleri olsun çevremdeki tüm arkadaşlarım olsun herkes Samsung kullanıyor ve çok memnunlar. Bende bu memnuniyet kervanına katılmak istedim. Ürünleri çok kaliteli ve dayanıklı. İmkanlar ve kampanyalar harika. Mağaza Çalışanı T*** Ç****’nın göstermiş olduğu ilgi ve istediğim ürünün en iyisini verme çabasından çok memnun kaldım, kendisine nezdiniz de teşekkür ederim.

Z***** Y****


14.10.2019

Öncelikle Kutup Şirketlerinin güveni için ve  N**** Bey’in ilgili oluşundan dolayı çok teşekkürler. Kutup Şirketinin ne kadar büyük bir şirket olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Tekrardan ilgi ve alaka için teşekkürler.

M**** Ö****


14.10.2019

Cep telefonu almak için optimum mobile samsunga uğradık burda mağaza girişinden itibaren U*** bey çok güzel karşıladı. Almak istediğimiz cihazları konuşurken çay ikram edildi. Çok mutlu olduk hoş ve keyifli sohbetin ardından telefonumuzu aldık kaskosunu yaptık. Tüm bu hizmetler için teşekkür ederim. Hiç biryerde böyle bir şey görmedim görememde başarılar.

M**** A***


14.10.2019

15.09.2019 tarihinde Arcadium Alışveriş Merkezi Bosch Mağazanızdan bulaşık makinesi satın aldım. Erkek olarak makine kullanmayı mağazanızda öğrettiler. Bu kadar muazzam ürün bilgisine sahip başka bir satış danışmanıyla karşılaşmadım. Mağaza müdürünüz F*** K***’a sizlerin de huzurunda çok teşekkür ederiz.

A*** İ***


14.10.2019

Merhaba, bir çok marka ve bir çok mağaza gezdim. İlgilenen oldu, ilgisiz kalan oldu ama Samsung Arcadium mağazanıza geldim. Bana ilk girdiğimde Güler yüzü ile hoşgeldiniz diye karşılayan G*** Bey öyle güzel bir insan ki, o kadar güven verdi ki, bana tv’yi anlattı karar verdim tamam dedim. Daha sonra da garantisini 3 yıl daha uzatmamı önerdi firmanızın geçmişinden güvenilirliğinden bundan önce garanti uzatan müşterilere nasıl hizmet verildiğinden bahsetti. Bende kendisine sana ve firmana güvendim yapalım dedim. Hem tv, hemde 3 yıl garanti uzatma ile birlikte alışverişimi yaptım. Kendisine ve Kutup firmasına teşekkür ederim.

B*** G**


10.09.2019

Ankara’daki birçok yeri gezdikten sonra iyi bir şekilde ilgilenip müşteri memnuniyetini ön plana almış olduğunu gördüğüm Optimum Samsung bayinizden tv aldım. E’beye teşekkürler. Tv almamız ve garantimizi uzatmamız için bizi ikna etti, alınan ürünü aracıma kadar getirmesinden çok memnun oldum. İlgi ve alakasından dolayı teşekkürler.

10.09.2019

Firmanızdan yaptığım buzdolabı, çamaşır makinası ve elektrikli süpürgesi alımı konusunda 
Y.B’den çok yerinde yönlendirme ve bilgilendirmeler aldım.  Süratle karar almam konusunda çok yardımcı oldu. Verdiği teknik bilgiler yeterliydi.  Farklı alternatifleri beklentilerim doğrultusunda isabetli şekilde şahsıma sundu.  Y.B’ye ve firmanıza çok teşekkür ederim. A. Z.

10.09.2019

B. B Beyler. Harika bir satış-pazarlama kabiliyeti. CEPA LG mağazasına su sebili sormak için girdik, 190 ekran televizyon aldık :)) Bir de 3 yıl garanti yaptırdık. Gençler harikasınız. Çok teşekkürler. V. Ö.

10.09.2019

Gordion mağazanıza birkaç defa uğradım. Bizi Ş. Bey karşıladı, her defasında olduğu gibi muhteşem güleryüzü ile. 65 ekran Tv aldım. Tavsiyesi üzerine 3 yıl garantisini uzattım. Kendisine teşekkür ederim.

A. N. H. R.

10.09.2019

Forum Samsung Mağazanız’daki Samsung bayisinden  WaterWall serisi bulaşık makinası aldım. Daha öncede alışveriş yaptığım için yine aynı yeri tercih ettim. T. bey bizi yine aynı ilgi ve alakayla karşılayınca alışverişimi tamamladım yanında da 3 yıl ilave garanti yaptırdım. Kendisine buradan teşekkürlerimi yolluyorum. Birdahaki alışverişim de görüşmek üzere. E. Ö.


10.09.2019

Forum avm mm firmasından 65 inç tv almaya gittim. Kutup Samsung mağazasını görünce içeri girerek tv ler hakkında bilgi aldım. Y.’beyin ilgisinden dolayı tv’yi mağazanızdan aldım. Y.’bey garantide de yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. M. D.


10.09.2019

Optimum da mm mağazasını gezerken çamaşır makinalarına bakıp çıkacaktım. Alt katta samsung görünce uğradım. Hiç aklımda yokken, samimiyetimle söylüyorum E.’bey bizi mağazadan çamaşır makinası, birde Garanti Plus  3 yıl garanti ile mutlu bir şekilde uğurladı.  Şaşkınım teşekkür ederim. F.Ç.


10.09.2019

Merhaba, Gordion Samsung şubenize eşimle beraber bir kaç beyaz eşyaya bakmaya girdik. Sonra burada bizi K.’Bey karşıladı. Bizde tüm beyaz eşyalara baktığımızı söyledik ama aklımızda alma düşüncesi kesinlikle yoktu. Buzdolabı, Bulaşık Makinası ve Çamaşır makinasına bakıyorduk ve uzun bir sürenin üstüne ürünler cidden çok hoşumuza gitti. Arkadaşta çok güzel bir şekilde bizle ilgilenip ayrıntılı bir şekilde anlatınca baktığımız ürünleri alma kararı aldık. Yanımızda tüm ürünlere yetecek kadar para yoktu ve bize havalede yapabileceğimizin bilgisini verdi. Devamında  bize aldıklarımıza ek garanti yapabileceğini de söyledi ve bizde daha güzel olacağını düşündük ve tüm ürünlere ek garantide yaptırdık. Gerçekten arkadaşa çok teşekkür ederim. Çok emek verdi ve uğraştı. İyi çalışmalar diliyorum. U.U.


10.09.2019

Gordion mağazanızdan QLED bir tv aldım M.’Bey garantisini uzatmamı önerdi onuda yaptırdım. İlgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim. İyi Çalışmalar Dilerim. A.A.

10.09.2019

Kutup Samsung çalışanı V. kardeşime çok teşekkür ederim. Beni Ts’den geri çevirdi. Tüketici kredisinin iyi olmadığından ve Samsung ürünü SAMSUNG’dan alınır abi riske girme dedi. Cihaz ve kasko aldım. Teşekkür ederim hizmet ve memnuniyet için iyi çalışmalar. K.K.

10.09.2019

Mağazanızı sabah ziyaretimde gösterilen ilgi ve ürünler hakkında bilgi veren E.A.’nın Tam bilgi vermesi, güzel anlatımı ve beni memnun etmesiyle ürünlerimizi güven içinde aldık. Mağazanızın genel olarak güven vermesi bizi aynı şekilde mutlu etmiş oldu.

Çalışan arkadaşların ikramları ve ilgileri için teşekkür ederim. Yatsan hediye çeki içinde teşekkür ederim. Kutup şirketi teşekkürler. S.E.
🙂🙂✌

10.09.2019

Sayın Yetkili,
Kısa bir süre içerisinde, Ankara Ankamall alışveriş mağazası içerisinde bulunan, Samsung Kutup Mağazanızdan, Samsung marka bir telefon aldım.
Kısa bir süre sonra telefonumda ufak bir sorun oluştu. Bu şubenize tekrar gitme ihtiyacı duydum. Şubenize vardığımda, adının sonradan D.A. olduğunu öğrendiğim personeliniz, daha hiç bir şey söylemeden, sorunumuzu bilmeden, gelişimizden anlamış olacakki, bizi hemen güleryüzle karşıladı. Sorunumuza hemen çözüm bulacağını söyleyerek oturmamızı istedi. 15-20 dakika içerisinde sorunumuzla ilgili çözüm odaklı tavsiyelerde bulundu. 
Kısa bir süre içerisinde, sorunumuzla ilgili çalışmalar yaparak, güleryüz ve tatlı dilli bir ifadeyle ve   bizleri memnuniyetle uğurladı. Kendisine çok teşekkür eder, ileriki yaşamında başarılar dilerim.
Yapacağınız performans değerlendirmenizde, yukarıda belirttiğim personelenizin, müşteri memnuniyeti üzerine yaptığı bu olumlu davranışlarının da dikkate alınması hususunda, katkıda bulunmanızı rica eder, iyi çalışmalar dilerim.
Saygılarımla, E.Y.

10.09.2019

Merhaba, Öncelikle özür dilerim. Dün Antares Avm’de Kutup Samsung mağazanızdan E.A. arkadaşımdan tablet almak için gittim. Ben kanser hastasıyım, o kadar duyarlı bir arkadaş ki, güler yüzünü benden hiç esirgemedi. Ben biraz duygusal kelimeler kullanınca kendiside kötü oldu. Ben hiç alış veriş yaparken böyle duyarlı, böyle candan bir süreç yaşamamıştım. Onun söylediği tüm kelimeleri ve tavsiyelerini harfi harfine dinledim. Ve bana güven verdiği için tabletime kasko yaptırdım. İlk başta E. arkadaşımın yaşam tarzına ve hayatına teşekkür ederim. Sonrada Kutup Samsung şirketinin böyle güzel personellerle çalışması beni mutlu. Bundan sonra alış verişlerimde Antares Kutup Samsung mağazasını tercih edeceğim. F.A.


10.09.2019

Antares Kutup Samsung mağazasında çalışan E.A. arkadaşımızdan tavsiyesi üzerine A7 2018 telefon aldım ve kaskonun önemli birşey olduğunu bana hissettirerek bana kaskoda verdi. Göstermiş olduğu ilgi ve iknası beni mutlu etti. Ne tür insan gelirse gelsin Antaresteki samsung mağazanızda ki E. kardeşimiz her türlü insana ayak uydura biliyor. Ve farkettim ki, ilgilendiği tüm müşteriler yüzünde gülümseme ile çıkıyor. Bence güzel bir işletme. Başta böyle güzel personeller yetiştirdiğiniz için sonrada, kutup şirket grubunu yöneten kişilere burdan sonsuz saygılar.


10.09.2019

Çalışanlarınız saygınlığı ve özverili çalışmaları sonucu hak ettiğim hizmeti aldığımı düşünüyorum. İlgili ve güler yüzlü çalışanlarınızla daha güzel çalışmalar gerçekleştirmeniz dileğiyle.

M.Ö.

10.09.2019

Taurus avm ‘deki Kutup Samsung şubenizden geçtiğimiz ay buz dolabı aldık. Cumartesi günü kayınbabam’a buzdolabı almak için tekrar şubenize uğradım. Bizi karşılayan Ş.’bey bize uygun olan dolabı anlattı ve hangi ürünü seçmemiz gerektiği konusunda yardımcı oldu. Kalabalık gelmiştik ve her sorumuza sabırla ve güler yüzle cevap verdi. O an ürünü almadık. Diğer marketleri de araştırdık ve pazartesi günü ürünü almak için tekrar Taurus Kutup şubenize geldik. Aynı fiyattan başka yerden almak yerine bizlere emek veren Ş.’bey’i tercih ettik. Garantimizi 3 yıl daha uzattığımızda bize avantajlarından bahsetti ve genelde bu güne kadar hiç sıcak bakmadığım bir olaya sıcak bakmamı sağladı ve yaptırdım. Yanında bir de akım koruyucu priz ve hediye çeki verdi. Çalışanlarınıza verdiği emekten dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.

SAYGILARIMLA

28.08.2019

BURAK BEY

Yaklaşık 10 gün önce Ankara Gordion Alışveriş merkezindeki Samsung Mağazasından TV, Buzdolabı ve Çamaşır Makinası aldım. Bizimle ilgilenen Şükrü Bey’in bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldık. Yaklaşık 2 aydır Ankara’da gezmediğim beyaz eşya mağazası kalmamıştı lakin çalışanınızın bize verdiği bilgilerle ikna olduk. Hatta aldığımız ürünlerin garantilerini bile uzatmamız konusunda bilgi vererek bizi ziyadesiyle memnun etti.


16.08.2019

ONUR DURMAZ

16.08.2019 tarihinde Kentpark Samsung mağazanızdan bir adet çamaşır makinesi ve buzdolabı satın aldım. Burak beyle bayram öncesinde irtibat haline geçip ürünler hakkında bilgi alışverişi yapmıştık. Ürünlerin yanında tavsiye ve önerisi üzerine 3 yıl Garanti uzatmadan bahsetti ve onları da satın aldım. Kendisine ilgisinden ve alakasından dolayı teşekkür ederim.


09.08.2019

BERK BEY

Merhabalar,

Pazartesi günkü göz yaşıyla biten bir alış veriş deneyimini sizinle paylaşmak isterim. Biraz uzun yazabilirim ama olabildiğince akıcı izah etmeye çalışacağım.

Sayın Yetkili, mağazanıza 2 seçenek ile girdim. Ya bir tane TV alacaktım ya da Apple Watch alacaktım, bunun kararsızlığı ile girdim Cepa Mağazasına. Girdiğimde beni Berk Bey karşıladı. Öncelikle beni sabırla dinledikten sonra neden istediğimi ihtiyaç analizini başarıyla yaptıktan sonra (Ben de nişanlımdan ayrıldığımı değişik bir heyecan aradığımı bir ürün alıp kafamı dağıtmak istediğimden bahsettim, o da Apple Watch’un uzun süreli bir heyecan yaratmayacağını evinizde eğer yoksa almamın daha akıllıca olabileceğinden bahsetti) bana uygun modeller önermeye başladı…

Güzel bir tane modeli bulduk, benim bütçeme uygun üzerinden fiyat konusunda Berk Bey yardımcı oldu sonra bir sorun ile karşılaştık, ben ürünün bugün teslim edilmesini evde tek başıma canımın çok sıkıldığından bahsettikten sonra Berk Bey, Müdürü Arda Bey’e yönlendirdi. Arda Bey’e durumumu hem özel hem taleplerimi anlattım. O da yardımcı olacağını söyledi yaklaşık hiç yoksa 7-8 telefon konuşması yaptı fakat tüm durumlar ürünün bugün teslim edilemeyeceği yönündeydi, edilememe nedeni ise benim şirketimden 20-21 gibi çıkacak olmamdı. O zaman dedim ki” ben gidip alayım?” O da bunu ayarladı ödememi yaptım Gersan’a gidip ürünü teslim alabileceğimden bahsetti. Yine PS 4 almak istiyordum, onun için de bana yardımcı olacağından bahsetti ve nitekim çok da yardımcı oldu. Yani böyle olunca sanki bir müşteri temsilcisi ile değil, bir mağaza müdürü ile değil de bir arkadaşımla görüşüyorum gibi hissettim. Bunun bende yarattığı pozitif duyguyu anlamanızı çok isterdim. Uzun uzun sohbet ettik mağazada, tüm işlemleri bitirdik. İçimden hem Arda’ya hem de Berk’e sarılmak geldiğini söyleyebilirim. Mağazadan çıkarken de Arda Bey dedi ki “Can Bey yeter ki. kalbiniz solmasın, güzel günler yaşayacaksınız ve unutmayın siz kendiniz için çok değerlisiniz”. Hayatımda ilk kez gördüğüm insandan bunları duymak son derece beni mutlu ederken bir kaç damla göz yaşı döktüm mağazadan çıkarken ki kameralarınızdan da görebilirsiniz yaş dolu gözlerimi.

Ben böyle bir alışveriş deneyimini bana sunduğunuz için markanıza ve çalışanlarınıza teşekkür ederim. Bundan sonrasında şartlar her ne olursa olsun mağazanızı kullanacağımdan tüm çevremi yürekten gönüllülükle yönlendireceğimden hiç şüpheniz olmasın. Çünkü markanıza bir gönül vefa borcu hissediyorum, o yüzden vaktimi ayırıp bu maili yazmak istedim…

İlginiz, ihtiyacım olan her şeyi maddi ve manevi olarak verdiğiniz için yürekten teşekkür ederim…

İçten sevgi ve saygılarımla

CEPA EKİBİ TEBRİKLER


26.04.2018

MUSTAFA ŞAŞMAZ

Sayın yetkili, 24 Nisan 2018 tarihinde Ankamall AVM’ de bulunan Kutup Samsung şubenizin vitrinine bakınırken çalışanlarınız Yavuz ve Tolga Bey’ in güler yüzlü selamlamaları ve ürünlerinizi çok başarılı ve detaylı anlatımları sonrasında markanıza ciddi anlamda önem vermekteyiz. Cana yakın ve saygılı sohbetleri hiç aklımızda yokken bize minik, maskot kuzularınızdan satın almamızı sağlamışlardır. En yakın tarihte ürünleriniz hakkında bilgi alıp satın alacağımızı bildirir, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımla,


26.04.2018

MUSTAFA TUZLUPINAR

Ankamall Kutup Samsung şubenizden 3′ lü beyaz eşya setini, Satış Danışmanı Tolga G.’ nin ürünleri anlatımı ve bize sıcak davranmasından dolayı satın aldık. Memnuniyetimizi belirtir, Samsung ailesinin bir ferdi olduğumuz için teşekkür ederiz.


26.04.2018

ASLAN ÜNAL

23.04.2018 tarihinde Natavega Kutup Bosch mağazasına bulaşık makinesi fiyatları hakkında bilgi almak için uğradık. Mağaza personellerinizin güler yüzlülüğü, bilgisi ve bize her konuda yardımcı olmalarından dolayı çok memnun kaldık. 1 adet bulaşık makinesi satın aldık. Gerekli yardımlarından dolayı personellerinize çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar dileriz.


24.04.2018

İBRAHİM VURUCU

Optimum Kutup Bosch mağazanızdan Sanyo marka tv aldık. bize bu konuda yardımcı olan Naim Bey ve ekibine teşekkür ederim. İşlemlerimiz yapılırken bize çay ikramında bulunan ekibe ayrıca teşekkür ederim. Bu denli düzenli bir mağaza görmemiştim.


24.04.2018

SERHAT ÇOMOĞLU

Sayın yetkililer, 23.04.2018 tarihinde Kentpark Kutup Yatsan mağazanızdan alışveriş yaptım. Arkadaşların geç saat olmasına rağmen ilgisi beni çok memnun etti. Bu bilgiyi sizinle paylaşma ihtiyacı duydum. İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.


22.04.2018

CANAN GÜNGÖR

Merhaba Sayın Yetkili, Cepa AVM Kutup Bosch mağazasındaki Ekrem C. Beyefendi’ nin müşteri olarak bize yaklaşımları, ürün tanıtımı konusundaki düzgün ve anlaşılır anlatımından çok memnun kaldık. İstediğimiz özelliklerde Bosch buzdolabı satın aldık. Kendilerine ve size çok teşekkür ederiz.


22.04.2018

ÖZGÜR KAYA

Firmanızın Forum Ankara’ da bulunan Kutup Samsung mağazasından alışveriş yaptım. Öncelikle şunu söylemeliyim, Ahmet G. personelinizin ilgi, alakası, verdiği bilgiler yerinde ve çok açıklayıcıydı.Karar vermemde ve Samsung almamda çok büyük etkisi oldu. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.


22.04.2018

HATİCE ŞAHİNGİL

Optimum Kutup Bosch ekibi, harika bir ekip. Yöneticisinden çalışanına kadar herkes, bana her konuda yardımcı oldu. Naim Bey güler yüzlü birisi ve sohbeti harikaydı. İlgimi çeken bir durum da mağazanın oldukça temiz olmasıydı.


21.04.2018

NECDET KARAKAYA

Optimum Kutup Bosch mağazasının güler yüzlü personellerine ve Naim Bey’ e teşekkür ederim. Çok mağaza dolaştık; ama Bosch mağazanızı tercih ettik.


20.04.2018

SUNA ATMACA

Sayın Yetkili, Podium AVM Kutup Samsung mağazası çalışanlarınıza çok teşekkür ederim. Özellikle Volkan Bey’ in ilgi ve alakasına, doğru ürüne yönlendirmesi ve bilgisine minnettar kaldım. Ayrıca kurulum için gelen ekibe de teşekkür ederim. Çok ilgili bilgili bir ekip. Teşekkürler Kutup Samsung.


19.04.2018

YAŞAR ÖZÜLKÜ

Daha önceden oğlumuz için düğün alışverişi yapmıştık. İlgi ve alakanızdan çok memnun kaldığımız için Ayaş’ tan gelip süpürgemizi de sizden satın aldık. Ekrem Bey ve Neslihan Hanım’ a ilgi ve ikramları için teşekkür ederim. Aile olarak sizi tavsiye edeceğimizden emin olabilirsiniz. Teşekkürler.


17.04.2018

BERİL GÜRSAN

Merhabalar, Son 2 seferdir Arcadium Kutup Bosch mağazanızdan alışveriş yapmaktayım. Ütü ve elektrikli süpürge satın aldım. Çalışanınız Berat A.; her seferinde nezaketi, ürün bilgisi ve güler yüzü ile bize hizmet verdi. Kendisine teşekkür mahiyetinde bu maili atmak istedim. İyi günler dilerim.


16.04.2018

HÜSEYİN TAYLAN YAĞMUR

Merhabalar 12 Nisan tarihinde Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan beyaz eşya alışverişi gerçekleştirdim. Öğle arasında bakmaya geldiğim eşyaları her özelliğiyle anlatan satış görevliniz Samsung’ un beyaz eşyalarına olan ön yargımı kırdı ve akşamında gelip bütün beyaz eşyaları( televizyon dahil) aldım. Mağaza hizmetiniz ve bizimle ilgilenen Tolga G. isimli arkadaşın özverisinden dolayı, teşekkür amaçlı bu maili size atıyorum. İyi çalışmalar dilerim.


16.04.2018

SEMRA SEVEN

Merhaba, 11.4.2018 tarihinde Metromall AVM Kutup Yatsan bayinizden yapmış olduğum alışverişte Mağaza Müdür Yardımcısı Ali Ö. Bey’ in ve Merve Hanım’ ın samimi ve saygılı davranışı, beni ne kadar isabetli alışveriş yaptığıma inandırdı. Teşekkürler.


16.04.2018

DERYA&İRFAN DEMİR

Merhabalar, Bundan yaklaşık 1 ay önce Optimum Kutup Bosch mağazanızdan çamaşır ve bulaşık makinesi aldık. Aslında hiç almayı düşünmezken,çalışan arkadaşların ilgi ve alakası,yeterli açıklamayı içten ve severek yapması bize alışverişi cazip hale getirdi. Böyle çalışanlara sahip olduğunuz için sizi tebrik ederim. Umarım hep böyle güler yüzlü insanlarla çalışırsınız. Teşekkürler Optimum Kutup Bosch ailesi.


15.04.2018

MÜCAHİT DURSUN

Sayın yetkili, Optimum Kutup Bosch şubenizden bugün yaptığımız alışverişte bize ilgi, alaka, bilgi ve tecrübesi ile yardımcı ve yönlendirici olan personeliniz Naim Bey’e sizin huzurunuzda teşekkür ederim. Böyle kalifiyeli personellerle çalıştığınız için de sizi tebrik ederim. Saygılarımla.


15.04.2018

GÖKTUĞ TİBET ÇAMLIYOL

Merhabalar, 14/04/2018 tarihinde Ankamall AVM’ de bulunan Kutup Samsung mağazanızda çalışan personel Tolga G. sayesinde çamaşır makinesi aldım. Tarafımıza göstermiş olduğu ilgi, bilgili ve çözüm odaklı açıklamalarından ötürü kendisine teşekkür ederim. Hak ettiklerinin şans değil emeklerinin karşılığı olduğunu düşünüyorum…. İyi çalışmalar….


14.04.2018

ADNAN SELLİER

Merhaba, Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan televizyon satın aldım. Alışverişimde bana yardımcı olan Hakan D.’ ye teşekkür ederim. Aklımızda olmayan bir anda tv aldık. Diğer alışverişimi de Hakan Bey aracılığıyla Kutup’ tan yapacağım. İyi çalışmalar.


13.04.2018

KAMİL BAYAR

Başka bir mağazaya uğradım; fakat gerekli ilgiyi göremedim. Optimum AVM’ de yürürken Kutup Lg bayisini gördüm ve personeliniz beni içeri buyur etti. Tv, ek garanti ve akım koruma aldım. Baturman K. ‘ya ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.


12.04.2018

ERSAN ERSOY

Optimum Kutup Bosch mağaza ziyaretinde bizlere gösterilen ilgi için teşekkür ederiz. Özellikle Ekrem E. isimli arkadaşın ürünün tanıtımı ve alakası alışverişimizde etkili oldu. Çok teşekkür ederiz. Sürekli müşteri olarak geleceğiz.


10.04.2018

YILDIRAY ÖZTÜRK

Kentpark Kutup Yatsan mağazanızın müşterisiyim ve memnuniyetimi belirtmek isterim. Mustafa Bey her konuda donanımlı ve müşteri iletişimi çok güzel bir personel. Tebrik ve teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


10.04.2018

İSRAFİL ÇITAK

Optımum Kutup Bosch mağazanızdan ankastre ürün alışverişimizde bize yardımcı olan Ekrem E. Bey’ e teşekkür ederiz. Bundan sonra da sizlere referans olacağımızı bilmenizi isteriz. Kutup Bosch olarak iyi bir müşteri kazandınız. Teşekkürler.


10.04.2018

İPEK TERAKYE

Bugün oğlum için tek kişilik yatak ve baza almak üzere uğradığım ve çok memnun kaldığım bir alışverişi yapmama vesile olan Ankamall Kutup Yatsan/ Tempur Mağaza Müdürü Yasemin Hanım’ a buradan teşekkür etmek istiyorum. Müşteri ile olan iletişimi ve ikna edici yapısıyla gerçekten beni,çok içime sinen bir alışveriş yaptığıma inandırdı. Kendisine yeniden teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.


9.04.2018

NAZMİ ÖZER

Merhaba, Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan buzdolabı aldık. Aklımızda olmayan bir ürün tercih ettik. Hakan Bey’ in güler yüzü ve samimiyeti sayesinde ürünü aldık. Bundan sonraki alışverişte görüşmek üzere.


8.04.2018

MEHMET BAYAR

Sayın Kutup Yetkilisi, Dün Nata Vega AVM’ deki şubenizden bir çamaşır makinesi ile wok gözlü set üstü ocak aldık. Alışverişimiz sırasında bize yardımcı olan Cem K. adlı çalışanınız son derece samimi, ilgili ve içten yönlendirmeleriyle yukarıda saydığım ürünleri almaya bizi ikna etti. Aslında hemen yanlarındaki başka bayiden ürünlerimizi almaya niyetliyken, çalışanınızın samimiyeti ve içtenliği bizi Bosch markasına ikna etti. Böyle bir çalışanı bünyenizde bulundurduğunuz için sizleri hem tebrik eder, hem de sizlere teşekkür ederiz. İyi çalışmalar diliyoruz. Mehmet Bayar ve ailesi.


8.04.2018

CANSU KARA

Ankamall Kutup Samsung mağanızdan 07.04.2018 tarihinde Galaxy Note8 telefonu aldım. Bu telefonu seçme ve karar verme aşamamda oldukça yardımcı olan, bütün sorularıma yorulmadan cevap veren ve ilgilenen personeliniz Samet Y.’ ye teşekkürlerimi sunarım. İlginiz için teşekkür ederim.


6.04.2018

SUAT PAKÖZ

Ankamall Kutup Yatsan mağazanızda çalışmakta olan Mağaza Müdürü’ nüz Yasemin Hanımefendi ve Yiğit Beyefendi’ nin alışveriş esnasında sergilemiş oldukları ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Şirketinize ve mağaza personeline çok çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla Suat PAKÖZ ve Figen PAKÖZ


4.04.2018

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Forum Ankara Kutup Samsung şubesinden Deniz Bey’ in ilgisinden dolayı daha önce telefon almıştım. Tv alışverişimde ilk tercihim yine burası oldu. Deniz Bey’ e bu konuda teşekkür ederim.


4.04.2018

NİLAY AY

Kentpark Kutup Yatsan şubenizde görev yapan Tolga G. hakkında yazmak istedik. Konuya olan hakimiyeti, dikkati ve sabırlılığıyla ilgi çeken bir personel. Sorduğumuz her noktayı titizlikle ele alışı ve hoşgörülü tutumu için Tolga Bey’ i tebrik ederim. İşe alım ekibine de teşekkürler…


2.04.2018

EVRİM GÖKKAYA

Optimum Kutup Bosch mağazanızı çok seviyoruz. Düğün alışverişimizi oradan yaptık. Bu konuda bize yardımcı olan Naim Bey ve diğer personel arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Sevgiler.


2.04.2018

TOLGA ŞEN

İyi çalışmalar, Optimum Kutup Samsung mağazasından yapmış olduğum beyaz eşya alışverişinde eşim ve bana gösterdiği ilgili davranış ve yardımseverliği için çalışanlarınızdan Kerem U.’ ya teşekkürlerimi iletmenizi rica ederim. Her türlü istek ve sorularımıza verdiği açıklayıcı cevaplar için yeniden görüşeceğimize eminim. Saygılarımla.


1.04.2018

NERMİN BIÇAK

Merhaba, Dün yaptığım Ankamall Kutup Samsung şubesinden yaptığım alışverişte, Tolga Bey bana pozitif enerjisiyle çok yardımcı oldu ve karar vermemi sağlayarak alışverişimi tamamladım. Her iş dalında başarılı, güler yüzlü ve sabırlı olmak önemli. Teşekkürler….


1.04.2018

ZEHRA ÖZGE KARAMAN

Antares AVM içerisinde bulunan Kutup Samsung bayisinden yapmış olduğumuz alışverişe istinaden çalışan personelin göstermiş olduğu nezaket ve yardımlarından dolayı sizlerin nezdinde kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.


31.03.2018

PINAR KAMIŞLI

Bugün icerisinde Ankamall Kutup Samsung şubenizden yapmış olduğum Samsung Galaxy J7 pro alışverişinde, personellerinizden Umut B.’ nin göstermiş olduğu ilgi ve detaylı aydınlatmaları son derece faydalı oldu. Böyle çalışanlarınızın sayısının artmasını temenni eder, ilginiz için teşekkür ederim.


29.03.2018

CAN EKEYILMAZ

Merhaba Sayın Yetkili, 22.03.2018 tarihinde Kentpark Kutup Yatsan mağazanızdan 1 adet Yatsan Happy 80*180 çocuk yatağı satın aldık. Bize yardımcı olan Mustafa K.’ ya yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Kendisinin ürünler hakkındaki bilgisi ve satış konusundaki tecrübesi kesinlikle ve kesinlikle tartışılmaz. Çok fazla mağaza gezdik ve oğlumuz için en iyisinin olmasını istedik. Araştırmalarımız ve daha önce kendimiz için aldığımız KING KOIL CONTINENTAL yatağın kalitesinden dolayı YATSAN’ı tercih etmemizi sağladı. Tabii tercihimizde Mustafa K. Bey’ in de etkisi büyüktü. Çünkü ilk yatağımızı alırken de kendisi ve ekibinden Elif Hanım bize yardımcı olmuşlardı ve yataktan çok memnun kaldık. Oğlumuzun da yataktan memnun kalacağını düşünüyoruz. SİZLERE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.


29.03.2018

BERKAY KABAKCI

Merhabalar, 28.03.2018 tarihinde Kentpark AVM’ deki Kutup Yatsan mağazanızdan yapmış olduğum alışverişte Tolga G. isimli personelinizin ilgi, alaka ve bilgilendirmelerinden çok memnun kaldık. Mağaza personeliniz; hem doğru tercihlere yönlendirmek olsun, hem de ilgilenme açısından üst seviyede bir personel. Tekrardan kendisine ve size teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.


10.04.2018

İPEK TERAKYE

Bugün  oğlum için tek kişilik yatak ve baza almak için  uğradığım ve çok memnun kaldığım bir alışverişi yapmama vesile olan Ankamall Kutup Yatsan/Tempur Mağaza Müdürü  Yasemin  Hanım’ a buradan  teşekkür etmek istiyorum. Müşteri ile olan iletişimi ve ikna edici yapısıyla gerçekten benim çok içime sinen bir alışveriş yaptığıma inandırdı. Kendisine yeniden teşekkür eder , çalışmalarında başarılar dilerim.


28.03.2018

ŞULE ŞEN

“Sayın KUTUP Yetkilileri; 28.03.2018 tarihinde, Ankamall Kutup Samsung şubenizden Samsung Full Hd, Led Tv satın aldık. Ürünü seçmemizde, özellikleri karşılaştırmamızda bize çok yardımcı olan Satış Danışmanı’ nız Tolga G. Beyefendi’ den çok memnun kaldığımızı bilmenizi isteriz. Umarız ki tüm işletmeler de (özellikle teknoloji mağazalarında böylesini bulmak daha zor oluyor) kendisi gibi ilgili, bilgili satış danışmanlarını bünyelerine almaya devam ederler.
İyi çalışmalar dileriz.”


27.03.2018

CELAL ERDOĞAN

Sevgili Kutup Firması Yetkilileri, Geçen hafta Ankara Optimum Outlet Avm’ de bulunan Kutup Bosch beyaz eşya mağazanızdan yeni evlenecek oğlum için buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi satın aldım. Bu malzemeleri almadan başka markalara ve başka Bosch mağazalarına da baktım. Bu süreçte Satış Danışmanı Ekrem E. Beyefendi alışverişin başından sonuna kadar çok büyük bir ilgi ve bilgi ile bizlere yardımcı oldu. Ürün tanıtımlarını, özelliklerini, fiyat bilgilerini, başka modellerle karşılaştırmaları ile bizi aldığımız üründen memnun ve gönlü rahat bir müşteri olmamızı sağladı. Başta kendisine ilgisinden dolayı olmak üzere ve şahsında tüm Kutup Bosch ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla.


26.03.2018

UFUK ÇOBANOĞLU

Optimum Kutup Samsung mağazanızı telefon almak için ziyaret ettim. Diğer teknoloji marketlerinde gösterilmeyen ilgi, alaka ve güler yüz sayesinde alışverişimi tamamladım. Yardımları ve güler yüzü için Mağaza Çalışanı’ nız Zeynep Z. Hanım’ a çok teşekkür ederim. İyi günler dilerim.


25.03.2018

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

19.03 2018 tarihinde Optımum Kutup Bosch mağazanızdan buzdolabı ve davlumbaz aldım. Ürünü gerek seçmemde gerekse tanıtımında firma çalışanları çok ilgili ve yardımsever davrandı. Özellikle Ekrem E. Bey ve mağaza müdürü bizi evimizde gibi hissettirdi. Kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…


25.03.2018

CİHAT SÖNMEZ

Forum Avm Kutup Samsung mağazasından telefon alışverişi yaptım. Ahmet G. Bey’ e yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Size de böyle karakterli kişiler çalıştırdığınız için teşekkür ederim.


25.03.2018

İSMAİL TOĞAY

Optimum Kutup Samsung Mobile mağazasındaki Satış Danışmanı Serdar A. Bey’ e ilgisi ve bize gösterdiği nezaketten dolayı çok teşekkür ederim. Şirkerinizde çalışanların bu ilgi ve alakası bizi Kutup’ a yönlendiriyor. ALLAH şirketinizi daim, muvaffak kılsın ve Serdar Bey gibi kardeşlerimize iş imkanı tanıyın. Saygılarımla.


24.03.2018

UMUT GÜRBÜZ

Sayin Yetkili, Kentpark Avm’ deki Kutup Yatsan mağazanızdan alışveriş yapmış bulunuyorum. Magaza Personelleriniz Tolga Bey ve Mustafa Bey konularına son derece hakim ve bilgililer. Bizlere gayet güzel yardımcı olup, doğru yatakları seçmemize yardımcı oldular. Hizmetlerinden son derece memnun kaldık. Tekrar ihtiyacımızın doğması durumunda yine sizi tercih edeceğiz. Bilgilerinize.


23.03.2018

MEHMET SEZGİN

Merhabalar, Etlik Forum Avm’ deki Kutup Samsung şubenize televizyon araştırmak için gittiğimizde Halil S. isimli arkadaşın ben ve aileme göstermiş olduğu ilgi ve alaka sonrası ürün hakkındaki yaptığı bilgilendirmeler sayesinde şu anda evimizde Samsung marka tv kullanıyoruz. Televizyon alımını netleştirmemişken mağazadan teleizyonu satın alarak çıkmış olmamız biraz şaşırtıcı oldu; ama televizyon kalitesi, performansı çok çok iyi. Beklediğimizin çok üstünde. Sizlere ve personellerinize teşekkür ederiz. Bol kazançlar.


20.03.2018

ŞÜKRAN EKİNCİ

Metromall Avm’ de dolaşırken Kutup Yatsan mağazanıza yatak bakmak için girdiğimizde Satış Danışmanı Sn. Ali Ö. güler yüzle karşıladı ve bizimle yakından ilgilenerek firmanızdan memnun kalmamızı sağladı. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.


19.03.2018

SAMİM USLU

Sayın Yetkili, 16 Mart 2018 tarihinde Bosch bulaşık makinelerini incelemek ve gerekirse satın almak üzere eşimle beraber Ankara Çayyolu Arcadium Avm’ deki Kutup Bosch mağazasına gittik. Mağazada görevli Gökay G.’ den bilgi aldık. Gökay G., gerek müşteri ile pozitif iletişim kurma konusunda, gerekse gerekli bilgileri anlaşılacak netlikle sağlama konusunda ve gerekse giyim-temiz dış görünüş konusunda bizlere çoğu mağazalarda maalesef göremediğimiz takdire şayan bir olumlu tutum sergilemiştir. Kendisini tebrik ederiz. Nitekim Gökay G.’ nin önerileri doğrultusunda Bosch bulaşık makinemiz için hemen orada karar verdik ve satış işlemini gerçekleştirdik. Saygılarımızla. Bilgilerinize sunarız.


17.03.2018

GÖKHAN BOZKURT

Merhabalar, Hayatımda bir çok satış temsilcisi ile karşılaştım; fakat bu kadar nazik ve sabırlı olan bir insan görmedim. Doğan Bey’ e bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim. Bu açıklamanın benim için bir sorumluluk olduğunu düşünerek bu yazıyı size gönderiyorum. Saygılarımla.


14.03.2018

HASAN ÖZDEMİR

Optimum Kutup Bosch mağazamızın güler yüzlü, hoş giyimli personeli Naim Bey’ e en içten dileklerimle teşekkür ederim. Mağazanızın temizliği, ürünlerimizin temizliği için mağazanıza ayrıca teşekkür ederim. Nadir böyle mağazalar.


11.03.2018

İSMET EROĞLU

Ankara Kentpark Avm’ deki Kutup Yatsan mağazanızdan 19/02/2018 tarihinde bir adet 160X200 ebadında twin yatak ve palermo tv koltuğu satın almıştım. Bu satış işlemi esnasında ürünlerin tanıtımında ve çok kısa bir süre içerisinde evimize tesliminde gösterdiği yakın ilgi ve sempatik tavırlarından dolayı Satış Danışmanı’ nız Tolga G.’ ye özellikle teşekkür ederim. Bu vesileyle, yaklaşık bir aydır kullanmakta olduğum bu ürünlerden gayet memnun olduğumu da ifade etmek istiyorum. İyi işler dileklerimle.


7.03.2018

BAYRAM ÖZKAN

Sayin Yetkili, Daha öncede sizden yaklaşık 4 yıl önce ürün almıştım. O zaman ki güler yüzünüz, göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka ayrıca sunulmuş olunan hizmet ve Samsung kalite anlayışından dolayı bugün evimde olan bir ihtiyaçta tekrar buraya geleceğim. Bugün vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.


7.03.2018

SİNEM ALPAKAN

Bugün Optimum Avm’ de Kutup Lg mağazasından tv satın aldık. Baturman K. Beyefendi bizimle yakından ve samimi bir şekilde ilgilendi. Her konuda yardımcı oldu, çok memnun kaldık. Güvenle herkese tavsiye edebileceğimiz bir alışveriş yaptık. Teşekkür ederiz.


6.03.2018

RIZA CERAN

Sayın Yetkili, 05.03.2018 tarihinde Kentpark Kutup Yatsan mağazasından yatak aldım. Firmanızda çalışan Mustafa Bey’ in samimi ve güler yüzlü yardımlarından çok memnun kaldım. Mustafa Bey’ e ve firma sahiplerinize teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar diler, saygılarımı sunarım.


4.03.2018

SEZGİN AKBAYIR

Arcadium Kutup Lg mağazanızdan 18.02.2018 tarihinda çamaşır makinesi alışverişinde bulundum. Mağaza Müdürü Özgür Bey’ in ilgi ve alakası ürünü içimiz rahat bir şekilde almamızı sağladı. Ayrıca garanti uzatma işlemini de yaptırdım. Kendisine teşekkür eder, bundan sonra ki alışverişlerimi özgür Bey aracılığı ile şirketinizden yapacağım. Teşekkürler Kutup.


2.03.2018

CİHAN SİVRİ

Optimum Kutup Samsung mağazasından satın almış olduğum dolapta yardımcı olan Orhan Bey’ e teşekkür ederim. Ayrıca mağaza temizliğini de A+++ olarak değerlendirdiğimi bildiririm. İyi ki varsın Samsung & Kutup


1.03.2018

SEMİH ÖZEN

Şubat ayının ilk haftasında Ankamall Avm’ deki başka firmadan bilgi almak amacıyla Samsung çamaşır makinesini inceleyip, tüm özelliklerini öğrenip yemekten sonra almak kaydıyla firmadan ayrıldım. Sizin mağazanızın önünden geçerken gayri ihtiyari fiyat sormak amacıyla uğradım. Tolga G. isimli elemanınızın bana karşı gösterdiği yakınlık, hitabet, konuya hakimiyet ve çok masum bir görüntüsü nedeniyle makineyi sizin mağazanızdan aldım. Ben 40 yıl esnaflık yapmış, bu süre zarfında yüzlerce eleman ile uğraşmış biri olarak adı geçen elemanınıza teşekkürü bir borç bilirim. Allah çenesine kuvvet versin, yolunu açık etsin. Ayrıca böyle kaliteli personellerle çalıştığınız için sizi tebrik ederim. Saygılarımla. SEMİH ÖZEN


27.02.2018

MURAT KOÇAK

4 ay önce kurutma makinesi almak için Optimum Avm’ de farklı markaları gezerken Kutup Bosch mağazanıza da uğradık. Sağolsun Naim Bey bizimle çok ilgilenmişti. Naim Bey’ in tavsiye ettiği Bosch marka kurutma makinesini aldık, çok memnun kaldık. Daha sonra kendisine teşekkür için gidip çayını içmiştik. 2 gün önce çamaşır makinemiz bozulunca yenisini almak için direkt Naim Bey’ e gittik. Bize tavsiye ettiği ürünü aldık. İnşallah yarın kurulumu yapılacak. İşini bilen, seven, ürünleri tanıyan bir personele sahip olduğunuz için size teşekkür ederiz. Kısmet olursa klima, elektrikli süpürge ve küçük ev aletleri ihtiyaçlarımızı da oradan alacağız.


27.02.2018

EMRE KANTAROĞLU

Merhaba, Optimum Kutup Bosch mağazanızdan aldığım ürünlerin kaliteli olduğuna inanıyorum; ama en önemlisi çalışan personelin verdiği hizmet ürünlerden daha kaliteli idi. O sıcak ortam sanki onların bir evi gibi candan ilgilerine çok teşekkürler. Özellikle Naim Bey’ e ilgisinden ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ettiğimi iletmenizi rica ederim. Her şey için çok teşekkür ederim, kesinlikle Optimum kutup Bosch.


26.02.2018

GÖKHAN VEHBİ TOKER

Sayın Firma Yetkilisi, 25/02/2016 tarihinde Ankara Metromall Avm’ de bulunan Kutup Yatsan mağazanızdan yatak satın aldım. Yapmış olduğum bu alışveriş ile ilgili görüş ve tespitlerim aşağıda yer almaktadır: Mağaza personeliniz Sn. Ali Ö. Bey son derece güler yüzlü ve sıcak bir yaklaşımla ürünlerin tanıtımını tek tek yaptı. Tanıtımı yapılan yatakları deneme fırsatı buldum. Ali Bey’ in sorularıma teknik açıdan verdiği cevaplar da kararsızlığımı yenmemde büyük katkı sağladı. Müşteri memnuniyeti açısından firmanız nezdinde Ali Ö. Bey’ e teşekkür etmek istiyorum. İleride yine bir yatak satın almak durumunda kalacak olursam, ilk başvuracağım yer sizin bu mağazanız olacak. Her şey için teşekkürler. Saygılarımla.


24.02.2018

ZEHRA GİRGİN

Arcadium Kutup Samsung mağazasından Berkecan Bey gayet ilgili ve saygılı davrandı. Kendisine sizin aracılığınızla teşekkürlerimizi iletiriz. Sonsuz memnuniyetle, kendisi aracılığıyla 2. alışverişimizi gerçekleştirmenin mutluluğuyla.


23.02.2018

HALUK AKŞİT

23.02.2018 tarihinde Samsung Galaxy Note 8 ve garanti uzatması satın aldım. Umut B. isimli çalışanınızın hizmeti ve güler yüzü sebebiyle Ankamall Kutup Samsung mağazanızı tercih ettim. Kendisine ve sizlere teşekkür ederiz.


21.02.2018

BUĞRA BEŞTEN

Yıllardır şirketinizin müşterisiyiz. 21.02.2018 günü Ankamall Samsung mağazanızı ziyaret ettik. Umut Bey sağolsun ilgi ve alaka gösterdi. Samsung Galaxy Note 8 telefonu garanti uzatması ile birlikte satın aldık. Umut Bey’ e çok teşekkür ederiz. İyi günler.


21.02.2018

ORHAN YILDIRIM

Ankamall Kutup Samsung mağazası personeli Umut Bey’ den telefon ve garanti uzatması aldık. Hizmetinden, davranışlarından, ilgi ve alakasından çok çok memnun kaldık. Böyle personelleri bünyesinde istihdam ettiği için Kutup’ a teşekkür ederiz. İyi günler.


21.02.2018

MUSTAFA GÖKMEN

Merhabalar, Bugün Forum Kutup Samsung mağazanızı ziyaret ederek alışveriş yaptım. Alışveriş sırasında bizimle hoş sohbeti ve yardımları için Deniz Bey’ e ve mağaza personellerine çok teşekkür ederiz. Böyle bir ekibe sahip olduğunuz için sizlere de teşekkürü borç biliriz. Bir sonraki alışverişimiz de ilk adresimiz yine siz olacaksınız. İyi günler.


18.02.2018

MURAT UÇUR

Ankamall Kutup Samsung mağazasına eşim için Galaxy Note 8 telefon bakmaya geldik. Umut Bey, o kadar samimi ve pozitif yaklaştı ki, hem eşime hem de kendime ayrı ayrı telefon almaya ikna olduk:) Çalışanlarınızın güler yüzü ve bu yaklaşımı, üstelik Samsung’ un tartışmasız kalitesi bir arada oldukça sırtınız yere gelmez. Teşekkür ederiz.


18.02.2018

BEDİA ÖZÇELİK

Optimum Kutup Samsung mağazanızdan yapmış olduğum cep telefonu alışverişinde bize yardımcı olan Orhan Bey’ e teşekkürler. Kutup’ ta kaliteli hizmet hep tercihimiz!


17.02.2018

ADLAN TİRAS

Arcadium Kutup Samsung mağazanızdan hizmet kalitesi olarak çok memnun ayrıldık. Vehbi Bey inanılmaz kaliteli bir personel. Her şey için teşekkürler.


13.02.2018

TÜLAY DEDE

İyi çalışmalar, Ankamall Kutup Samsung mağazasına sadece ürün fiyatını sormak için girdim. Mikrodalga fırın alıp çıktım. Satış Danışmanı Tolga Bey’ in ikna kabiliyeti sayesinde ürünü ilk anlatmasında aldım. Ürünler hakkında fazlasıyla bilgili ve güler yüzlü. Kutup Samsung ailesi böyle personellerle çalıştıkça her zaman memnun kalırız. Teşekkürler Tolga Bey.


12.02.2018

HANDE VURAL

Sadece elektrik süpürgesi fiyatlarını sormak için girdigimiz Arcadium Kutup Bosch mağazasından beş dakika sonra elimizde elektrik süpürgesiyle çıktık. Reyhan B. Hanım sayesinde tatlı dili, güler yüzü yeterli dedik ve aldık. İyi ki de öyle olmuş 😊 Bugün evde denedik ve mükemmel, çok memnun kaldık. Rengi ve çekim gücü de harika. Fiyat zaten güzel. Kaliteyi uygun fiyata almak daha da bir müthiş 😊 Teşekkürler Reyhan Hanım, teşekkürler Kutup Bosch 😊


11.02.2018

BURAK ÖZBAŞ

Merhaba, 11.02.2018 tarihinde Ankamall Avm Kutup Samsung bayisinden bir televizyon aldım. Tolga G. isimli personel bize çok yardımcı oldu. İşine gayet önem veren, kaliteli, hoşgörülü bir personel. Böyle kaliteli, hoşgörülü, insanların derdini dinleyen ve yardımcı olan personeller görmek bizleri mutlu ediyor ve bir daha ki alışverişimize de onları tercih edeceğiz.


11.02.2018

ALİ CEM DEMİR

Merhabalar, 11.02.2018 tarihinde bulaşık makinesi almak için Cepa Avm’ de bulunan farklı beyaz eşya firmalarını dolaştım. Cepa Kutup Bosch mağazası çalışanı Ekrem Bey’ in ürün hakkında verdiği bilgi, konusuna hakim, insanı geri itmeyen yaklaşımı sonrasında bir adet Bosch marka bulaşık makinesi aldım ve memnun, mutlu olarak mağazanızdan ayrıldım. Bundan sonraki alımlarımda mağaza ve marka olarak Cepa Kutup Bosch ilk sırada olacaktır. İyi günler.


11.02.2018

MEHMET KILIÇ

Ankamall Kutup Samsung mağazanızI sadece ürünlere bakmak amaçlı ziyaret etmiştim; fakat Tolga Bey’ le yaptığımız sohbet ve benim ihtiyaçlarıma göre doğru yönlendirmeden dolayı bir anda almaya karar verdim. Aniden oldu:) Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür eder, başarılar dilerim.


11.02.2018

NAİME YİĞİT

Panora Kutup Bosch mağazanızdan yapmış olduğum alışverişte, ufak bir ürün olsa bile arkadaşların gösterdiği alaka beni çok mutlu etti. Ekibinizin samimiyeti ve yaklaşımı firmanızın değerini arttırmaya devam edecektir.


6.02.2018

MUAMMER ŞEYLAN

Merhaba Sayın Yetkili, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü Ankara AnkaMall Avm’ de bulunan beyaz eşya mağazanızdan Samsung İNOX gardrop buzdolabı satın aldım. Bizimle Satış Danışmanı’ nız Sn. Sinem G. Hanımefendi ilgilendi. Eşimle birlikte sadece yukarıda bahsettiğim ürüne bakmayı düşünüyorduk. Ürünü incelemiştik; fakat kafamızda soru işaretleri vardı (teknik, fiyat, v.s.). Sinem Hanım’ a arka arkaya sözkonusu ürün ile ilgili teknik olarak ve kullanım açısından eşim ve ben sorularımızı sorduk. Sinem Hanım, hiç bıkmadan sakin bir şekilde bizimle ilgilendi ve bütün sorularımıza samimi olarak tatminkar cevaplar vererek ürün hakkında içimizde güven oluşmasını sağladı. Ödeme işlemleri sırasında da kendisi çok açıklayıcı bilgiler vererek bize yardımcı oldu. Sinem Hanım’ ın işine olan saygısı ve özgüveni eşim ve beni gerçekten etkiledi. Sinem Hanım’ a kendim ve eşim adına çok teşekkür ediyorum. Bilgilerinize arz ederim. İyi çalışmalar.


5.02.2018

DOĞUKAN DİKMEN

Kutup Antares Samsung şubesinden babam Necdet Dikmen’ le beraber yaptığımız beyaz eşya alışverişinde bize maksimum yardımı sunan ve gerekli her türlü bilgilendirmeleri yapan Mağaza Müdürü Mehmet Bey başta olmak üzere tüm şube çalışanlarına ve Kutup ailesine teşekkürlerimizi bildiririz.


5.02.2018

TUNCAY KAYACAN

05.02.2018 tarihinde ailemle birlikte Ankamall Kutup Samsung mağazanızı ziyaret ettik. Güler yüzlü karşılama, ürün yelpazesi tanıtımı, müşteri lehine kampanya ve avantajların açıklanması, servis ve garanti hakkında bilgilendirme, güler yüzlü hoşnut edici ağırlama ile bizi 12 Bin TL harcamaya teşvik eden Umut B. ve Hakan D. isimli personellerinizi canı gönülden kutlar, hayatlarında başarılar dilerim. Sayın Yetkili size de böyle insanları bünyenizde barındırdığınız için teşekkür ederim.


4.02.2018

FİKRİ ÖZTEKİN

31.10.2017 tarihinde Ankara Eryaman Metromall Avm’ de bulunan Kutup Yatsan bayisinden bir adet yatak aldık. Eşim ve ben zor beğeniriz; ancak yatağı almamızda Satış Temsilci’ si Ali Ö. Bey, yatağın kalitesi ve neden Yatsan yatak tercih etmemiz gerektiği konusunda kapıdan girdiğimiz andan çıkana kadar bir saati aşkın bir süre bıkıp usanmadan, nazik, samimi ve güven duygusu vererek doğru yatağı seçmemizi sağlamıştır. Konusunda uzman kişileri bünyesinde bulundurarak doğru tercih yapmamızı sağlayan Kutup Yatsan yetkililerine teşekkür ederim.


4.02.2018

GÜLCAN ÖZDEMİR

Ankara Anteres Kutup Samsung şubesinden kurutmalı çamaşır makinesi satın aldım. Görevli arkadaşların güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışmalarından çok memnun kaldım. Özellikle Satış Danışmanı Nail Bey’ in isteğimizi ve beklentimizi karşılayan ürüne bizi yönlendirmesi ve kullanım sonrasında da memnuniyetimizin devam etmesi, bir kez daha doğru marka ve doğru yerde olduğumuzu fark ettirdi. Teşekkürler Nail Bey, teşekkürler Kutup Samsung.


4.02.2018

MUHAMMED ALİ HAŞILOĞLU

Merhabalar, Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, Ankara Kentpark Avm’ deki Kutup Yatsan mağazanızdan az önce bir baza, başlık, ve komidin seti aldım. Mağazanız ve ürünlerin kalitesi gerçekten çok güzel. Benim özellikle teşekkür etmek istediğim konu mağazanızdaki çalışanlarınız hakkında. Özellikle Mustafa Bey ve diğer çalışanlarınız çok ilgiliydiler. Yaklaşık 6 ay önce de gelip mağazanızı gezmiştim; ancak o zaman alışveriş yapmak nasip olmamıştı. O zaman da Mustafa Bey ilgilenmişti. Bu gelişimizde bizi ve yaptığı teklifi de hemen hatırladı. Ve o zaman olduğu gibi bu sefer de çok ilgilendi. Bize çay ikram etti ki bu gerçekten çok nazikçe bir davranış. Fiyat ve ödeme noktasında da oldukça yardımcı oldu. Ayrıca ürün hakkındaki bütün sorularımızı detaylı cevaplandırdı. Hatta yatağın yerden yüksekliği ne kadar diye sorduğumda metre ile ölçüp gerçek değerleri söylemek istedi. Bu durum beni çok etkiledi. Müşteri ile sıcak davranışları ve iyi niyeti için kendisine çok teşekkür ederim. Normalde böyle bir mail atmaya genelde üşenirim; ancak mağazanızdan ve hizmetinizden duyduğum memnuniyeti belirtmek istedim. Umarım satın aldığım üründen de memnuniyet duyarım. Her şey için teşekkürler. Kendinize iyi bakın.


3.02.2018

CAN EKEYILMAZ

Yaklaşık bir ay önce Ankamall Kutup Yatsan mağazasından satın aldığım Continental model yataktan gerçekten çok memnun kaldım. Mağaza ekibinin kapıda bizi karşılamasıyla doğru adrese geldiğimi anladım. Yataktan kaynaklandığını anladığım ve yaklaşık 1,5 senedir çektiğim sırt, boyun ve bel ağrısı çekiyordum. O kadar çok marka gezdim ki ne alacağım ve ne almam gerektiğiyle ilgili olarak bir çıkmaza girmiştim. Sağolsunlar ekip olarak benim rahatsızlığıma çare buldular. Beni karşılayan ve satışı yapan Elif Hanım ve daha sonrasında tecrübelerini paylaşıp bana yardımcı olan en üstten en alta kadar herkese , ayrıca yatağımızı evime kadar getiren ekibe teşekkürleri bir borç bilirim.


1.02.2018

GAMZE YILDIZ

Dün akşam başka marka televizyon almaya kararlı iken beni bu kararımdan vazgeçiren Umut B. ve Hakan D.’ye çok teşekkür ederim. İçimi rahatlatarak aldığım üründen memnun oldum. Artı 4 yıllık garanti paketi almaya da teşvik ettiler. İyi ki almışım. 6 yıl gönül rahatlığı ile televizyonumu kullanabileceğim. Aşırı ilgili olmaları ve üslupları muazzamdı. Mağazanızdan çıkarken güler yüzle ayrıldım. Bu benim için çok önemli bir ayrıntıdır. İnsanlara gülümsemek, pozitif enerji yaymak her zaman karşılaşmak istediğim bir durumdur. Bunu dün akşam Kutup Samsung mağazanızda bolca yaşadım. Sizlere ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür eder bundan sonra Samsung’ dan şaşmayacağımı iletmek isterim. Esen kalın 😊


1.02.2018

AYŞE YÜCE

“Merhaba, Eşim ile beraber 28/01/2018 tarihinde uzun süredir kullandığımız yatağımızı değiştirmek için Panora Kutup Yatsan mağazanıza uğradık. Niyetimiz inceleyip, test edip biraz bilgi almaktı, sonrasında farklı markalara da bakıp nihai kararımızı vermekti. Mağazaya girdiğimiz andan itibaren, Mağaza Müdürü’ nüz Yasemin Hanım o kadar sıcak karşıladı, tüm sorularımıza yanıt verdi ve doğru bilgiler ile yönlendirdi ki bu süreçten çok memnun kaldık. Farklı markalar ile karşılaştırmak için çıktık ama çok uzaklaşamadan işi doğru yapan kişi bu satışı hak etmeli diye düşünerek geri döndük ve tavsiye ettiği yatağı ve yatak koruyucuyu satın aldık. Satış Temsilcisi Zafer Bey de o anda mağazaya giren diğer müşteriler ile seri şekilde ilgilendiği için biz işimizi hızlıca tamamlayabildik. Üzerine kahvemizi bile içtik ki hatrı kalsın. Ben memnuniyetimizi duyurmak ve paylaşmak istedim. İyi çalışmalar.”


31.01.2018

DİDAR SAĞLAM

Merhabalar, Bugün Ankara Ankamall Kutup Samsung bayisinden WF90F5EGX4W/AH model çamaşır makinesi aldım. Mağazaya girdiğimiz andan, bilgilendirme ve ödemeye kadar bize güler yüzle eşlik eden ve yardımcı olan Satış Danışmanı Tolga G.’ ye minnet duyduğumu belirtmek istiyorum. Aynı avm içinde birçok mağaza gezdik ve sadece Samsung bayisinde gereken ilgiyi gördük. Ankamall Kutup Samsung çalışanları ve Tolga Bey’ e teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


31.01.2018

AHMET CANDAR

Merhaba, Optimum Kutup Bosch mağazanızdan alışveriş yaptım. Mağazanızda güler yüzlü hizmet ve sıcak davranışlarından dolayı başta Naim Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Referansla mağazanıza geldim. Müdür beyi farklı konumlarda görmek isteriz. İyi çalışmalar.


29.01.2018

AYKUT CANDANER

Ailemle beyaz eşya almak için Etlik Forum Ankara Alışveriş Merkezi’ ne gittim. Bir çok marka gezip kafamızın karışıklığa uğradığı an Halil S. Bey’ i tanıdık. Bizlere ürünler hakkında genel bilgi paylaşımı yapıp neden Samsung almalıyız?, dememiz üzerine hiç üşenmeden sabırla farklılıklarını anlatarak hizmet sağladığı için , içimize sinerek yaptığımız alışveriş için kendilerine çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki adresimiz Forum Kutup Samsung, iletişim için ise Halil Bey’ dir.


29.01.2018

OZAN GÜLER

Optimum Kutup Samsung mağazanızda görevli arkadaş Muhammed Bey’ e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Kutup firmasından birçok alışveriş yaptım, hepsinden memnun kaldım. Teşekkürler.


28.01.2018

ZUHAL NALÇAKAR

Merhabalar, Ankara Kentpark Kutup Yatsan mağazanızdan hem kendime hem de anneanneme yatak aldık. Çalışanların ilgisinden çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Bizimle çalışanlardan çok canayakın ve samimi bir kişi olan Elif G. ilgilenerek detaylı bilgi verdi. Tavırlarından çok memnuniyet duydum ve bu markadan alışveriş etmemin sebebi bana gösterdiği ilgidir. Mağaza Müdürü Mustafa K. Bey de satış aşamasında sıcak yaklaşımları ve yine samimiyeti sebebiyle alışveriş ederken hoş sohbet etmemizi sağladı. Bu tür yaklaşımlar, aldığım ürünü iyi seçmekle birlikte iç rahatlığıyla almamızı sağlıyor. Mağazanızdan çok memnun ayrıldım. Firmanın bunun bilgisine sahip olması gerektiğini düşünüyorum. İyi calışmalar dilerim.


28.01.2018

AYTAÇ AKTAŞ

Sayın Yetkili, 27 Ocak 2018 Cumartesi günü Ankamall Avm Kutup Samsung mağazasından eşime doğum günü hediyesi olarak Note 8 cep telefonu aldım. Bu alışveriş sürecinin olumlu sonuçlanmasının tek mimarı, mağazanızdaki Satış Temsilci’ si Samet Y.’ dir. Çünkü başka bir teknoloji marketinden almak üzereyken, bizlere pozitif ve çözüm odaklı bir yaklaşımla alıma yönelik karar vermemizi sağladı. Samet isimli çalışanınız tarafından aksesuar ihtiyaçlarımızın çözümünde gösterdiği çaba ile ortaya koyduğu sempatik tavırlar, ben ve eşimin takdirini toplamıştır. Bu teşekkürü neden paylaşmak ihtiyacı hissettiğimi sorarsanız, aynı ürün için o gün iki kez daha bahse konu mağazanıza uğradık ve farklı personel tarafından karşılandım. Samet arkadaşımız öncesinde, telefonu almak hiç aklımızda değildi. Böyle bir personele sahip olduğunuz için Kutup Pazarlama’ nın eski bir müşterisi olarak sizleri tebrik ediyor ve bizimle ilgilenen bu çalışkan personelinize teşekkür ediyorum.


27.01.2018

BERKAY SELBES

Merhaba Sayın İlgili, Bugün Cepa Kutup Lg mağzasından buzdolabı almış bulunmaktayız. Mağazada gördüğümüz ilgi ve başarılı bilgilendirme sonunda memnun kaldığımız için bu maili yazıyorum. Öncelikle belirtmek isterim ki mağaza çalışanı sayın Serkan A. sayesinde kendimize en uygun seçimi yapmış olduğumuzu düşünmekteyiz. Serkan A.’ nın sahip olduğu müşteri ilişkileri ve pazarlama yeteneklerini, aynı zamanda ürünler hakkındaki bilgilerini takdire şayan bulduğumuzu belirtmek isterim. Daha fazla böyle çalışanlarınız olması dileğiyle. Saygılarımla.


26.01.2018

ÜNAL SARIGEDİK

Panora Avm Kutup Yatsan mağazasından geçen yılın son aylarında iki yatak ve bir yastık almıştık. Gerek satış, gerekse teslim sürecinde bizimle çok ilgilenen görevli arkadaşlar Mağaza Müdürü Yasemin U. Hanım’ a ve Satış Temsilcisi Zafer Ö. Bey’ e teşekkürlerimi; böyle personellerle çalıştığınız için siz Kutup yöneticilerine de tebriklerimi sunmak isterim. Zafer Bey’ in hafızasına hayranlığımı da ayrıca belirtmek isterim. Saygılarımla.


25.01.2018

SÜLÜN TÜRKOĞLU

Merhaba, Kentpark Avm’ deki Kutup Yatsan Mağaza Yetkiliniz Mustafa K. Beyefendi ile ilgili memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz. Bir sürü markanın mağaza telefonlarına ulaşılamazken, kendisini hiç tanımamamıza rağmen Mustafa Bey’ e çok rahat ulaştık. Merak ettiğimiz konularda bizi çok iyi aydınlattı. Sonrasında kendisinden alışveriş yapmak için mağazaya geldik. Sadece ürünlerinizle rahat etmedik; kendisinin güler yüzü, hiç üşenmeden her istediğimiz ürünü denetmesi ve ürünler hakkındaki her bilgiye hakim olması bizi çok memnun etti. Bundan sonraki alışverişlerde özellikle kendisini tercih edeceğiz. Tanıdıklarımıza da muhakkak tavsiye edeceğiz. Personel seçim kalitenizden ötürü Kutup’ a da teşekkür ederim.


23.01.2018

RECEP USANIR

Optimum Kutup Lg mağazanızda çalışan Sayın Baturman K. Beyefendi’ ye bizimle ilgilenmesinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kaç mağaza gezdim bilmiyorum; fakat Baturman Bey’ in ürün tanıtımı, ilgisi herkesten farklıydı ve bize tanıttığı ürüne bayıldık. Döndük dolaştık gene Baturman Bey’ in yanına geldik ve ürünümüzü aldık. İşini hakkıyla yapan beyefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunar kariyerinde başarılar dilerim.


21.01.2018

YAKUP DEVELİ

Ankamall Kutup Lg mağazanızda görev yapan arkadaşımız Akın Ç. isimli Mağaza Müdür Yardımcısı Beyefendi’ ye ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizi karşılaması, hizmeti sonucu başka bir markadan aldığım ürünleri iptal edip Lg marka ürün almamda çok başarılıydı. Böyle kıskandıracak personel eğitiminiz için de siz değerli Kutup ailesine teşekkürler. Her konuda danışabileceğim bir elektronik ailesi tanıdığım için mutluyum.


20.01.2018

SEMİH ALİKAYA

Altı aydır sürdürdüğümüz 50 inçlik televizyon araştırmamız, bugün Optimum Kutup Samsung mağazasında sonlandı. Her gitmemizde sorularımızı güler yüz ve dürüstlükle bıkmadan,usanmadan yanıtladıkları için Ankara’ nın Teknoloji Ekseni Kutup çalışanlarına çoook teşekkür ederiz. Ayrıca Satış Danışmanı Orhan Ö. Bey’ e ayrıca teşekkür ederiz. Teşekkürler.


19.01.2018

GÜLSÜN KAYA

5 ay önce mağazanızdan xxl buzdolabı almıştık. Naim Bey’ in ilgisinden dolayı tekrar mağazanıza gelerek kurutma makinesi aldık. Naim Bey’ in ilgisi ve ürün bilgisi için kendisine tekrar teşekkür ederiz. Tek beyaz eşya mağazası tanırız, Optimum Kutup Bosch. Ayrıca Naim Bey’ in güler yüzlü ekibine de teşekkür ederiz. Teşekkürler Kutup.


18.01.2018

EYLÜL KANIK

“Merhaba, Kentpark Kutup Samsung mağazanızdaki üstün hizmet kalitesi ve müşteriye olan davranışından, özellikle benimle ilgilenip her konuda bilgilendiren Coşkun Bey’ in müşteri yanlısı, kibar tavrı gerçekten çok hoşuma gitti. Tüm ihtiyacı olan arkadaşlarımı kendisine, dolayısıyla Kutup mağazasına yönlendireceğim. Saygılarımla.”


18.01.2018

YUSUF ÇÖMLEKÇİ

Ankara Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan yapmış olduğum iki adet Note 8 telefon alışverişimdeki alışveriş tecrübemi firmanızla paylaşmadan geçemeyeceğim. Öncelikle mağazanın genel düzeni ve mağaza personelinin müşteriyi karşılama ve ilgilenmesi çok iyi. Almak istediğim telefonlardan bir tanesinde eşime istediğim rengin mağaza stoklarında bulunmamasına karşılık aynı ürün başka bir mağazanızdan temin edilerek en kısa sürede tarafıma teslim edilmiştir. Bu süreç içerisinde bizimle özellikle ilgilenen, her türlü yardım ve yakınlığı, samimiyeti ve saygıyı gösteren personeliniz Sayın Samet Y. Bey’ e özellikle teşekkür ederim. Organizasyon başarılarından dolayı mağaza personeline de tesekkür ederiz. Saygılarımla Yusuf Çömlekçi.


18.01.2018

AYHAN AKBAŞ

Uzun zamandır araştırdığımız LG 60UV63o televizyonumuzu birçok mağazanın altında, en iyi fiyatları vermenin ötesinde güler yüzlü yaklaşımlarıyla müşteri memnuniyetini önde tutan Ankamall Kutup Lg mağazanızdan aldık. Bize mağazanızda yardımcı olan Satış Danışmanı Akın Ç. Bey’ e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bir sonraki alışverişimizde gideceğimiz ilk yer gene bir Kutup mağazası olacaktır. Güler yüzünüzün hep daimi olması dileğiyle.


17.01.2018

YONİS İLDES

Optimum Kutup Bosch mağazanıza referans üzerine Beypazarı’ ndan geldik. Burada çay içerken çamaşır makinesi aldık. Satış Danışmanı’ nız Neslihan Hanım’ a, çay ikramında bulunan Yonca Hanım’ a teşekkür etmek isterim. Diğer alışverişimde de bu ilgiden dolayı geleceğim. Mağaza müdürünüze ayrıca teşekkür ederim. Hoş bir sohbet oldu.


17.01.2018

AHMET EREN

Forum Etlik Kutup Samsung mağazanızdan televizyon aldık. Bize hizmet veren Satış Müdürü’ nüz Halil Bey’ e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Hizmet kalitenizden dolayı sizlere de teşekkür ederim.


16.01.2018

MEHMET ÇINAR KUŞ

Merhaba, Cepa Kutup Samsung mağazanızdan 3 ay önce telefon satın aldım. Alışveriş esnasında gösterdiği ilgiden dolayı tekrar mağazanızı tercih etmemde etken olan Esat Bey’ e teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Hep güzel insanlarla çalışmanız dileği ile. İyi Çalışmalar.


16.01.2018

İBRAHİM YÜKSEL TEKE

Kentpark Kutup Yatsan mağanızdaki Mustafa Bey’ le yüzyüze görüşmememize rağmen telefonla Tempur yatakla ilgili bilgi almak için aradığımda kendisinin göstermiş olduğu ilgi ve samimiyeti neticesinde, Tempur yatak haricinde bir de tv koltuğu aldım. Telefonla böyle bir alışverişi mümkün değil kimse yaptıramazdı. Mustafa Bey’ i tebrik ederim. İyi çalışmalar.


15.01.2018

BEYSEFA KOTANCI

Mağazanızı 2 haftadır ziyaret ediyorum. Bir buzdolabı almak için fiyat araştırması yaptım. En iyi fiyatların Optimum Kutup Bosch mağazasında olduğunu gördüm. Mağazanızdan buzdolabını aldım. Bu konuda bana yardımcı olan Naim Bey’ e teşekkür ederim. Çay ikramında bulunan Yonca Hanım’ a da teşekkür ediyorum. Kutup Şirketine teşekkürler.


15.01.2018

SELÇUK KANSAV

Değerli Kutup Yetkilisi, Bugün Ankara Ankamall Avm’ de bulunan Samsung mağazasınızdan eşime sürpriz yapmak maksadıyla 1 adet Samsung Note 8 cep telefonu aldım. Bu esnada Mağaza Görevlisi Umut B. benimle çok yakından ve büyük bir özenle ilgilendi. Bu şekilde disiplinli ve iyi çalışanlara sahip olmak tabiki her müesseseye nasip olmaz diye düşünerek, sizin nezdinizde Umut Bey’ e ve siz değerli firmaya çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.


15.01.2018

İSMAİL KARAVAİZ
Forum Ankara Avm Kutup Samsung mağazanızdan RL4323RBASP model ürün satın aldık. Mağaza Müdürü’ nüz Halil S. Bey bizlere ürünle ilgili çok iyi bir hizmet vermiştir. Tüm akraba, eş ve dosta öneride bulunacağım. Halil Bey’ in ilgisi için çok çok teşekkür ederim.


14.01.2018

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Ankara Optimum Kutup Bosch mağazanıza bugün gelmiş bulunduk. Mağaza çalışanlarının güleryüzlü olması, ilgi ve alâkaları çok güzel bir derecede ilgimi çekti. Mağazadan aldığımız buzdolabını gayet beğendik. Bosch markası altında böyle mağaza ve çalışanlarının olması bizim gibi müşterileri gayet mutlu ediyor. Böyle çalışanlarınız ve çalışanlarınızın ilgi ve alâkaları için minnet duyuyor ve teşekkür ediyoruz. Naim Y.’ ye ayrı bir şekilde teşekkürlerimi iletiyorum.


14.01.2018

HAMDİ AYDIN

Merhabalar,Ankamall Kutup Samsung mağazası çalışanlarınız Yalçın Bey ve Cafer Bey’ in ürünler hakkındaki bilgi ve becerileri, müşteri memnuniyeti ile alakalı davranışlarınından ötürü kendilerini tebrik ederim. İyi çalışmalar dilerim.


13.01.2018

BURCU KELLECİ

Merhaba,Yakın zamanda Cepa Kutup Samsung mağazasından yapmış olduğum Note8 telefon alışverişim sırasında vermiş oldukları güzel bilgiler, ilgi ve hizmetten dolayı Osman Z. Bey’ e teşekkür etmek isterim. Firma olarak, o gün telefonla ilgili her türlü teknik desteğin, bigilendirmenin ve güleryüzün Osman Bey tarafından tarafıma ulaştırıldığını bilmenizi isterim. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Şu an gönül rahatlığıyla telefonumu kullanıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.


14.01.2018

SALİH KABADAYI

Antares Avm’ de bulunan Kutup Lg mağazanızdan çamaşır makinesi aldım. Çalışanların bizlere karşı tutumu çok iyi olup, aynı ürün için iki defa gelmemize rağmen çok hoşgörülü, samimi ve ürünler hakkında gayet bilgililerdi. Çok fazla soru sormamıza rağmen anlayışlı bir şekilde karşıladılar. Bizimle Cengiz Bey ilgilendi. Memnuniyetimizi daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.


12.01.2018

UMUT DİDEM SAVAŞ

Geçen haftalar içerisinde aldığımız Samsung marka buzdolabı ve bulaşık makinesi ile ilgili Gordion Kutup Samsung mağazasında gördüğümüz samimiyet ve ilgi bizim için çok önemliydi. Burak Bey karar verme aşamasında bize çok yardımcı oldu. Bazı soru işaretlerimiz vardı; ancak aldığımız cevaplar bize gerçekten çok sağlıklı yol gösterdi. Şu anda aldığımız iki üründen de çok memnunuz ve umarız bu durum böyle devam eder. Gerek karar verme aşamasında, gerekse alım sonrası işlemlerde bize göstermiş olduğu hassasiyet ve yardımlarından dolayı Burak Bey’ e teşekkür etmek isteriz. Sadece şikayet değil memnuniyetin de bildirilmesi gerektiğini düşünerek bu maili size yollamak istedim. Hem kurumunuzun hem de çalışanlarınızın bu tarz motivasyonlarla müşteri memnuniyetini artıracağını düşünüyorum. İyi Çalışmalar.


12.01.2018

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Optimum Kutup Bosch mağazanızı ziyaret ederek bulaşık makinesi araştırdık. Fiyata takılmadan müşteri memnuniyetimizden dolayı bulaşık makinesi aldık. Çevremde mağazanızı önereceğimizi bilmenizi isterim. Bu kadar ekip halinde çalışan tek mağaza olarak Optimum Kutup Bosch mağazanızı tebrik ederim. Ürün anlatımında bize destek olan Naim Bey olsun, Ekrem Bey olsun oldukça verimli ve güleryüzlüler. Bu arada bize çay ikramında bulunan Neslihan Hanım’ a da teşekkür ediyorum. O kadar çok mağaza dolaştım ki tek fiyata bakmadan alışveriş yaptığım tek mağaza. Bu kadar mutlu, güleryüzlü bir ekip görmedim. Satış konusunda Ekrem Bey’ e, ürün hakkında bilgilendiren ve sohbet eden Naim Bey’ e tekrar tekrar teşekkür ederim.


12.01.2018

BURAK ATA

İlgili kişiye, Cepa Kutup Bosch mağazanızdan yaptığım alışverişte Ekrem Bey’ in ilgi ve alakası ile ilgili memnuniyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum. Gerek profesyonelliği, gerekse samimiyeti benim tekrar tekrar buraya gelmeme vesile oldu. Bundan sonraki alışverişlerimde de bu mağazayı seçme kararımın kendisinin alakası üzerine aldığımı size de bildirmek isterim ve kendisine de teşekkürlerimi iletirseniz sevinirim.Saygılarımla.


9.01.2018

HAZIM FİKRET ERDOĞAN

Merhabalar, Bozulan tv’ miz yerine yeni bir tv almak için gittiğimiz Arcadium Avm’ de girişte bulunması nedeniyle öylesine girdiğimiz Kutup Samsung mağazasında, Yağmur Bey ve Berke Can Bey’ in sıcak ilgi ve yaklaşımları ile kendimizi bir anda Samsung tv işlemleri yaptırırken bulduk. Başarı dileklerimle, tebrik ediyorum.


9.01.2018

GÖKNUR HALİLOĞLU

Sayın Kutup Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Yetkilileri, Kentpark Ankara Kutup Samsung mağazanızdan 30.12.2017 tarihinde televizyon aldık. Uzun süredir farklı mağazalardan bakmakla beraber, bilgi almak üzere ettiğim tek bir telefonla, Şükrü Bey doğrudan bizleri mağazaya davet etmiş oldu. Bu süreçte başta Şükrü Bey olmak üzere, mağaza çalışanlarınızdan Halil Bey bize çok yardımcı oldular. Teknik bilgiler ve garanti uzatılması konusunda da ekibiniz bizleri bilgilendirdi. Aldığımız tv hakkında bilgi edinmenin ötesinde, yani sadece satış kısmı değil, servis ile iletişimin rahat kurulması ve cihazın monte edilmesi aşamaları da son derece özenle düzenlendi ve bu aşamalarda da sorunla karşılaşmadık. Tüm Kutup Samsung ekibini güleryüz ve ev sahipliği için özel olarak kutlamak isteriz. Teknoloji çağında olduğumuz kaçınılmaz; ancak halen insan faktörünün ne denli önemli olduğunu belirtmek isteriz.
İyi çalışmalar dileklerimizle.


8.01.2018

TURAN YAPICI

Sayın İlgili, 07/01/2018 günü Forum Kutup Samsung mağazanızdan alışveriş yaptım. Pazar günü ve yoğun olmasına rağmen ilgi ve alakadan memnun olarak ayrıldım. Başta Mağaza Müdürü Halil Bey olmak üzere tüm personele teşekkür ederim. Saygılarımla.


8.01.2018

İSMAİL GÜNDÜZ

Forum Ankara Avm’ ye ürün almak için gittik. Birçok marka ve fiyat arasında kalmamıza rağmen Kutup Samsung mağazasında bizlere yardımcı olan Halil Bey’ in ilgi alakasından, güleryüzlülüğünden ve samimiyetinden dolayı alışveriş yaptık. Sonradan öğrendik ki mağaza yöneticisi kendisi imiş, buna da ayrıca sevindik. Hem mağaza personellerine hem de sizlere teşekkür ederiz ki böyle kaliteli bir yönetici ile tanıştık. Sevgiler…


8.01.2018

MEHMET MUNGAN

Tesadüfen ugradığımız Panora Kutup Yatsan mağazasında, fevkalade zarafetle yapılan yardımlarından ötürü Zafer Ö. Bey ve Magaza Müdürü Yasemin U. Hanım’ a teşekkürlerimi sunarım. Hem dost hem de yeni bir dükkan kazandık. Teşekkürlerimizle.


7.01.2017

NERİMAN KURT

Optimum Kutup Bosch mağazanıza referans üzerine Naim Bey ile tanışmaya ve buzdolabı hakkında bilgi almaya geldik. Görmüş olduğumuz ilgi için teşekkür ederim. Buzdolabı hakkında gerekli bilgiyi almakla beraber XL buzdolabı aldık. Kendisine buradan teşekkür etmek isterim. Bu arada çikolata ve çay ikramı için ayrıca teşekkür etmek isterim. Kutup şirketine ve çalışanlarına da teşekkür ederim. Bol kazançlı günler.


7.01.2018

ALİ KARAARSLAN

Forum Kutup Samsung mağazasından yapmış olduğum alışverişte Ahmet Bey’ in profesyonel yaklaşımından ve firmanızdan memnun kaldığımı belirtmek isterim. İyi günler.


6.01.2018

ŞENOL YALÇIN

“Sayın Yetkili, Cumartesi akşamı Ankamall Avm’ de buzdolaplarına bakarken yaklaşık 4, 5 firmaya bakıp çıkmamıza rağmen Kutup Samsung mağazasından Mağaza Müdürü Okan A.’ nın ısrarı üzerine mağazadan çıkamadık. Ürünü aldıktan sonra artı garanti hizmetinden de faydalandık. Doğru bir karar verdiğimizi düşünüyoruz. Böylesi bir personeli şirketinizde bulundurduğunuz için teşekkürler KUTUP A.Ş.”


6.01.2018

TUĞBA KAYA

Sayın Yetkili, Panora Kutup Yatsan Mağaza Müdürü Yasemin Hanım tarafından son derece güleryüzle ve ilgiyle karşılanıp, uzun zamandır almak istediğim çift kişilik yün ve kaz tüyü yorganları keyifle bilgilendirilerek alma fırsatı buldum. Çok teşekkür ederim. Sevgiler.


6.01.2018

ŞEBNEM DEMİR

Merhabalar, Bugün Ankara Metromall Kutup Yatsan şubenize boyun düzleşmesi sebebiyle ihtiyacım olan ortopedik yastıklara bakmaya gittik. Çalışanlarınızdan Ali Ö. Bey ilgilendi. Tempur markasından önerdiği modeli beklediğimden daha çok kez bana denettirdi. Bu sayede diğer yastıklarla iyice karşılaştırma imkanı buldum. İlgisi için ona, kaliteli ürünleriniz için size teşekkür ederim.İyi çalışmalar.


5.01.2018

BESTE GÜÇER

İki ay sonra evime beyaz eşya almayı düşünüyorum. Bunun için bazı mağazaları ziyaret ettim; ama şu an almayacağım için ilgi göremedim. NATAVEGA KUTUP BOSCH mağazasına geldiğimde iki ay sonra ürün alacağımı söylememe rağmen mağazanızda çalışan İlay Hanım’ dan harika bir ilgi, güleryüzle ürünler hakkında bilgi aldım. Böyle personellerle çalıştığınız için sizi kutluyor, İlay Hanım’ a ilgisi ve alakası için teşekkür edip müşteri memnuniyetimi dile getirmek isterim. İyi çalışmalar. İyi akşamlar.


5.01.2018

YUSUF KAYIN

Gordion Kutup Samsung mağazanızdan almış olduğum bir gsm konusunda bilgi aktarımı ve güleryüzlü bilgi paylaşımları için Barış Bey, Cüneyd Bey ve bu kadar bilgili ve güleryüzlü ekibi kurdukları için Kutup firmasına teşekkür ederim. Tüm alışverişlerimizde önceliğimiz olacağınızı ve arkadaşlarımıza önereceğimizi belirtiriz.


2.01.2018

EZGİ KOŞAN

Sayın Yetkili, 31/12/2017 tarihinde Optimum Kutup Bosch mağazanızdan bir kurutma ve bir de çamaşır makinesi satın aldık. Esasen hiç beklemediğim anda bozulan çamaşır makinem nedeniyle moralim çok bozulmuştu. Beyaz eşya konusunda uzun araştırmalar sonucunda karar verebildiğim için bu kadar hızlı ürün alabileceğimi hiç ummuyordum. Bu kapsamda bizimle mağazaya girdiğimiz andan itibaren inanılmayacak içtenlikle ilgilenerek ürünler hakkında kapsamlı bilgi veren ve bizi yönlendiren Naim Bey’ e gıyabınızda teşekkür etmek isterim. İlk kez Bosch markası ile tanışmamıza vesile oldu. Umuyoruz satış sonrasında da marka ile ilgili güzel duyumları biz de destekleriniz ile tecrübe edeceğiz.Teşekkür eder,İyi çalışmalar dilerim.


30.12.2017

ÖZLEM BİNGÖL

Optimum Kutup Bosch bayisine gezme amaçlı uğradık. Çalışan personelin ilgi ve alakası, ürün tanıtımı bizleri çok memnun etti. Bosch markasına olan güvenimiz personelin anlatımıyla daha da arttı. Özellikle personellerden Ekrem Bey’ in ilgisi ve duyarlılığı, sürekli müşteriniz olmamızda büyük etkene sahiptir. Annemde 9 yıldır bosch çamaşır makinesini memnuniyetle kullanıyordu. Bu sebeple dolaşmak için vakit harcamadan direkt size geldik. İnşallah ürünümden memnun kalıp uzun yıllar kullanabileceğim. Bundan sonra Bosch markası dışında herhangi bir firmadan elektronik alet almayı düşünmüyorum. Güvenle gözümüz kapalı ürünümüzü aldık ve kullanacağız. Emeği geçen herkese bu güveni verdiğiniz için teşekkür ediyor, aldığınız bedeli sonuna kadar hak ettiğinizi düşünüyorum. İyi günler diliyorum.


29.12.2017

SELİM ALEMDAR

Merhaba, Bugün Metromall Kutup Yatsan mağazanızda Ali Ö.’ nün göstermiş olduğu misafirperverlik ile güleryüz için ve aktarmış olduğu teknik bilgiler için teşekkür ederim. Şirket personelinizin ilgi ve alakasından memnun kaldım.


29.12.2017

NESRİN KÖKSAL

“Merhabalar, Optimum Kutup Lg mağazanızda bulunan Baturman K. isimli personeliniz hakkında gorüş bildirmek istedim. Firmanızdan kesinlikle bir şüphemiz yoktur; fakat bu tarz satış danışmanlarınız sayesinde Kutup mağazalarına güvenimizin kat kat arttığını belirtmek istedim. Değerli Baturman Bey’ in ilgisi, alakası ve hoşgörüsü ayrıca ürünler hakkındaki detaylı bilgisi ve deneyimi sayesinde gayet gerçekçi bir ortamda güvenle 3 parça dayanıklı tüketim mallarımı aldım. Bu tarz personelleriniz bize ayrı bir mutluluk vermektedir.
Teşekkürlerimi kendisine bizzat tarafınızdan iletirseniz sevinirim. Nesrin KÖKSAL VE BOLAT KÖKSAL”


28.12.2017

AYKUT AÇIKGÖZ

Merhabalar, Ankara Kentpark Avm içerisinde bulunan Kutup Yatsan Tempur mağazasından geçtiğimiz günlerde bir yatak siparişi gerçekleştirdim. Mağazanıza gelmeden önce diğer yatak satan mağazaları dolaşarak gelmiştim. Kutup Yatsan’ a da bakıp çıkalım derken, personellerinizden Tolga Bey gerçekten bizimle çok güzel ilgilendi. Açıkçası başka firmadan yatak almaya karar vermiştik; ama Tolga Bey’ in ilgi ve alakası sonrası yatağımızı sizin mağazanızdan aldık. Aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldığımız için bu maili yazma ihtiyacı hissettim. İyi çalışmalar.


28.12.2017

GÜLNUR DEMİR

Geçen hafta Ankamall Kutup Yatsan mağazanıza gitmiştim. Orda Bülent S. isimli çalışanınız bize yatak hakkında o kadar bilgi verdi ki yanlış bildiğimiz ne çok şey varmış dedirtti. Böyle insanların mağazalarınızda çalışması çok güzel. Ayrıca diğer çalışan arkadaşlar da çok ilgili ve güler yüzlüydüler.En yakın zaman da yatak almayı düşünüyorum.


28.12.2017

MURAT CAN ÜNVERDİ

Merhaba, Cepa Avm’ deki Kutup Samsung mağazanızdan 65 inç tv ve sound bar satın aldım. Çalışanlarınızdan Esat isimli arkadaşımız ürünleri sizden almama ve Samsung’ u tercih etmeme vesile oldu. Garanti kapsamını uzatmamdaki yardımı, ürün hakkında bilgilendirmesinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Bu tür arkadaşları bünyenizde bulundurduğunuz için size de teşekkür eder, satışlarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.


28.12.2017

İLGİ ÜNAL

Gordion Kutup Samsung mağazanızda çalışan Caner Beyefendi’ yi , gerek satış öncesindeki ikna kabiliyeti , gerekse satış sonrasındaki hizmetlerinden dolayı takdir ederek kendisine teşekkür ederim. Bundan sonraki alışverişlerimi Kutup’ tan yapacağım.


27.12.2017

ERKAN ÖZDEMİR

“Merhabalar, Başka marka almak için Ankamall Avm’ ye giderken eşim Podium Avm’ de Lg ve Samsung mağazaları var dedi. Ben de Samsung’ a bakalım dedim ve Podium Kutup Samsung mağazasına uğradık. Orada çalışan personelleriniz özellikle de Yunus Bey bizimle çok ilgilendiler. Bütçem çerçevesinde sizinle de görüşerek en sonunda fikrimi değiştirip (hiç aklımda yokken) 27.12.2017 tarihinde Samsung 49MU8000 TV almamı sağladılar. Dün itibari ile servis gelip televizyonu kurdu ve cihazı kullanmaya başladık. Yunus Bey’ e ve diğer görevlilerin bana çözümle yaklaşıp, hem çalıştıkları yere hem de müşteriye saygıları nedeniyle bu olayı anlatmak istedim.Kolay gelsin.”


27.12.2017

HURŞİT ÖZDEMİR

Optimum Kutup Samsung Mobile mağazanızda görevli Muhammed isimli arkadaşın birkaç ay önce mağazanızdan aldığım Samsung Galaxy S8 telefonun kurulumunda yardım ve desteğinden dolayı kendisine ve firmanıza teşekkür ederim. Telefon ihtiyaçlarımızda firmanızı ve mağazanızı tercih etmek de ne kadar doğru bir tercih yaptığımı bir kez daha teyit ettim. Soranlara gönül rahatlığıyla önerebileceğim. Başta Muhammed arkadaşım ve sizlere tekrar teşekkür ederim.


27.12.2017

GÜROL ERSUN

Merhaba, Ankamall Kutup Samsung mağazanıza televizyon modellerine bakmak için girmiştim. Satış Görevlisi Hakan D. çalışanınızın güven veren konuşması sayesinde bir anda televizyon aldım. Yardımları için teşekkür ederim. Bir şeye ihtiyacım olduğunda Kutup Samsung mağazasından alışveriş yapacağım ve yakın çevremi yönlendireceğim.


27.12.2017

ŞEVKİ BİRİNCİ

Kardeşime telefon almak için Arcadium Kutup Samsung mağazanıza geldim. Normalde başka bir firmadan almayı düşünüyordum; ancak Yağmur Bey’ in güler yüzü ve tatlı dilli olması beni çok memnun bıraktı ve sizden aldım. Teşekkür ederim.


27.01.2017

SEVGİ BALCI

Merhaba, Kentpark Kutup Yatsan mağazasından yatak seçimimizde rehberlik eden Sayın Mustafa K. Beyefendinin yardım ve desteğine çok teşekkür ederim.


27.12.2017

SEVGİ ÖZTÜRK

Merhaba, Gordion Kutup Samsung mağazanızdan Caner Bey’ e telefon alırken yaptığı kolaylıklardan dolayı teşekkür ederim. Böyle çalışanları desteklemek lazım.


27.12.2017

HARUN ACAROL

Optımum Kutup Lg mağazasından alışveriş yaptım. Kutup mağazasından başka bir mağazadan alışveriş yapmam. Halil İbrahim Bey gerçekten güler yüzlü, işini iyi yapan birisi. Ekip çalışması süperdi. Aldığım beyaz eşya olsun, tv olsun hepsinde vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.


27.12.2017

ECZANE GÜLLÜOĞLU

Kentpark Kutup Yatsan mağazası personeli Tolga G.’ ye yardımları için teşekkür ederim.


26.12.2017

KENAN HAKAN AVŞAR

Alışverişimiz esnasında ürünler hakkındaki bilgileri ve bize olan ilgilerinden dolayı Ankara Kentpark Kutup Yatsan mağazasındaki Mustafa Bey ve Kutup Samsung mağazasındaki Halil Bey’ e teşekkür ediyorum.


26.12.2017

SEDAT DEMİR

Merhaba, 4 gün önce Cepa Kutup Lg mağazanızdan bir tv aldım. Bizimle Alican Bey ilgilendi. Her problemimizde arıyoruz ve ilk günkü gibi bize fevkalade ilgi gösteriyor. Gerçekten çok özverili ve başarılı bir personeliniz var. Sizlere ve Cepa Kutup Lg’ ye çok teşekkür ederim.


26.12.2017

AYGÜN ÖZDEN

Merhaba, Geçenlerde Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan ankastre ocak ve fırın aldım. Bu sürede bütün sabır ve nezaketiyle bize yardımcı olan Tolga G.’ ye ve firmanıza teşekkür ederim. İyi çalışmalar…


26.12.2017

FATİH AKBIYIK

26.12.2017 tarihinde Kutup Kentpark Samsung mağazanıza telefon almak için gittim. Mağazanızda çalışan Doğan T. ve Şükrü A. isimli personellerinizin guler yüzü, ilgisi ve her konudaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bu ilgiden dolayı telefon ile birlikte tablette satın aldım. Şirketiniz bünyesinde bu tarz personellerin olması sonraki alışverişlerim içinde beni Kutup mağazalarının ilk tercihim olmaısnda etkili olacaktır.


26.12.2017

ENES ELİAĞIR

Ankara Optimum Kutup Lg mağazası personeli Baturman K. bize çok yardımcı oldu. Çok iyi ve düzgün şekilde ürün özelliklerini açıkladı. Memnun kaldık.


26.12.2017

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Arcadium Kutup Samsung mağazasını ziyaret ettim. Vehbi Bey’ in tablet almam konusundaki büyük çabaları tableti almamda etkili oldu ve her şeyiyle çok yardımcı oldu. Kutup Samsung mağazasını ziyaret etmek ve alışveriş yapmak bir zevktir duygusunu insanlara yaşatıyorlar. Mağaza Müdürü Mehmet Bey ekibini çok güzel yetiştiriyor. Her şey için teşekkürler.


26.12.2017

DAVUT GÜVERCİN

Kutup Ankamall Samsung mağazanızdan buzdolabı ve çamaşır makinesi aldım. Benimle Satış Danışmanınız Tolga G. Beyefendi ilgilendi. Kendisinin güler yüzle bizi karşılaması, kafamızda hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde bizimle itina ile ilgilenmesi bizi oldukça memnun etti. Satış Danışmanı Tolga Bey’ in bu şekildeki tutumu, tüketiciyi gözeten tavrı bizi ürünleri alma konusunda ikna eden en önemli kriter olmuştur. Mağazanızın güvenilirliliği ve samimiyetini bu derece bize yansıtan Tolga Bey’ e teşekkür ederiz. Başarılarının devamını diler ve bundan sonraki ihtiyaçlarımızı temin ederken Tolga Bey ile irtibata geçerek mağazanıza uğrayacağımızdan eminiz.


25.12.2017

GAYE EYLÜL

Sayın Orhan Bey, Optimum Kutup Samsung mağazasından aldığım cep telefonundan ve sizin ilginizden çok memnun kaldım.Teşekkür ediyorum. Böyle bir mağazaya giderek güler yüzlü insanlarla alışveriş yapmak çok keyifli, sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim. Sevgiler.


25.12.2017

MAHİNUR ÖZDEMİR

Geçen hafta sonu Optimum Kutup Bosch bayisinden çamaşır ve bulaşık makinesi seçtik, aldık. Mağaza Müdürü Naim Y. Bey’ e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz .Makinelerin özelliklerinde ve sorduğum sorulara açık ve net cevaplar vermesi ürünleri almamda bizim için ikna edici oldu. Naim Bey’ in söylediği gün ve saatte de ürünler teslim edildi. Şu an ürünlerimi severek kullanıyorum. Teşekkür ederim.


25.12.2017

İLKAY ÇEVİK

Orhan Bey’ den aldığım yazıcı için çok memnunum her şeyimizle tek tek ilgilendi. Çok teşekkür ediyorum. İyi seneler, iyi çalışmalar. İlkay Çevik


25.12.2017

GÜLŞAH AYDINLI

Sayın Orhan Ö., Sizden almış olduğumuz yazıcıdan çok memnunuz. İlginiz ve yardımlarınız için şirket adına çok teşekkür ederiz.


25.12.2017

UĞUR KIVRAK

Merhaba, Ankara Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan Samsung Galaxy S8 telefon aldım. Umut B.’ nin ilgi ve alakasından memnun kaldım.Teşekkür ederim.


25.12.2017

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Optimum Kutup Bosch mağaza ziyaretimizde mağaza çalışanlarının göstermiş olduğu sıcak ilgiden dolayı çamaşır makinesi aldık. Kendilerine ve Naim Bey’ e teşekkür ederim.


25.12.2017

TANSEL ÖZSOY

Merhana Panora Kutup Yatsan mağazasında Mağaza Müdürü olarak calışmakta olan Yasemin Hanım’ ın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldık ve Yatsan marka bir yatak aldık. Kendisine sizin nezdinizde teşekkür ederim.


25.12.2017

YILDIRIM AKAR

Merhabalar, Bugün Arcadium Kutup Samsung mağazanızdan bir tane tablet aldım. Bu alışverişim sırasında çalışanlarınızdan Berkecan Bey, gayet nazik bir şekilde benimle ilgilendi, bilgi verdi ve karar vermeme yardımcı oldu. Böyle çalışanlara sahip olduğunuz için şirketinize teşekkür etmek istedim. İyi çalışmalar dileklerimle.


25.12.2017

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Sevgili Kutup Ailesi, 2 hafta önce Optimum Kutup Bosch mağazanızı ziyaret etmiştik. Ürün ve fiyat bilgisi aldık. Mağaza müdürünüzün sıcak ve içten davranışları bizi memnun etti. Memnuniyetimizle beraber alışveriş yaptık. Naim Bey’ e ve ekibine teşekkür ederim. Bol kazançlar, yolları açık olsun.


25.12.2017

TOLGA AKSOY

Cepa Kutup Bosch mağazanızdan 25/12/2017 tarihinde yaptığım alışveriş neticesinde mağaza çalışanlarının ürünler hakkındaki bilgilendirmesi ve ilgisi oldukça tatmin ediciydi. Araştırıp almayı düşündüğümüz ürünün aksine daha üst modelini tercih etmemize vesile oldukları için Ekrem Bey ve Emre Bey’ e ayrıca mail yoluyla da teşekkür etmek istedim. Başarılarınız daim olsun…


25.12.2017

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Sayın Yetkili, Bugün Ankamall Kutup Samsung mağazanıza buzdolabı fiyatları hakkında bilgi almak için girdim. Mağaza Müdürü olduğunu beyan eden Okan Bey’ in güler yüzlülüğü ve ürün hakkındaki müthiş satış kabiliyeti sayesinde kendimi bir anda buzdolabını almış buldum. Böyle bir müdürle çalışıp bizlere hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla….


25.12.2017

KAĞAN YALÇIN

Merhaba, Cepa Kutup Bosch mağazasındaki Emre B. ve Doğukan A. arkadaslardan cok memnun kaldik. Tüm eşyalarımızı kendilerinden alıyoruz.


25.12.2017

EMRAH PİRE

Merhabalar, Eşimle birlikte başka bir firmaya ait henüz bir senelik yatağımızdan memnun olmamamız sebebiyle Metromall Avm’ de bulunan Kutup Yatsan mağazanızı ziyaret ettik. Sorunlarımızı dinleyip bize en uygun yatağı seçmenizde yardımcı olan Ali Ö. ve Oğuzhan D. arkadaşlarıma gerçekten çok teşekkür ediyorum. Aldığımız üründen çok memnun kaldık. Özellikle eşimin yaşadığı sağlık sorunları hızla azaldı. Üründen duyduğumuz memnuniyetin yanı sıra bu iki kıymetli çalışanınıza da işlerine duydukları saygıdan, bilgilerinden, nezaketlerinden, samimiyetlerinden dolayı tekrar teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz ve bu memnuniyetimizi eşimle birlikte sizlerle de paylaşmak istedik. Saygılarımı sunuyorum.


24.12.2017

MESUT BİLGİN

Merhaba, Optimum Kutup Lg bayisinde görevli Mağaza Müdürü Baturman K.’ nın cihaz hakkında bize sunmuş olduğu bilgi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması adına göstermiş olduğu maksimum özveriden dolayı memnuniyetimizi bildirmek isteriz. İyi günler.


24.12.2017

AHMET OYGUR

Optimum Kutup Samsung Mobile mağazasındaki arkadaşınız Muhammed Bey’ in güler yüzlülüğü için resmen telefon aldım. Kendisine çok teşekkür ederim.


24.12.2017

MEHMETUZ DERSANESİ

Kentpark Kutup Yatsan mağazasından yapmış olduğumuz alışverişte bizlere yardımcı olan Mustafa K.’ ya ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.


24.12.2017

ABBASCAN KORTMAZ

Kentpark Kutup Yatsan mağazasındaki Ahmet ve Tolga Bey’ in kapıdan girdiğimiz andan çıkana kadar her konuda yeterli bilgi vermeleri ve ilgilenmeleri açısından, aklımızda olmayan bir satışı gerçekleştirdikleri için teşekkür ederiz 🙂


24.12.2017

ELİF BULAMAÇ

Merhabalar, 24.12.2017 tarihinde Kentpark Kutup Samsung şubenizden bir tablet satın aldık. Doğan T. Bey satış konusunda bize nazik bir şekilde yardımcı oldu. İlgili, güler yüzlü ve özenli tutumu için kendisine teşekkür ediyoruz.


24.12.2017

CENGİZ MUSTAFA MENGİ

Kentpark Kutup Yatsan mağazası personeli Mustafa K.’ ya ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.


23.12.2017

CEM BAKIR

Kentpark Kutup Samsung mağazasında çalışan Doğan T. Bey alışverişimiz sırasında bize çok ilgili ve güler yüzlü davrandı. Doğan Bey’ e ve Kutup’ a çok teşekkürler.


23.12.2017

ŞEFİK BENLİ ALPER

Arcadium Kutup Samsung mağazasından Berkecan Bey’ e ilgisi için teşekkür ederiz.


23.12.2017

MUTLU DAL

Optimum Avm’ deki Kutup Bosch bayisinde Görevli Naim Bey’ in ilgisi, alakası ve güler yüzlü davranışı ürünün kalitesi kullanılabilirliği ve dayanıklılığından ötürü teşekkürlerimizi ve en içten iyi dileklerimizi sunuyoruz. Teşekkür eder, iyi günler dileriz. Eşim ve ben çok memnun kaldık. Başarılarınızın devamını dileriz 🙂


23.12.2017

COŞKUN ARDIÇ

Uzun araştırmalar sonucu Yatsan’ dan yatak almaya karar verdik. Ankara’ da bir mağazanızı gezdik. Panora Kutup Yatsan mağazanızdaki Zafer Ö. Bey’ in düzgün bilgilendirmesiyle kendimize uygun bir yatak aldık.


23.12.2017

MELİH UTKUCU

Gordion Kutup Samsung mağazanızda çalışan Caner isimli arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim.


23.12.2017

ÇİĞDEM GÜVEN

Merhaba Sayın Yetkili, Panora Kutup Yatsan mağazasından yapmış olduğumuz alışverişte Yasemin Hanım ve Mustafa Bey’ in ilgisi bizi çok mutlu etti. Yatak konusunda yükseklik ile ilgili bir sıkıntı yaşadık ve konunun çözümü konusunda ellerinden geleni sonuna kadar yaptılar ve sorunumuz çözüldü. Firmanızdan alışveriş yapması için olumlu görüşlerimizi arkadaşlarımız ve çevremizle de paylaşacağız.
Teşekkür ederiz, iyi çalışmalar dileriz. Sevgilerimizle,


23.12.2017

ÇAĞLA KAYALIK

Merhaba, Ben Çağla Kayalık bugün ablam Avukat Tuba Kayalık Şen’ e Samsung’ un yeni telefonunu almak için araştırma yapmaya çıktım. Birçok avmden telefonla bilgi aldık; ama Umut Bey’ le ilk konuşmamızda bilgisinden ve ilgilenme şeklinden etkilendik ve direk Ankamall Kutup Samsung mağazasına geçtik. Sağolsun bize tam istediğimiz gibi bir hediye örneği gösterip Starwars Note 8 paketinin satışını yaptı. Gerçekten genelde böyle yazıları şikayet amaçlı yazarım; ama o kadar memnun kaldık ki sizinle de paylaşmak istedim. Teşekkürler…


23.12.2017

İLYAS KAYA

Panora Avm’ yi gezerken Kutup Yatsan mağazanıza uğradık. Kendimize bor yatak, iki yastık ve yatak aleti aldık. Satışın sonuna kadar gösterilen ilgi bizi çok mutlu etti; çayımızı, kahvemizi içtik. Artık bu mağaza bizim. Bunlar için Yasemin Hanım’ a çok teşekkür ederiz. Kaya ailesi.


23.12.2017

MERVENUR KEMENT

Kutup Kentpark Yatsan şubenizdeki çalışanlara, özellikle Mustafa K. Bey’ e ilgilerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.


23.12.2017

NİSA YARDIMCIOĞLU

Bugün Ankamall Kutup Samsung bayisindeki Tolga Bey’ in genç, süper halden anlayan, dürüst ve açıklayıcı tanıtımları sayesinde yorulmadan makinemi aldım. İnternet üzerinden yapılan makine yorumlarından kafam karışmıştı. Tolga Bey’ in sayesinde ikna oldum. İnşallah çamaşır makinesi de benim için hayırlı olur. Hasta haliyle yardımcı oldu. Zamanında teslimat olursa harika olur. Çok teşekkürler Tolga Bey.


22.12.2017

RIZA HAZER

Kutup Optimum Bosch mağazanıza teşekkür etmek istedim. Mağaza Müdürünüz Naim Bey’ e sıcak ve ilgili yaklaşımı için teşekkürler. Ayrıca satış danışmanlarınıza da teşekkür ederim.


22.12.2017

SELCAN KAN

Merhaba,Bundan on gün önce Metromall Kutup Yatsan mağazasındaki Ali Ö. Bey’ in sayesinde aldığım yastıktan oldukça memnun kaldım. Hiç aklımızda yokken, Ali beyin sıcak ve samimi tanıtımı ve ilgisi sayesinde aldık ürünü. Tekrar teşekkür ediyorum.


22.12.2017

ARZU ŞİMŞEK

Merhaba,Cepa Kutup Lg mağazanızdan almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.Kolay gelsin.


22.12.2017

FİGEN KAPAN

Merhabalar, Televizyon alışverişi yapmak için Ankamall Avm’ ye gittiğimizde ilk girmiş olduğumuz Kutup Samsung mağazasında bizi karşılayan Hakan D. sayesinde hiç başka markaya bakma gereksinimi duymadan güler yüzü ve ikna kabiliyeti sayesinde kafamız karışmadan tv alışverişimizi yaptık. Ankamall Samsung mağazasında çalışan Hakan Bey’ e ilgi, alakası ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim. İyi calışmalar.


22.12.2017

EKREM CAN

Kentpark Kutup Yatsan mağazanızdaki arkadaşlardan çok memnun olduğumu bildirmek isterim. Mustafa Bey ve Tolga Bey’ in ilgisi sayesinde çok keyifli bir alışveriş yaptım. Umarım ürünlerinizden de çok memnun kalırım. TEŞEKKÜRLER…


22.12.2017

NAZIM BÜKÜLMEZ

Kutup Optimum Bosch mağazasından yaptığım alışveriş sırasında ilgileri ve misafirperverlikleri sebebiyle Naim Y.’ ye ve ekibine teşekkür ederim.


22.12.2017

TOLGA ÇELİK

Sayın Yetkili, Ankara Kentpark Avm’ deki Kutup Yatsan mağazanızda çalışan Mustafa K. Bey’ e mükemmel samimiyeti, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel satış becerisi olduğu için TEŞEKKÜRLERİMİZİ iletmek isteriz. Böylesine işine ve işyerine sadık bir personeliniz olduğu için, sizleri de ayrıca tebrik ederim.Teşekkürler Yatsan,Teşekkürler Mustafa Bey…. Saygılarımızla.Çelik Ailesi


22.12.2017

İLHAN YETGİN

Kutup A.Ş., Optimum Kutup Bosch mağazanıza uğradık ve bir adet ocak aldık. Bize bu konuda yardımcı olan Naim Bey’ e teşekkürler. Güler yüzlü personelleriniz için de ayrıca teşekkür ederiz.


22.12.2017

ADEM DURMUŞ

Merhabalar kurumunuzun mağazalarından uzun yıllardır alışveriş yapıyorum ve çok memnunum. Bugün Eryaman Optimum Kutup Bosch bayinizden beyaz eşya aldım ve yine güler yüzlü ve samimi personelleriniz beni çok memnun etti. İlgileri için tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


22.12.2017

MEHMET SIDDIK GÜNAY

Merhabalar; Ankara Eryaman Optimum Avm’ deki Kutup Bosch mağazası Beyaz Eşya Ürün Sorumlusu Sn. Neslihan P. Hanımefendinin ürün anlatımı ve doğru bilgi aktarımından dolayı kendisine teşekkür ederim. Ürün kalitenizi ve satış fiyatlarınızı kabul edilebilir ve makul oranlarda tuttuğunuz için teşekkür ederim.


21.12.2017

MİRZEALİ YILMAZ

Optimum Kutup Samsung mağazanızdan yaptığım alışveriş esnasında bana yardımcı olan Serdar Bey’ e çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.


21.12.2017

GÜLAY FERİDE HARMANKAYA

Gordion Kutup Samsung mağazanızda çalışan Caner isimli arkadaşa yardımlarından dolayı teşekkür ederim.


21.12.2017

ERDEM SARIKAYA

Merhaba, Cepa Avm Kutup Lg mağazasından 43 lj594 model led tv alaldım. Alışverişim süresince anlayışla, sabırla sormuş olduğum tüm sorulara net bilgiler veren, farklı ürün çeşitlerinde de bilgi sahibi olan profesyonel Ürün Sorumlusu Sn. Soner D.’ ye teşekkürler.


21.12.2017

HASAN TARIM

Merhaba Sayın Yetkili, Optimum Kutup Samsung Mobile mağazanızdan Sayın Muhammed Bey’ e göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.


21.12.2017

ÖMER FAİK ANLI

Sayın İlgili, Ankara Optimum Kutup Samsung mağazanızdan 21 Aralık günü yaptığım alışverişte çalışanınız Serdar Y. ilgisi ve verdiği bilgilerle bize çok yardımcı oldu. Kendisine ve sizlere bu hizmet için teşekkür ediyorum.
İyi günler dilerim.


21.12.2017

HÜSEYİN KIRMIZI

Kutup Optimum Lg mağazasında çalışmakta olan Ersin B.’ ye yardımları ve saygısından dolayı tesekkürler.


21.12.2017

ELİF ÇELİK

Eşimle birlikte bir süredir çeşitli marka ve mağazalarda bize en uygun yatağı aradık. Ancak çalışan personelin yetersiz anlatımından olacak ki bir süre sonunda kararsız kaldık. Mevcut yataktan bu kadar şikayetçi olmasak muhtemelen vazgeçerdik. En son Kentpark Avm’deki Kutup Yatsan şubenize geldik ve burada Mustafa K. Bey aklımızdaki bütün soru işaretlerini giderdi. İlgi ve alakasından memnun kaldık.


21.12.2017

MEHTAP ERTEKİN

Merhabalar ,Optimum Avm -1. kattaki Kutup Bosch mağazasından 20/12/2017 tarihinde beyaz eşya aldık. Eşim ve kızımla birlikte ayrı ayrı zamanlarda 3 akşam mesai bittikten sonra mağazaya gittik. İlgi ve alakadan gerçekten çok memnun kaldık. Personelin güler yüzlü davranışı, etrafın temizliği, müşteriyi doğru şekilde bilgilendirmeleri ve samimiyetleri harikaydı. Bundan sonraki beyaz eşya mağazamız burası ve herkese tavsiye edeceğim. Özellikle Mağaza Müdürü Naim Bey gerçekten çok değerli bir insan. İkram edilen kahve de harika olmuştu, arkadaşların ellerine sağlık. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.


21.12.2017

MURAT AYGÜN

Podium Kutup Samsung mağazanızda çalışan Özgür K. isimli personelize aldığımız Samsung Galaxy Note 8 satışında destek olduğu için çok teşekkür ederim. İlgisi ve alakası için böyle bir personel çalıştırdığınız için Kutup olarak sizlere de teşekkür ederim.


20.12.2017

SERAP CİDAR

Çayyolu Arcadium Kutup Bosch Mağaza Müdürü’ nüz Sayın Gökay G.’ nin tarafımıza ölçülemez derecede göstermiş olduğu ilgi ve alaka karşısında çok mütehassis olduk ve bu ilgi ve alaka sayesinde almayı düşündüğümüz bulaşık ve çamaşır makinelerini bu mağazanızdan almaya karar verdik. Kendisine teşekkür ederiz. Av. Olgun,Serap Çıdar


19.12.2017

YAŞAR KUNT

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından telefon alışverişimizde bize yardımcı olan personeliniz Muhammed Bey’ e teşekkürler.


19.12.2017

MUSTAFA GÜNEŞ

Kutup Ankamall Samsung mağazanızdan yaptığım alışveriş sırasında bana yardımcı olan Tolga G. Bey’ den gördüğüm ilgi ve samimiyet beni çok memnun etti. İlgi ve alakası için teşekkür ederim.


19.12.2017

İZZET KILIÇ

Kutup Optimum Samsung mağazanızdan yapmış olduğum alışverişte benimle ilgilenen Serdar Bey’ e çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.


19.12.2017

AYŞEGÜL YURDUNKULU

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazası çalışanınız Muhammed Bey’ e telefon kurulu ve yardımı için teşekkür ederim.


19.12.2017

CAN GÜNGÖR

Kutup Optimum Samsung mağazanızdan yapmış olduğum alışveriş esnasında bana yardımcı olan Serdar Bey’ e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


19.12.2017

ŞERNAZ ECZANE

Kentpark Kutup Yatsan mağazası personeli Mustafa K.’ dan aldığımız hizmet mükemmeldi.


19.12.2017

METİN ATIŞLI

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından Muhammed Bey’ in ilgisine teşekkürler.


19.12.2017

SACİT ÇAT

Kutup Antares Samsung mağazasından Emre Bey’ in ilgisinden çok memnun kaldık.


18.12.2017

ATİLLA AYTUN

“Sayın Yetkili, Günaydın, eşimle birlikte 16 Aralık Cumartesi günü Kutup Ankamall Samsung mağazanızdan salı günü teslim edilmek üzere bir adet çamaşır makinesi satın aldık. Mağaza Beyaz Eşya Ürün Sorumlusu Tolga G. Bey bizimle alışverişin başından sonuna kadar çok ilgilendi. Kendisine şahsım ve eşim adına teşekkür ederim. Kendim de bu sektörün (hizmet) bir parçası olarak arkadaşın çok samimi, içten, dürüst ve bilgi dolu açıklamaları çok hoşuma gitti. Almış olduğum hizmet çok başarılıydı. Sizlerle bu güzel deneyimimi paylaşmak istedim. Tolga G. arkadaşımıza işinde başarılar diliyorum. Sizleri de bu kalite anlayışınız için tebrik ederim.İyi haftalar.Teşekkürler.”


18.12.2017

CANER DELİTAY

Merhaba, 05.12.2017 tarihinde Kutup Optimum Bosch mağazanızdan almış olduğum SMS53L18TR bulaşık makinesi ve KDN56VI33N buzdolabı tarafıma sorunsuz şekilde teslim edilip kurulumu gerçekleştirildi. Satın alma sürecinde gösterdiği ilgi ve alakasından ötürü Sn. Ekrem E. Bey’ e siz değerli Kutup Ailesi aracılığı ile teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Başarılarınızın daimi olması dileğiyle.


18.12.2017

RUKİYE SAKİN

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından aldığımtelefonda yardımcı olan Muhammed Bey’ e güler yüzlülüğü ve saygısı için teşekkür ederim:)


18.12.2017

MUALLA AYKAÇ

Sayın yetkili, Hafta sonu Kutup Arcadium Samsung mağazanızdan telefon alışverişi yaptım. Yoğunluğa rağmen bizimle çok iyi bir şekilde ilgilenen Yağmur Bey’ e ilgisinden dolayı teşekkür ederim . Yağmur Bey satış sonrasında da bugün bizimle çok güzel ilgilendi . Böyle personeller çalıştırdığınız için sizlere teşekkür ederim.


18.12.2017

YÜCEL AKYÜZ

Kutup Optimum Bosch bayisinden çamaşır makinesi satın aldım. Mağaza Müdürü Naim Y.’ nin ürünün tanıtımı ve bilgilendirmelerinden çok memnun kaldık. Aklımızdaki bütün tereddütleri güler yüzü ve ayrıntılı izahatlarıyla ortadan kaldırdı. Memnuniyetimizi firmanızla paylaşmak istedim.Teşekkür ederim.


18.12.2017

EREN TERZİ

Merhabalar, Kutup Cepa Lg mağazanızda Alican B. Bey’ in yaklaşımı, ürün tanıtımı ve ikna kabiliyeti ile bize çok yardımcı olduğunu söylemek isterim.


18.12.2017

EMEL KEKİLLİOĞLU

Kutup Antares Samsung mağazasından Emre Bey’ e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Bize çok yardımcı oldu.


18.12.2017

SEYFETTİN TİRYAKİ

Kutup Optimum Lg mağazasından bize yardımcı olan Ersin B.’ ye ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Tv geldi, kuruldu ve memnunum.


18.12.2017

FEYZA NUR AYDIN

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından aldığım telefonda yardımcı olan Muhammed Bey’ e önerisi ve güler yüzlülüğü için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.


18.12.2017

EŞREF SUNBUL

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından bilgisine ve önerisine güvenip aldığım A7 telefonda yardımcı olan Muhammed A. Bey’ e teşekkür ederim.


18.12.2017

SEMİH ŞAHİN

Merhaba, Kutup Optimum Lg Mağaza Müdürü’ nüz Baturman K.’ nın Led tv hakkında verdiği bilgiler ve doğru yönlendirmeleriyle bize yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.


17.12.2017

İBRAHİM SÖZEN

Merhaba, Kutup Gordion Samsung mağazasında çalışan Caner isimli arkadaşa yardımlarından dolayı sizin huzurunuzda tekrar tekrar teşekkür ederim.


17.12.2017

EBUBEKİR COŞKUN

Kutup Optimum Lg mağazasında çalışmakta olan Ersin B.’ nin yardımcı olması ürünü almamızda etkili olmuştur. Kendisine çok teşekkür ederim.


17.12.2017

ENGİN YILDIZ

Sevgili Kutup Ailesi,16.12.2017 tarihinde Kutup Optimum Bosch mağazanızı eşimle ziyaret ettik. Planımızda Siemens marka ürün almak vardı. Mağaza ziyaretimizde mağaza müdürünün hoş davranışı ve ürün konusunda bilgisi buzdolabı ve çamaşır makinesini almamızı sağlamıştır. Naim Bey’ e ayrıca teşekkür ederim. Bosch marka ürünü ismi değil, yetişmiş personeliniz satmış oldu. Size de teşekkür ederim. Optimum Kutup Bosch ekibine teşekkürler. Her zaman referans vereceğim. Kutup’ ta olmak bir ayrıcalıktı.


17.12.2017

YASİN ŞEN

Kutup Optimum Lg mağazanızdan bugün satın almış olduğum çamaşır makinesi için bizimle yakından ilgilenen Satış Danışmanınız Ersin B. Beyefendi’ ye çok teşekkür ederim.


17.12.2017

EROL ÖZBİR

Bugün Kutup Ankamall Samsung mağazasından aldığımız Samsung A7 telefonda Umut B. bize çok yardımcı olmuştur. Bizimle ilgilendiği için çok teşekkür ederiz.


16.12.2017

EMİNE ÇELİK

Kutup Arcadium Bosch mazağasında çalışan Berat Bey’ e çok teşekkür ederim. Dün almış olduğum süpürgeden çok memmun kaldım. Cihazı çok güzel bir şekilde anlattı. Anlattığı gibi cihaz hem çok sessiz hem de çok kuvvetli.


16.12.2017

GÜZİDE SÖZSAHİBİ

Arcadium Avm’ de Arçelik bayisine girdim. Satıcı arkadaslar yaşlıyım diye hiç ilgilenmedi. Mağazanın içinde dolaştım, yine kimse bakmadı ve sinirlendim çıktım. Kutup Bosch bayisine girdim o sıra çocuklar temizlik yapıyorlardı. Hemen temizliği bırakıp benimle ilgilenmeye başladılar. Çamaşır makinesi alacağımı söyledim, hemen güler yüzle yanıma gelerek Berat Bey ve Berk Bey çamaşır makinelerini göstermeye başladı. İhtiyacım olan cihaza beni yönlendirdiler. Kendilerine çok teşekkür ederim.


16.12.2017

NEZİH SAKİN

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından aldığım cihazda yardımcı olan arkadaş Muhammed Bey’ e güler yüzlülüğü ve önerisi için teşekkür ederim.


16.12.2017

GÜLAY OĞUZ

Kutup Optimum Lg mağazanızdaki Baturman K. Arkadaşımız bizi çok iyi bir şekilde karşıladı ve güzel ilgilendi. Mağaza müdürlüğü gerçekten arkadaşımızın tanımıdır.


16.12.2017

SALİH ALAKOYUN

Baturman K. benimle iyi ilgilenip çamaşır makinesini almamda büyük etken olmuştur. Kutup Garanti Plus’ ta aldım. Artık bu konuda kafam rahat. Teşekkürler Baturman Bey, teşekkürler Kutup.


16.12.2017

ÖMER BEDİR

Merhaba, Kutup Kentpark Samsung mağazası cep telefonu alışverişimiz için Doğan T. Bey’ e teşekkür ederiz.İyi çalışmalar.


16.12.2017

ESRA UCGUN

Kutup Metromall Yatsan şubenizde çalışan Ali Ö. Bey’ e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.Yatak konusunda bizi bilgilendirmiş olup ürün hakkında karar vermemizi sağlamıştır. Bu yüzden en kısa zamanda sizi tercih edeceğim.


16.12.2017

ÜMİT TÜRKAL

Kutup Kentpark Yatsan mağazanızdan yapmış olduğum alışverişte emek harcayan Mustafa K.ve Tolga G. adlı personellerinize çok teşekkür ederim.


16.12.2017

YUSUF ATİK

Kutup Cepa Lg mağazasından Alican Bey’ e teşekkürlerimi iletiniz.


16.12.2017

AHMET SELVİ

Kutup Optimum Lg bayisinden yapmış olduğumuz alışverişten ve görevli personel Baturman Bey’ in ilgisinden Çok memnun kaldık. Çok teşekkürler.


15.12.2017

SADIK DEMİREL

iyi gunler firmanızdan 200 TL’ lik alışveriş yaptım. Kutup Panora Yatsan Mağaza Müdürünüz Yasemin U. Hanım ve diğer çalışan arkadaşlarınız aldığım malzemenin tutarını gözetmeksizin benimle çok ilgilendiler. Sağ olsunlar gerek telefonla gerek sizin aracılığınızla alakadar olup ürünün teslimindeki nezaketlerinden dolayı teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.


15.12.2017

AHMET ALPEREN KISAER

Merhabalar;14.12.2017 tarihinde Kutup Arcadium Lg mağzanızdan tv aldım. Satış Danışmanı Reyhan B. çok yardımcı oldu. Hem ürün seçmemizde verdiği bilgilerle hem de gösterdiği ilgi ve alaka ile kendisinden oldukça memnun kaldık. Buradan kendisine teşekkür etmek istiyorum. İyi çalışmalar.


15.12.2017

M. ŞERİF ÖNCÜ

Kutup Kentpark Yatsan mağazasındaki Mustafa ve Tolga isimli personellerinizin yakın ilgisi ve işleri konusundaki detaylı bilgileri sayesinde yataklar hakkında çok şey öğrendim. Personel seçiminizden dolayı tebrikler.


15.12.2017

SONGÜL EREN

Kutup Kentpark Yatsan mağazasından 3 Aralık tarihinde eşimle Serta marka bir yatak satın aldık. Mağaza görevlileri Tolga G. ve Mustafa K. Bey bizimle çok ilgilendiler. Yatakların yerlerini değiştirip yanyana ve iki yönlü de denememizi sağladılar ve teslimat da söylenen günden erken yapıldı. Teşekkürlerimizi iletmek istedik. İyi çalışmalar diliyoruz.


15.12.2017

TUĞÇE COŞAR

11.12.2017 tarihinde Kutup Optimum Bosch şubenize giderek müdür ve çalışanlarınızın güler yüzleri ve ilgilerinden çok memnun kaldık. Çamaşır makinemizi aldık. Her konuda dağıtım ve servisleriniz de dahil hepsinden çok memnun kaldık.Teşekkürler Bosch ☺


15.12.2017

SEVİM IŞIK

05.12.17 tarihinde Kutup Kentpark Samsung bayisinde çalışan Şükrü A. Bey’ den 49MU8000T tv aldık. Alışverişimizi yaparken yardımcı olmasından dolayı memnuniyet duyduk.


14.12.2017

ZAHİR DAĞAŞAN

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından aldığım cihazda yardımcı olan fikir, bilgi ve önerilerinden dolayı Muhammed Bey’ e teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


14.12.2017

ÖMER FARUK GÖKBULUT

Ankara Etimesgut’ taki bulunan Kutup Optimum Bosch mağazasından 14.12.2017 tarihinde çamaşır makinesi satın aldım. Mağaza personeli güler yüzlü, bilgili ve gayet kibar bir şekilde sorularıma cevap verdi. Benimle Ekrem E. Bey ilgilendi ve oldukça da memnun kaldım. Konuya hakimdi, davranışları kibardı. Her şey için teşekkür ederim.


13.12.2017

YASİN AYDIN

Optimum Kutup Samsung Mobile mağazası personeli Sabri O.’ ya yardımları, ilgi ve alakasından teşekkürlerimi bildiririm.


13.12.2017

FİKRET TURAN

Pazar günü çamaşır yıkarken makine arızalandı. Yaklaşık 25 yıllık olan makine son günlerde sık sık arızalanıyordu. Bu arızaların çoğunu çözüyordum; ama son arızayı çözemedim. Arkadium Avm’ de tesadüfen Bosch bayisini görünce, yetkili servisi sormak için içeri girdiğimizde Berat A. isimli Ürün Sorumlusu ile tanışarak burasının Kutup mağazası olduğunu anladık. Bize teknik servis konusunda yeterli bilgi verdikten sonra yeni makineler hakkında bilgi vermeye başladı ve sonunda bizi kampanyadaki bir çamaşır makinesini satın almaya ikna etti. Daha sonraki konuşmalar sonunda garanti uzatması da yaptırdık. Alışveriş sonunda Ürün Sorumlusu Berat A.’ nın davranışlarından çok memnun kaldık. Durumu sizlere bildirmek istedim. İyi satışlar dileklerimle.


13.12.2017

YÜCEL BABACAN

13.12.2017 tarihinde Kutup Kentpark Yatsan mağazanızdan 2 adet Tempur Visco yastık aldım. Daha önce de 2016 senesinde yine aynı mağazadan yatak, baza ve başlık almıştım. Her iki alışverişimde de göstermiş olduğu ilgi ve alaka, ürün tanıtımı ve iyi niyetinden dolayı Mustafa K. Bey’ e teşekkürlerimi iletiyorum. Saygılarımla.


13.12.2017

GÖKÇE PINAR ARSLAN

“Sayın Yetkili,Kutup Kentpark Samsung mağazanıza çamaşır makinesi modellerine bakıp fiyat konusunda fikir edinebilmek icin girdiğimizde, güler yüzlü, çok şekersatış danışmanlarınızla karşılaştık. İhtiyacımı karşılayan ürünü belirleyip tüm sorularıma sabırla cevap veren Doğan Bey ve Levent Bey’ e tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Çamasır makinesi bakan genç cift olarak Kentpark Kutup Samsung mağazasından en iyi makineyi alıp keyifli bir şekilde ayrıldığımız için cok mutluyum. Umarım bu güler yüzlü, içten personel anlayışınızı hep korursunuz. Kariyerlerinde Doğan Bey ve Levent Bey’ e sonsuz başarılar diliyorum. İyi calışmalar dilerim.Saygılarımla.”


12.12.2017

YEŞİM KONUK

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından telefon alımımda yardımcı olan personeliniz Muhammed Bey’ e almış olduğum telefonu önererek S8 aldığım ve memnun kaldığım için çok teşekkür ederim. İşini layıkıyla yapan biri, teşekkürler:)


12.12.2017

OKAN ÇOKLU

Öncelikle Kutup mağazaları olarak sağlanılan hizmetin memnuniyeti adına teşekkürlerimi sunarak bu maile başlamak istedim. Yaklaşık bundan bir hafta önce Bosch marka bir fırınlı ocak almak için fiyat araştırması yapmaya başladım. Çalıştığım işim nedeniyle çok fazla izin alma şansımız yok, bu yüzden araştırmaya önce ürünü belirleyip sonra bayileri telefon aracılığıyla arayarak fiyat araştırması yapmaya başladım. Dürüst olmak gerekirse hemen hemen bütün mağazalarda en fazla 50 TL fark olacak şekilde fiyatlar aldım. Fakat sizin mağazanızda çalışan Neslihan Hanım’ ın sesindeki sıcaklık ve yardımcı olacağı hissi bu ürünü alırken sizin mağazanızı tercih etmemde etkili olmuştur. Ürünü satın almak için mağazanıza gittiğimde telefonda konuştuğum Neslihan Hanım gayet sıcak ve hoş bir şekilde beni ve ailemi karşıladı.Ürün hakkında gerekli açıklamalarda bulundu. Eşimin ikna olması üzerine bu ürünü sizin mağazanızdan aldım. Başta Neslihan Hanım ve Optimum Kutup Bosch mağaza çalışanlarınız nezdinde tüm Kutup ailesine teşekkürü bir borç bilip, daha nice alışverişlerde görüşmek dileğiyle. Hayırlı günler dilerim.


12.12.2017

UĞUR ÖZTÜRK

Sayın yetkili, UE65MU7000UXTK model Samsung marka televizyonumu 7 Aralık 2017 tarihinde Kutup Podium Samsung mağazasından satın aldım.Ürün Sorumlusu Emre H. tarafından verilen açık, detaylı bilgiler ve gösterilen ilgi için memnuniyetimi bildirmek isterim. Sn. Emre H., gerek Samsung markasını seçimimde, gerekse bu modeli Kutup’ tan satın alma yönündeki tercihimde etkili olmuştur. Belirttiği gün ve saatlerde ürün teslim edilmiş, aynı gün kurulumu yapılmış, süreç Sn. H. tarafından bizzat takip edilmiştir.Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.


12.12.2017

GÜLTEN ERCAN

Kutup Ankamall Samsung bayisinden aldığımız televizyon konusunda bizimle ilgilenen Tolga Bey karar vermemizde çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.


12.12.2017

AYGÜL AYDIN

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından aldığım cihazda yardımcı olan Muhammed Bey’ e teşekkürü bir borç bilirim iyi çalışmalar.


12.12.2017

SEDAT BÜLBÜL

Kutup Optimum Bosch mağazasından Yonca Hanım’ a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.


11.12.2017

İBRAHİM DİNÇMAN

Değerli Kutup Ailesi, Ben Gersan’ dan 2307 Sok. No: 51 komşunuz İbrahim Dinçman. 07.12.2017 tarihinde Optimum Kutup Bosch mağazanızdan Asuman S. adına Bosch çamaşır makinesi aldım, ve cumartesi günü teslim edilerek kurulumu yapıldı. Almış olduğum ürün tabii ki bir dünya markası; ancak bence markaya duyulan güvenin arkasında temsilci firmaların stratejileri son derece önemlidir ve Kutup olarak sizlerin bunu fevkalade başarmış olduğunuzu gördüm. Satış sırasında ürünün tanıtım ve satışını gerçekleştiren Yonca B. Hanım’a ve ürünü getirip teslim eden arkadaşlara güler yüzlü davranışlarından dolayı firmanız nezdinde teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı temennisiyle.


11.12.2017

SELİMCAN SEZEN

Dün akşam saatlerinde Kutup Kentpark Yatsan mağazanızdan bir yatak aldım. Tolga G. Bey bizimle ilgilendi. Güler yüzlülüğü ve çözümcü davranışlarından çok memnun kaldım. Teşekkürler, iyi çalışmalar.


11.12.2017

EMEL ERDAĞ

Yonca Hanım kolay gelsin. Kutup Optimum Bosch mağazasından çamaşır makinesi alışverişim sırasında göstermiş olduğunuz samimi tavırdan dolayı teşekkür ederim.İyi çalışmalar.


11.12.2017

EMRAH MERT

Cumartesi günü Kutup Ankamall Samsung mağazanızdan çamaşır makinesi satın aldım. Bizimle Hakan D. ilgilendi. Ne almak istediğimizi söylediğimizde kararlı bir şekilde mevcut ürünü önerdi. Ürün özellikleri tarafımıza iyi bir şekilde aktarıldı. Kendisine teşekkür ediyoruz.


11.12.2017

SALİH ÖZTÜRK

Kutup Optimum Samsung mağazasından aldığım cihazım S7 telefonunu öneren personeliniz Muhammed Bey’ e ilgi ve alakası için minnettarım. Çok teşekkür ederim.


11.12.2017

SEDEF ULUÇAY

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından aldığım J5 telefonu öneren arkadaşınız Muhammed Bey’ e hizmeti için teşekkür ederim.


10.12.2017

ABDULLAH MESUT

3 Aralık 2017 tarihinde bize Satıs Danısmanlığı yapan Kutup Kentpark Yatsan mağazanız çalısanları; Mustafa,Tolga,Mehmet Bey’ lerin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldık. Satış destekleri için kendilerine buradan da teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.


10.12.2017

EROL KILIVAR

Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Kutup Optimum Lg mağazasında görevli Baturman K. Beyefendinin tavsiyeleri ile başka markadan dönüş yapıp Lg almaya karar verdik.Teşekkürler..


10.12.2017

MEHMET ÖZBULUT

Sayın İlgili, 10.12.2017 tarihinde Uluova İnşaat’ a almış olduğum ürünlerin satışında, pazar günü çok yoğun bir saatte olmasına karşın Tolga Bey, Mustafa Bey ve Ahmet Bey çok ilgi gösterdiler. Öncelikle firmanıza ve çalışanlarınıza çok teşekkür ederim. Saygılarımla.


9.12.2017

SEDEN HOCAOĞLU

İyi günler, 8 Aralık 2017 tarihinde Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan Samsung Galaxy Note 8 cihazını aldım. Cihazı seçim aşamasında bizimle ilgilenen Samet Y. adlı Satış Danışmanınız gerek bilgisi gerekse bilgilerini aktarımı ve kibar bir şekilde davranışı ile bize çok çok iyi bir hizmet sundu. Beyefendinin sunduğu hizmetten dolayı çevremizdeki Samsung alıcılarını kesinlikle size yönlendireceğiz. Böyle kaliteli elemanlarla her zaman çalışmanız dileğimizle. İyi günler dileriz.


9.12.2017

YILDIRAY BEK

Merhabalar, Alışverişimiz sırasında ilgilerinden ve yardımlarından dolayı Optimum Kutup Bosch mağazasından Yonca B. Hanım’ a teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.


8.12.2017

FERHAT ERDOĞAN

Optimum Kutup Samsung mağaza personeliniz Serdar Y. Beyefendi’ nin müşteriye ilgisi ve dolayısıyla sorularıma sıkılmadan ve bıkmadan cevap vermesinden dolayı memnuniyetimi belirtmek istedim. Teşekkür ederim.


8.12.2017

ALİ DEMİREL

Optimum Kutup Bosch mağazasına giderek su sebili aldık. Ekrem Bey’ e teşekkür ederiz.Hayırlı işleriniz olsun.


8.12.2017

FATMA DEMİRBAŞ

Panora Kutup Yatsan mağazanızdan Yasemin Hanım’ ın ilgi ve alakasından çok mennun kalarak bir yatak aldım. Firmanıza çok teşekkürler. Saygılarımla.


8.12.2017

CANİP İCEN

Baturman K. personelinizin ilgili tavrı ve kibar konuşması ile bulaşık makinesini garantisiyle birlikte satın aldık. Mağaza müdürü olan bu arkadaş gibi kişileri her mağazanıza alın.


7.12.2017

ÖZBEN ÖZAY

06.12.2017 tarihinde A5 2017 akıllı telefon modeli hakkında bilgi almak için Kentpark Kutup Samsung mağazasına uğradık. Bizi karşılayan Doğan T. isimli sorumlunuzun davranışları karşısında şaşırdığımı bildirmek istedim. Şimdiye kadar birçok teknoloji marketlerini işim gereği çok sık ziyaret ettim; fakat dün akşam Doğan Bey’ in bize davranışları son derece içten, samimi ve güven vericiydi. Aynı ürün hakkında farklı bir Samsung mağazasında yanlış bilgilendirilmiştik. Kendisi ürün yelpazesi hakkında son derece deneyimli ve bilgi sahibi olduğunu bize kanıtladı. Bilgi almak için girdiğimiz mağazanızdan bir adet A5 2017 model akıllı telefon ve bir adet Samsung Gear S3 Frontier marka akıllı saati de alıp çıktık. Kendisine bize gösterdiği ilgiden ve sohbetinden dolayı, sizlere de böyle personel çalıştırdığınız için çok teşekkür ederiz. Böyle deneyimli, işini severek yapan müşteriye son derece saygılı mağaza personellerinin çoğalması dileğiyle. İyi çalışmalar dilerim.


7.12.2017

HAMZA ÇARHOĞLU

Merhaba ben Hamza ÇARHOĞLU, Kentpark Kutup Yatsan mağazanızdan Perfect Sleeper Twin yatak ve uyku ürünleri satın aldım. Ürünlerim henüz teslim edilmedi; ancak sipariş aşamasında yaşadığım memnuniyeti sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle mağaza personellerinin tamamının son derece ilgili, işine hakim, kibar ve iyiniyetli yaklaşım içerisinde olduklarını belirtmek isterim. Böyle mağaza personellerine sahip olduğunuz için sizleri kutlarım. Özellikle Tolga Bey, Ahmet Bey ve Mağaza Müdürü Mustafa Bey’ e ilgi ve yaklaşımları nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki gerek benim ve gerekse yakın çevremin bu tür ihtiyaçlarında özellikle bu mağazanızı hararetle tavsiye edeceğimi belirtmek isterim. Bilgilerinize sunar, bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar ve hayırlı işler dilerim. Saygılarımla.


7.12.2017

DİNÇER KAYA

Merhaba sayın yetkili, 18.11.2017 tarihinde Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan buzdolabı ve bulaşık makinesi aldık. Satış Temsilcisi Hakan D. alışverişimizde bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi ve bize yardımcı oldu. Kendisine sizin aracılığınız ile bir kez daha teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla.


6.12.2017

İSMİNİ PAYLAŞMAYAN MÜŞTERİ

Optimum Kutup Samsung mağazanızdan yaptığım alışverişte yardımcı olan Muhammed Bey’ e tebessümünü yüzünden eksik etmeyen, ilgi ve alakasına teşekkürü bir borç bilirim. Kutup candır 🙂


6.12.2017

ONUR ÖZEL

Dün akıllı telefon almak için gittiğim Optimum Kutup Samsung bayisi çalışanlarından Muhammed A. Bey’ e teşekkürler. Güler yüzü ve saygılı duruşu ile kendisiyle keyifli bir gün sonu geçirdim. Önerdiği telefondan çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.


6.12.2017

OSMAN BELİKIRIK

Kutup Optimum Bosch mağazanızdan waw2856xtr çamaşır makinesi aldım. Artı 6 yılda ek garanti yaptım. Mağaza çalışanlarınızın ilgi ve alakası harikaydı.Teşekkür ederim.


6.12.2017

AHMET OSMAN GÜLEÇ

Ali Ö. Bey; Yardımlarınız ve en doğru ürüne yaptığınız yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


6.12.2017

EBUŞA TV

Bugün Ankamall Kutup Samsung mağazasından Samsung Galaxy S8 aldım. Telefonu alırken mağazanın Gsm Sorumlusu Umut B. bize çok yardımcı oldu. 3 saat hiçbir kusur göstermeden bizimle ilgilendi.


5.12.2017

AHMET YANIK

Şirketinizin Antares Kutup Samsung mağazasından tv, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi satın aldım. Satış sırası ve sonrasında çalışanlarınızdan Nail Bey bizlerle ilgilendi. Her aşamada bizlere çok iyi bir şekilde yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederim. Kolay gelsin.


5.12.2017

MUSTAFA USTAOĞLU

Tam vaktinde ürün teslimatı yapıldığı için teşekkürler. Sistemli çalışma böyle olur. Kutup Kentpark Yatsan mağazasından Mustafa K. Bey’ e ayrıca teşekkürler.


5.12.2017

MERİÇ VURAL

23.11.2017 tarihinde kurutmalı çamaşır makinesi almak için gittiğimiz Ankamall Kutup Samsung mağazasında Satış Personeliniz Hakan D.’ nin yakın ilgi ve alakasıyla karşılaştık. Kendisi tüm ayrıntıları ile bize gereken açıklamaları en güzel şekilde yaptı. Ürünü aldık, çok memnun kaldık. Bu nedenle kendisine her şey için çok teşekkür ediyoruz. Yeni ürünleri alırken tekrar kendisi ile görüşmeyi diliyoruz. Selam ve sevgilerle..


5.12.2017

FATİH MERTASLAN

Ankara Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan bugün bir adet televizyon aldık. Tüm işlemler sırasında bizimle ilgilenen Tolga G. Bey’ e çok teşekkür ediyoruz.


5.12.2017

SEDA SARIARSLAN

Satın aldığımız Bosch ankastre ürünlerinde verdikleri bilgilerden ve güler yüzlerinden dolayı Optimum Kutup Bosch Mağazası Yetkilisi Naim Bey ve çalışanlarına teşekkür ederiz.


4.12.2017

CEMİL ÇAYIRLI

Merhaba sayın yetkili ; 1 hafta kadar önce Ankara Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan 1 televizyon aldım. Müşteri Temsilciniz Hakan D. bize çok iyi davrandı. Aslında televizyon almak için değil, fiyat sormak için girmiştik; ama temsilcinin sıcakkanlı davranışından dolayı televizyon aldık ve çıktık. Mağazanızda müşteri temsilcinizin müşteriye karşı davranışları gayet olumlu çok teşekkür edrim. Saygılar.


4.12.2017

METE KOYUNCU

Kutup Optimum Lg mağazasındaki Baturman K.’ ye ilgisi ve alakası için teşekkürler.


4.12.2017

BAYRAM ALTINTAŞ

4 Aralık 2017 tarihinde Optimum Kutup Samsung bayisinden yaptığım alışverişte bana karşı yardımlarını ve güler yüzlü hizmetini esirgemeyen Sabri Bey’ e gerekli teşekkürleri yönetiminiz tarafından sunulması bizleri onurlandırır.


4.12.2017

AYŞE DURAN

Kutup aş Daha once magazanizdan almis ildugum urunlerden memnunkaldim.Optimum bosch magaza mudurunuzden dolayi tekrar gelip buzdolabi aldik.Naim beye tesekkurler


4.12.2017

NİHAT EREN

Merhaba; Gordion Kutup Samsung mağazasında çalışan Caner Bey’ e yardımlarından dolayı teşekkür ederim. İyi günler.


4.12.2017

AYŞEN ACAR

Kutup Optimum Lg mağazasında çalışan Halil İbrahim Bey’ e çamaşır makinesi alırken bize yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.


3.12.2017

MUAMMER ORHAN

Kentpark Kutup Samsung mağazasından çamaşır makinesi aldım. Alışveriş esnasında ürün anlatımı ve yakın ilgisinden dolayı Şükrü Bey’ e teşekkür ediyorum. Bünyenizde bu denli bilgili ve profesyonel personellerin bulunması bizleri mutlu etti.


3.12.2017

ÖZCAN TÜRKMEN

Kentpark Kutup Samsung mağazanızdan tv aldım. Alışveriş esnasında sıcak ilgi ve alaka ile karşılandım. Yardımları için Şükrü Bey’ e teşekkür ederim.


3.12.2017

İBRAHİM ORUÇ

03.12.2017 tarihinde Optimum Kutup Bosch mağazanızdan HTB12E428 model midi fırını aldım. Ürün beklediğim gibi çok güzel. Ayrıca mağaza çalışanlarının ilgisi çok iyiydi. Çalışanlarınıza tekrar teşekkür ediyorum. İyi günler.


3.12.2017

SAMET PINARBAŞI

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından aldığım J7 prime telefonunu öneren personeliniz Muhammed Bey’ e yardımları için ve aldığım telefondan mutlu olduğum için teşekkür ederim.


3.12.2017

ABDURRAHMAN YORULMAZ

Kutup Optimum Lg mağazasındaki Baturman K.’ ye ilgisinden dolayı teşekkür ederim.


3.12.2017

ALİ VOLKAN OGAN

Sayın Yetkili, Kutup Cepa Lg mağazasındaki Alican B.’ ye bize vermiş olduğu bilgi ve desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.


2.12.2017

SUAT DİNÇER

Merhabalar; Dün Ankamall Kutup Samsung bayinizden 43 ekran bir tv aldım. Burada çalışan görevlilerinizden Hakan D.’ ye; bana olan yaklaşımı, insana güven veren görünüşü, piyasalardaki diğer televizyonlar ile mukayese etmem için verdiği gerçekçi ve doyurucu bilgiler ve cana yakın davranışları nedeniyle teşekkür etmeyi bir görev addediyorum. Böyle bir personele sahip olduğunuz için ne kadar övünseniz azdır. Selam ve sevgilerimle.


1.12.2017

ÖMER FARUK TAŞDEMİR

22 Ekim’ de Kutup Optimum Samsung mağazasından bir cep telefonu aldım . Satış Danışmanı Serdar Y. ismindeki personelin istediğim özelliklere göre çok doğru bi cihaza yönlendirmesi, güler yüzü ve samimiyeti için bu maili yazmak istedim. Çok teşekkürler Serdar Y. Bey..


30.11.2017

SABRİ EVİRGEN

Sayın İlgili’ nin dikkatine, Müşteri memnuniyetine önem veren bir tüketici olarak 29 Kasım 2017 tarihinde Ankara Arcadium Kutup Bosch mağazanızdan bir çamaşır makinesi satın almış bulunmaktayım. Bu nedenle ürün tanıtımı, bilgilendirilme, satış ve satış sonrası işlemlerim esnasında yetkinliği ve müşteri odaklı ilgisi ile yardımlarını esirgemeyen mağazanız Satış Danışmanı Sayın Gökay G. Bey’ e sizin bilgileriniz dahilinde teşekkür ederim. Saygılarımla.


30.11.2017

HAKAN GÜRLEN

Arcadium Kutup Lg mağazasından almış olduğum üründen çok memnun kaldım. Alışveriş sırası ve sonrası hizmetlerinden dolayı Demirhan Bey’ e teşekkür ederim .


30.11.2017

ŞAHİN KAPLAN

Optimum Kutup Samsung mağazasından telefon alımımda yardımcı olan Muhammed Bey’ e çok teşekkür ederim.


30.11.2017

LÜTFİ MADEN

“Merhaba, Televizyon almak için Ankamall Avm’ ye giderek tüm markaları gezdim. Ankamall Kutup Samsung mağazasına girdiğimde ürün yönlendirme, anlatma konusunda bana yardımcı olan Yalçın Bey’ in sayesinde televizyonumu garanti uzatması ile birlikte aldım.Yalçın Bey’ e ilgi ve alakası, enerjisi ve güler yüzü adına teşekkür ederim.İyi çalışmalar.”


30.11.2017

EYÜP EKİZ

Optimum Kutup Samsung mağazasından telefon alışverişimde yardımcı olan personeliniz Muhammed Bey’ e teşekkürü bir borç bilirim.


30.11.2017

ENES YILDIRIM

Yaklaşık olarak 2 haftadır kendime uygun bir yatak arayışı içerisindeydim ve son olarak Kutup Kentpark Yatsan şubesine uğradım. Beni, kardeşimi ve annemi güler yüz ile karşılayan Ahmet Bey’ in gösterdiği 3. yatakta karar kıldım ve bu kararı vermem yaklaşık 15 dakika sürdü. Çalışanınızın, ben yatağa uzanırken yastık getirmesi ve özenle yastığın üzerine kılıf geçirmesi çok kaliteli ve hoş bir davranıştı. Tüm bilgi birikimini gayet net bir şekilde gösterip, yatağın üretiminde kullanılan malzemeden, yatağın insan ergonomisine uygunluğuna kadar bir çok bilgiyi başarılı bir şekilde bizlere aktardı. Yatağın sadece yayı olduğunu düşünen bizler bile alacağımız ürün ile detaylı bilgi sahibi olduk ve bu ürünün satın alma aşamasını bizler için kolaylaştırdı. Kendilerine burada teşekkür etmeyi uygun görüyorum. Saygılı, çözüm odaklı, güler yüzlü ve bilgili tutumundan dolayı tebrik ediyorum.


30.11.2017

TAMER ERTÜRK

Kentpark Kutup Samsung mağazasından Samsung Galaxy J-7 Prime cep telefonu aldım. Mağaza Müdürü Şükrü Bey ve Satış Danışmanı Berat Bey’ e müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetleri ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.


30.11.2017

TÜLAY GÜR

Optimum Kutup Samsung Mobile mağazasından telefon alımımda yardımcı olan Pınar Hanım’ a teşekkür ederim.


29.11.2017

TAYFUN ESKİTOROS

Merhaba, Metromall Avm Kutup Yatsan mağaza çalışanlarından Ali Ö. adlı arkadaşın vermiş olduğu sunum, bilgi ve bize karşı ilgili yaklaşımından dolayı memnuniyetimi dile getirmek istedim. Yatsan ailesine ve de personeliniz Ali Bey’ e teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


29.11.2017

BEŞİR TAY

Optimum Kutup Samsung mağazasından almış olduğum J7 telefonu öneren, kurulumunu her şeyiyle hazırlayan ve samimi kişiliğiyle ön plana çıkan çalışanınız Muhammed Bey’ e teşekkürlerimi sunarsanız sevinirim. Böyle personelleri çalıştırdığınız için de sizi tebrik ederim.


28.11.2017

SAFİYE KAPLAN

“Merhaba,Kutup Kentpark Samsung mağazanızdan dün 43inç mu7000 televizyon ve bluetooth kulaklık aldım. Bu alışveriş için daha önce birçok mağaza dolaştım; ama bir türlü aradığım teknik bilgilere ulaşamamıştım. Personellerinizden Berat F. ve Levent C. isimli çalışanlarınızın aydınlatıcı ve karar vermemde etkili olan teknik detay ve kullanım için gerekli bilgilendirmeleri için çok teşekkür ediyorum. Kendilerine kolaylıklar diliyorum. İyi çalışmalar.”


28.11.2017

MEHMET İZDEŞ

“Sayın Yetkili,29 Eylül 2017 tarihinde Kutup Arcadium Lg mağazanızdan LG 43UJ651V televizyon satın aldım.Tarafıma gösterilen ilgi ve söz konusu ürünün detaylı tanıtımı için Sayın Özgür Y.’ ye, montajı için teknik servise çok teşekkür ederim. Saygılarımla.”


28.11.2017

KOZPREFABRİK YAPI

“Sayın Kutup Ankamall Samsung,Bugün öğleden sonra mağazanızdan yaptığım telefon alışverişimde gördüğüm sıcak ve olumlu ilgiden dolayı, Samet ve Yalçın isimlerindeki personellerinize sizlerin nezdinde teşekkür ederim.
Saygılarımla,”


28.11.2017

BÜNYAMİN AK

Kutup Optimum Bosch mağazası çalışanlarına teşekkür ediyorum. Mağaza müdürünüze ayrıca teşekkürler.


28.11.2017

NURAN KÖKSAL

Optimum Ankara Kutup Bosch ve Samsung mağazanızdan beyaz eşya ve tv ürünlerimizi aldık. Tüm personele, özellikle ilgisinden dolayı Naim Bey’ e teşekkür ederiz.


28.11.2017

UĞUR SALİH UÇAR

Sayın Yetkili, 25/11/2017 tarihinde Optimum Kutup Bosch bayinizden bulaşık makinesi satın aldım. Mağaza Müdürü Naim Y.’ ye ve çalışma arkadaşlarına yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Saygılarımla.


28.11.2017

SİNAN KUŞ

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazasından almış olduğum Samsung Galaxy Book tablet önerisinde bulunan mağaza personeliniz Muhammed Bey’ e ilgi ve alakası için teşekkür ederim.


28.11.2017

ZEYNEP AYÇİÇEK

Meraba bugün eşime hediye almaya çıktım ve şans eseri mağazanıza girdim. Kutup Optimum Samsung Mobile çalışanınız Muhammed Bey güler yüzlülüğüve güvenirliliği için çok teşekkür ederim. Eşime aldığım telefonla ben daha çok mutlu oldum. İyi ki varsın Samsung 😊


27.11.2017

ORHAN EKİNCİ

İyi çalışmalar. Ankara ilinde ikamet etmekteyim. eşim ile birlikte Ankamall Avm’ de zaman geçirmek ve birkaç ihtiyacımızı karşılamak için gezinmekteydik. Eşim çamaşır makinemizin değişim zamanının geldiğini söyledi. Burada bulunan firmaların tamamını gezdik. Amacımız özellikleri hakkında bilgi edinmekti. Sıra sizin firmanıza gelmişti. Orada bulunan tüm firmalarda bulunmayan güler yüz ve sıcakkanlı bir karşılama dikkatimizi çekti. İçeri girdiğimde almaya niyetim yokken personeliniz Hakan D.’ nin bu samimi ve özverili davranışları, benim hem çamaşır makinesi almamı hem de bulaşık makinesi almama sebep oldu. Şirketiniz bünyesinde böyle güzel ve ikna kabiliyeti yüksek zeki arkadaşları bulundurduğunuz için ve verilen hizmetten dolayı teşekkürü bir borç bilirim. İnternette yaptığım araştırmalardan sonra böyle bir mail atma gereği duydum. Hakan D. kardeşime ben ve ailem adına çok ama çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


27.11.2017

HAKAN GÜRLEN

Kutup Arcadium Lg Mağaza Müdürü Özgür Bey’ e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Ürün hakkındaki bilgisi ürünü almamda etkili oldu. Şirketinizde böyle müdürlerin olması çok önemli. Sizin nezdinizde başarılarının devamını dilerim. İyi günler.


27.11.2017

HAZAL DEMİR

Merhaba. Arcadium Kutup Lg mağazanızdan yaptığımız alışverişte mağaza çalışanınız Özgür Y.’ nin ürünler hakkındaki bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile çok güzel bir alışveriş yaptık. Bu özellikteki personellerinizin sayısının artmasını temenni ediyorum. Tebrikler Lg…


27.11.2017

SELEN DEMİR

Kutup Arcadium Lg mağazanızdaki Özgür Y. Bey’ e göstermiş olduğu güler yüz ve ilgiden dolayı çok teşekkürler…


27.11.2017

ÜMİT ÖZGÜR

“Merhaba, Bugün Kutup Bosch Arkadium mağazanızdan televizyon aldım. Satış Danışmanı’ nız Gökay G. Bey’ e müşteri ilgisi ve profesyonel yaklaşımı açısından teşekkürlerimi sunmak istiyorum! Saygılarımla,”


27.11.2017

SEVRA DEMİR

“Merhaba. Kutup Arcadium Lg mağazanızdan yaptığımız alışverişte mağaza çalışanınız Özgür Y.’ nin ürünler hakkında bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile çok güzel bir alışveriş yaptık. Bu özellikteki personellerinizin sayısının artmasını temenni ediyorum. Samimi, güler yüzlü, bilgili ve müşteriye mal satma odaklı olmaktan ziyade sağlam bir müşteri portföyü oluşturup devamlı müşteri olmasını sağlayan bir personel. ”


27.11.2017

MUSTAFA BAŞARAN

Kutup A.Ş., Optimum Bosch mağaza personellerinizden Naim Bey’ e güler yüzünden, yardımlarından ve ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.


26.11.2017

ARİF BURAK ERDEN

Merhaba, Bosch marka ürünlerden kalite bakımından memnunuz, bu ayın 13 ‘ ünden sonra çamaşır makinesi ve elektrik süpürgesi alacağım. Bu ayın indirimli fiyatları geçerli olur umarım. Ayrıca Optimum Kutup Bosch mağazanızda çalışan Naim Bey tarafıma çok ilgili davranmıştır. Kendisine sizin aracılığınızla buradan teşekkür etmek isterim. Saygılarımla. İyi çalışmalar.


26.11.2017

ELZEMZEHRA KARABULUT

Ankamall Kutup Samsung mağazasından almış olduğum çamaşır makinesinde bana yardımcı olan Tolga Bey’ e teşekkür ederim. Garanti konusunda, satış sonrası bilgilendirmelerinde ve diğer markalarla yapmış olduğu kıyaslama da yardımcı oldu.


26.11.2017

YAŞAR MUTLU

Sayın ilgili, 26.11.2017 günü Cepa Kutup Samsung mağazanızdan Samsung Galaxy Note8 cep telefonu konusunda çalışanınız Arif U. bana çok doyurucu bilgi verdi ve sözkonusu telefonu almaya karar verdim. Mevcuttelefonumdaki bilgileri kısa sürede yeni ekipmana aktararak işlemleri tamamladı. Kendisinin yaptığı detaylı bilgilendirme ve gerekli hizmetleri kısa sürede tamamlayarak yeni telefonumu kullanmamı sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum.


26.11.2017

ÖZGÜR KIZILBAYRAK

İyi günler, Kentpark Kutup Yatsan mağazanızdan 03997 nolu sözleşme kapsamında aldığımız hizmetten dolayı Tolga G. Bey’ e çok teşekkür ederiz. Kendisini üst pozisyonlarda görmeyi diler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.


26.11.2017

ULVİ AKÇA

Merhaba, 06.10.2017 tarihinde Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan televizyonlara bakmak için girdim ve çalışanınız Okan A. Bey’ le tanıştık. Samimiyeti ve dürüstlüğü yüzüne yansımıştı ve sözleriyle tamamlıyordu. Şu an evime bir Samsung 50” 7 serisi tv aldım. Personel seçiminizdeki titizliğe ayrıca teşekkür ederim.


26.11.2017

OSMAN İSTANBUL

Optimum Kutup Samsung Mobile mağazasından almış olduğum cihazda saygısı ve güler yüzlülüğü ile yardımcı olan Muhammed Bey’ e şükranlarımı sunarım. Sayesinde mutlu olduk.


25.11.2017

BARIŞ ACAR

Merhabalar, Arcadium Kutup Bosch mağazasından bulaşık makinesi alırken her türlü desteği veren ve ilgiyi gösteren başta Berk A. Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim. Teşekkürler.


25.11.2017

OKAN KALE

Merhabalar, Bugün Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan yapmış olduğum alışverişimde bana yardımcı olan, ürünleri almayı henüz düşünmememize rağmen ürün bilgerine olan hakimiyeti ve sabırlı anlatımıyla, doğru ürünleri aldığımıza bizi ikna eden çalışanınız Tolga G.’ ye çok teşekkür ederiz. Böyle güler yüzlü ve işini severek yapan çalışanlara sahip olduğunuz için Kutup Firmasına da teşekkürümü sunarım. Saygılarımla.


25.11.2017

BAŞAK OKUMUŞ

Ankara Optimum Kutup Bosch mağazasındaki Yonca Hanım’ a ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz.


25.11.2017

ÜMİT AKÇAY

Optimum Kutup Samsung Mobile mağazasında çalışan personeliniz Muhammed Bey’ e teşekkürlerimi sunarım.


25.11.2017

HÜSEYİN ÜMİT TOK

Kutup Ankamall Samsung mağazasından Okan A.’ nın ilgisinden çok memnun kaldık .Yardımları için teşekkür ederim.


25.11.2017

SİMGE GÜLER

Sayın Yetkililer, Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan çamaşır makinesi aldım. Mağaza Yetkilisi Okan A.’ dan çok memnun kaldım. Bundan sonraki süreçte tüm ihyaçlarımı kendisinden alacağım. Kendisiyle iyi ki alışveriş sayesinde tanışma fırsatımız oldu. Sizin gibi kurumsal bir şirkette böyle personeller olduğu için çok şanslısınız.


25.11.2017

RAMAZAN BAYALAN

Ankamall Kutup Samsung mağazasındanTolga G’ nin bize yardımından çok memnun kaldık. İşini severek yapan bir arkadaş.


24.11.2017

MUSTAFA KOÇ

Merhaba, Şubelerinize gelen onlarca insanlardan sadece birisiyim. Akşam Ankamall Kutup Samsung şubenizden bir alışveriş yaptım. Bugün bu ürünü toplam beş veya altı şubede inceledim. En son olarak bu şubeden almaya karar verdim; yalnız sebep fiyat değildi. İşini gerçekten harika yapan iki arkadaşla tanıştım Umut Bey ve Tolga Bey. Öncelikle arkadaşları işlerine bu kadar iyi sahip çıktıkları için tebrik ediyorum, sonra sizi bu kadar iyi çalışma arkadaşları ile çalıştığınız için terik ediyorum. Teşekkürler:)


24.11.2017

ATİLLA KONAÇ

Arcadium Kutup Lg mağazanızdan buzdolabı alımımda gösterdiği cana yakın, kibar ve zarif davranışları için Reyhan B. Hanım’ a teşekkürlerimi sunuyorum.


24.11.2017

AHMET TOKATLI

Merhaba, Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan televizyon almış bulunmaktayım.Bana yardımcı olan Yalçın Bey’ e ilgisinden dolayı teşekkür ederim.


24.11.2017

OSMAN TEKİN KAYALAR

Sayın Kutup yöneticileri; 24 Kasım 2017 tarihinde Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi aldık. Aldığımız ürünler hakkında bilgilendirme ve müşteriye saygılı yaklaşımından dolayı, Sayın Tolga G.’ ye teşekkür ederiz. Başarılı bir ürün danışmanı seçmişsiniz. Bu duygularımızı sizinle paylaşmak istedik. Eşim ve ben bu güzel davranışların tüm Kutup mağazalarında devam etmesini umar, sağlık ve esenlik dileriz.


24.11.2017

KAAN GÜRLEN

Ankara Ankamall Kutup Samsung mağazanızdan yaptığımız alışverişte bize yardımcı olan Sn. Okan A.’ ya, ilgili tutumu ve güler yüzü için teşekkür ederim.


24.11.2017

ONUR ŞENER

Kutup Arcadium Samsung mağazanızdan alışveriş yaptım. Müdürünüz Mehmet Bey ve Vehbi Bey’ in yardımlarından dolayı teşekkür etmek isterim. Saygı ve Sevgilerimle.


24.11.2017

AHMET YAVAŞOĞLU

Kutup Arcadium Lg mağazasından buzdolabı aldım. Mağaza müdürü beyefendinin ve Beyaz Eşya Ürün Sorumlusu Reyhan B. Hanımefendinin ilgisi ve yardımı için teşekkür ederim.


24.11.2017

ERSAN BÜTÜN

Sayın Kutup A.Ş., Optimum Kutup Bosch mağazanızdan daha önce almış olduğum çamaşır makinesinden memnun kaldığımı belirterek Naim Bey’ in ilgisi ve sıcak tavrı sizden bu hafta bulaşık makinesi almama vesile oldu. Öncelikle Naim Bey’ e daha sonra Kutup ailesine teşekkür ederim. Mağazanızın sıcak ve ikramlarına ayrıca teşekkür ediyorum.


23.11.2017

İZZET ERTEKİN

Bugün Optimum Kutup Bosch mağazanızı ziyaret ettik. Mağaza personelinizin ve mağaza müdürünüzün sıcak yaklaşımından çok memnun kaldık. Aklımızda olmayan çamaşır makinesini aldık. Sıcak ilgisi için Mağaza Müdürü Naim Bey’ e teşekkür ederiz. Bol kazançlı günler size. Diğer bir zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.


23.11.2017

HAYDAR KARASÜLEYMANOĞLU

Merhabalar Kutup Ankamall Samsung mağazanızı ziyaret ettiğimizde Sinem G. Satış Danışmanı’ nın ilgisi ve güler yüzünden dolayı alışverişimizi mağazanızdan tamamlamaya karar verdik ve çamaşır makinemizi aldık. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.


23.11.2017

ERSOY SAVAŞ

Optimum Kutup Samsung mağaza personellerinizin güler yüzlülüğü ve sabırlarıyla 🙂 Muhammed Bey’ e ve Sabri Bey’ e teşekkürlerimi iletirsiniz. Kutup her zaman favorimiz.


22.11.2017

YUSUF KÖSE

22.11.2017 tarihinde Ankara Kentpark Kutup Samsung mağazasından yapmış olduğum cep telefonu alışverişimde bana fazlasıyla yardımcı olan DoğanT. ve Levent C. isimli arkadaşlara teşekkür eder ve Samsung gibi kurumsal firmalarda bu tarz kibar , kaliteli , saygılı, işini bilen ve en önemlisi işine değer veren arkadaşların sayısının her geçen gün artmasını dilerim. Saygılarımla.


23.11.2017

AYŞEGÜL YAZAN YEŞİL

Kutup Kentpark Samsung mağazasından almış olduğum Samsung buzdolabının bilgilendirmesi ve şatış sırasında göstermiş olduğu ilgiden dolayı özellikle Şükrü Bey’ e çook çoook teşekkürlerimi iletirim.Göstermiş olduğu ilgi, güleryüz ve bilgilendirmesi süperdi. Her şey için Teşekkürler.Tekrar Görüşmek dileğiyle.


23.11.2017

HALİSE IRAK

Merhabalar,Kutup Arcadium Samsung şubesinden yakın zamanda iki adet televizyon aldık. Şubede görevli arkadaşların, özellikle Yağmur Bey’ in, sunumundan çok memnun kaldık. İhtiyaçlarımızı karşılayacak olan televizyonları seçme aşamasındaki yönlendirmeleri sayesinde içimize sinen seçimler yaptık. Kutup A.Ş.’ nin kurumsal kimliğine güvenerek ek garantilerimizi de aldık. Teslimat ve servis kurulumu da çok hızlı koordine edildi. Bundan sonra Samsung’ tan bir ihtiyacımız olduğunda ilk aklımıza gelecek olan şube Kutup Arcadium Samsung şubesi olacak.Kutup Arcadium Samsung şubesi çalışanlarına çok teşekkürler. İyi çalışmalar.


21.11.2017

HAKAN TOSUN

Kutup Podium Samsung mağazasından aldığım Samsung Galaxy Note8 cep telefonunda bizimle ilgilenen Emre ve Özgür Bey’ e teşekkür ederim. Telefon tanıtımında ve sorularımı yanıtlamalarda çok ilgiliydiler. Böyle personelleri olduğu için Kutup firmasına teşekkür ederim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.


21.11.2017

ZEHRA YILMAZ

Kutup Optimum Samsung Mobile mağazanızdan telefon almamda yardımcı olan Muhammed Bey’ e teşekkür ederiz.


21.11.2017

ARZU ÇİÇEK

Akşam almış olduğum cihazda ilgi ve alakası, saygısıyla cihazı almam da ve kasko yapmam için yardımcı olan Kutup Optimum Samsung Mobile mağazası çalışanınız Muhammed A.’ ya teşekkürü bir borç bilirim. İyi akşamlar.


11.12.2017

İBRAHİM DİNÇMAN

Değerli KUTUP ailesi, ben Gersan’ dan 2307 sok. no 51 komşunuz İbrahim Dinçman .07.12.2017 tarihinde Optimum Bosch mağazanızdan Asuman S…..’ya adına Bosch çamaşır makinesi aldım ve cumartesi günü teslim edilerek kurulumu yapıldı . Almış olduğum ürün tabiî ki bir dünya markası; ancak bence markaya duyulan güvenin arkasında temsilci firmaların stratejileri son derece önemlidir ve Kutup olarak sizlerin bunu fevkalade başarmış olduğunuzu gördüm, ve satışta ürünün tanıtım ve satışını gerçekleştiren Yonca B…r Hanım’ a ve ürünü getirip teslim eden arkadaşlara güler yüzlü davranışlarından dolayı firmanız nezdinde teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı temennisiyle.


22.11.2017

ADEM ERTAŞ

Ankamall Avm Kutup Samsung mağazası personeli Tolga G. ile yaptığımız alışveristen çok memnun kaldık.


22.11.2017

SELÇUK CİNGİ

Arcadium Avm Kutup Bosch Mağaza Müdürü Sayın Gökay G.’ nin bize gösterdiği nezaket ve saygı için çok teşekkür ederim. Sorduğumuz her soruya anlayış göstererek bizi bilgilendirmiş ve tatminkar cevaplarla alışverişimizin zaman kaybetmeden ve başka bir mağazaya gitmeye gerek bırakmadan gerçekleştirilmesini sağlamıştır. Bu nedenle takdirlerimi ve teşekkürlerimi sunarım.


22.11.2017

ABDULLAH KAYA

Merhabalar Optimum Avm Kutup Bosch mağazanızdan aldığımız bulaşık makinemizi keyifle kullanıyoruz. Kutup’ un ek olarak bize sunduğu garanti hizmetini de aldık. Mağaza Müdürünüz Naim Bey’ in hoş sohbeti ve çay ikramına teşekkür ediyoruz.


21.11.2017

HAKAN TOSUN

Podium Avm Kutup Samsung mağazanızdan yeni aldığım Samsung Galaxy Note8 cep telefonu için ilgilenen Emre ve Özgür Bey’ e çok teşekkür ederim. Telefon tanıtımında ve sorularımı yanıtlamalarda çok ilgiliydiler. Böyle personel bulundurduğunuz için Kutup A.Ş.’ ye teşekkür ederim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.


21.11.2017

ZEHRA YILMAZ

Optimum Avm Kutup Samsung Mobile mağazanızdan telefon almamda yardımcı olan Muhammed Bey’ e teşekkür ederiz.


21.11.2017

ARZU ÇİÇEK

Optimum Avm Kutup Samsung Mobile mağazasından yaptığım alışverişte çalışanınız Muhammed A.’ ya ilgi ve alakasından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. İyi akşamlar.


20.11.2017

HASAN BARIŞ

Optimum Avm Kutup Bosch mağazanızdan Naim Bey çok yardımcı oldu ve mağazanızdan çok memnun kalarak ürünlerimizi aldık. Teşekkür ederiz.


20.11.2017

SEBAHAT EMİR

Ankamall Avm Kutup Samsung mağazanızdan bulaşık makinesi aldım. Ürün Sorumlusu Tolga G.’ ye ilgisi, güleryüzü ve sabırlı bir şekilde bilgilendirmesi için teşekkür ediyorum.


20.11.2017

TARIK KIRAÇ

Kentpark Avm Kutup Yatsan mağazanızdan yaptığımız alışverişte Mustafa K. ve Tolga G. Beyefendilere ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


19.11.2017

YALÇIN ADA

17 Kasım’ da Optimum Avm Kutup Bosch mağazanızdan almış olduğum çamaşır makinesini, belirtilen gün ve saatler arasında sorunsuz bir şekilde teslim aldım.Mağaza da olsun gerek servis süresinde olsun çok ilgili ve alakalı olan Naim Y.’ ye sizin nezdinizde teşekkürü borç bilir ve başarılarınızın devamını dilerim.


19.11.2017

MURAT KOCA

Sayın yetkili, Ankamall Avm Kutup Samsung mağazasından 2 ay önce beyaz eşyalarımızı aldık. Memnuniyetimize istinaden mağaza çalışanı Yalçın Bey’ i tekrar ziyaret ederek tv alışverişini de 19.11.2017 tarihinde yaptık.Yalçın Bey’ in ilgisine, alakasına ve doğru ürüne yönlendirdiği için teşekkür ederim.


19.11.2017

SEFİK ORMAN

Antares Avm Kutup Samsung mağazasından Satış Danışmanınız Nail B. ürünün kullanımı, özellikleri ile bilgilendirerek  benimle çok iyi şekilde ilgilenmiştir. Teşekkürler.


18.11.2017

MÜGE ACAR

Optimum Avm Kutup Bosch mağazanızda görev yapan ve bana alışverişimde içtenlikle yardımcı olan Yonca B.’ ye teşekkür ediyorum.


18.11.2017

FAZİLET ÜNVER

Merhaba; Gordion Avm Kutup Samsung mağazanızda çalışan Caner isimli arkadaşınızdan memnun kaldık. Teşekkürler.


18.11.2017

VOLKAN CANSARAN

Antares Avm Kutup Samsung mağazasında yapmış olduğum alışverişte Mehmet A. isimli Beyefendi’ nin vermiş olduğu hoşgörülü hizmetten dolayı kendisine ve şirketine teşekkür ediyorum. Sağolsunlar, çok yardımcı oldular ve memnun bir şekilde alışverişimizi tamamladık. Tekrar alışveriş yapmak istersek tercihimiz Kutup mağazası olacaktır. İyi günler.


17.11.2017

MUHAMMED ORKUN GÖRGÜN

Antares Avm Kutup Samsung mağazanızdan almış olduğum yazıcıda yardımcı olan Mehmet Bey’ e ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakalı davrandıkları için de ayrıca teşekkür ediyorum.


17.11.2017

ÜMİT PIÇAKCI

Antares Avm Kutup Samsung mağazasından Nuran KILIC adına almış olduğumuz ürün için mağaza çalışanlarından Mehmet Bey’ e vermiş oldukları hizmetten ötürü teşekkür ederim.


17.11.2017

BÜLENT KESKİN

Cepa Avm Kutup Samsung mağazasında çalışan Can Bey, ilginiz için çok teşekkürler.


17.11.2017

CİHAN AĞDOĞAN

Merhabalar, Optimum Avm Kutup Bosch mağazanızdan bulaşık makinesi aldım. 16 /11 /2017 tarihinde yapmış olduğum alışverişten müthiş keyif aldım. Mağaza personelleriniz ilgili, alakalı ve güler yüzlü idiler. Özellikle Yonca Hanım’ a müteşekkiriz. Teslimat ve de kurulum aşamasındaki arkadaşlara da teşekkür ederiz. Satış esnasında ve sonrasında aldığımız hizmet dört dörtlüktü. Uygun fiyat içinde Kutup Şirketler Grubu’ na teşekkürler.


17.11.2017

BEKİR İÇEL

Merhabalar, 30.09.2017 tarihinde Arcadium Avm Kutup Lg mağazanızdan televizyon aldım. Mağaza Müdürü Özgür Bey’ in ilgisi ve alakası, ürün sunuş şekli benim ürünü içim rahat bir şekilde almamı sağladı. Mağazalarınızda böyle bilgili ve ilgili yöneticiler olduğu için çok memnunum. Özgür Bey’ e sizin nezdinizde teşekkür ediyorum. İyi günler.


17.11.2017

İSMAİL TANRISEVEN

İyi Günler, Optimum Avm Kutup Bosch bayisinden çamaşır makinesi satın aldım.  Naim Y. beyefendinin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum.


17.11.2017

OKTAY TATAR

Merhabalar, Uzun araştırmalar sonucu Yatsan Marbella serisinde karar kıldık ve Kentpark Avm Kutup Yatsan şubenizden siparişimizi verdik.
Sipariş aşamasında bizlere çok yardım eden Tolga G. Bey’ e teşekkür etmek isterim. Kendisi gerçekten işine odaklanmış bir şekilde tüm sorularımıza cevap verdi. İyi çalışmalar.


16.11.2017

KADRİYE İKİZÜNAL

Sayın ilgili, Ankamall Avm Kutup Samsung mağazasından bir televizyon aldık. Tolga Bey bizimle gayet güzel ilgilendi. Memnuniyetimizi bildirmek istedim. İyi günler.


16.11.2017

MUSTAFA MURAT GÜLTEKİNOĞLU

Arcadium Avm Kutup Samsung’ da çalışan Vehbi Y.’ ye verdiği hizmetlerden ve bilgilerden ötürü  teşekkür ederiz. Gültekinoğlu ailesi.


16.11.2017

FEHMİ CAN

Merhaba, Optimum Avm Kutup Bosch mağazanızdan aldığım çamaşır kurutma makinesinin satışından kurulumuna kadar geçen süre boyunca gösterdikleri özel ilgi ve destek için Naim Bey ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. İyi akşamlar.


16.11.2017

ÇAĞATAY DURMAZ

Sayın yetkili, Antares Avm Kutup Samsung mağazasından yaptığımız alışverişte bizimle ilgilenen Nail Bey çok yardımcı olmuştur. Sizin nezdinizde de teşekkür etmek isterim. Teşekkürler.


16.11.2017

M. NACİ. CUHACI

Merhaba, Bugün Arcadium Avm Kutup Lg mağazanızdan çamaşır makinesi satın aldık. Ürün Sorumlusu Reyhan B.’ nin müşteri ilişkilerindeki başarısı ve iletişimi için teşekkür ederiz. Yarın sabah ürün sevkiyatı da zamanında yapılırsa lojistik hizmetinize de teşekkür ederiz. Aksi halde ürün satmakla iş bitmiyor, malumunuz. Saygılarımızla.


16.11.2017

SUAT ÇAKMAK

Antares Avm Kutup Lg mağazanızda çalışan arkadaşlar çok samimi, güler yüzlü ve ilgililer. Her şey için teşekkür ederim.


16.11.2017

SEHRİ ERİM

Bugün Arcadium Avm Kutup Samsung mağazasına şarj aleti almak için gittim.  Vehbi Bey ve Yağmur Bey bu küçük alışverişte bile beni cok memnun ettiler. Güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkürler.


15.11.2017

GÜLÇİN YAMAN

Merhaba, Bugün Arcadium Avm Kutup Bosch mağazanızdan buzdolabı ve bulaşık makinesi aldım. Mağaza Müdürünüz Gökay G. ile bu ürünleri bize kaliteli hizmeti, müşteriyi iyi dinlemesi ve anlaması neticesinde alışveriş yaptık. Vermiş olduğu hizmet için çok teşekkür ederiz. Bosch ürün almayı hiç düşünmezken bizim  fikrimizi değiştirdi. Teşekkürler.


14.11.2017

TAMER SERTUR

Annemin evi için bugün Ankamall Avm Kutup Samsung mağazasından buzdolabı siparişi verdik. Tolga G.’ nin ürün hakkındaki bilgilendirmeleri süperdi. A dan Z ye bütün detayları anlattı. Güler yüzlü ve sempatik satış danışmanından çok memnun kaldık


14.11.2017

MÜGE BAHADIR

Merhabalar, Kentpark Avm Kutup Yatsan mağaza personellerinden Mustafa K. ve Tolga Can G. çok güler yüzlü ve işlerini düzgünce yapan personeller. Bizim için de tüm isteklerimizi karşılamaya yönelik her türlü yardımda bulundular. Personellerini böyle kişilerden seçen bir şirket olmanız taktir edilesi. Kendilerine de çok teşekkür ederim.


14.11.2017

KEVSER ÇAKAN

Sn. Yetkili, Geçen ay Kentpark Avm Kutup Yatsan mağazasından almış olduğumuz yatak için, Satış Danışmanı Tolga GEZER Bey’ e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.


13.11.2017

MUSA TURHAN GÜLÇİÇEK

Bugün (13/11/2017) sabah saatlerinde teslim edileceği söylenen ve zamanında teslimi yapılan, Lg buzdolabını satın aldığım Arcadium Avm’ deki Kutup Lg mağazasında çalışan arkadaşlardan ismini hatırladığım başta Demirhan Bey olmak üzere diğer çalışanlar ile beyaz eşyanın kurulumunu yapan diğer arkadaşlara teşekkürlerimi iletir, çalışmalarında başarılar dilerim.


13.11.2017

SEMRA ÖZGENOĞLU

Ankamall Avm Kutup Samsung mağazasından 12.11.2017′ de satın aldığım buzdolabında bana hizmet veren Tolga GÜNEL’ den çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ediyorum.


13.11.2017

AZE TERCÜME HİZMETLERİ-YASİN DURMAZ

Sn. Yetkili, 11 Kasım günü Kentpark Avm Kutup Samsung mağazasından Led Tv aldım. Mağaza Müdürü Halil Bey inanılmaz ilgi ve alaka göstermiş olup, bu yaklaşımından çok memnun kaldım.
Bu ürünü bana detaylıca anlatarak almamda inanılmaz etkili olmuştur. Mağaza çalışanlarının hepsi inanılmaz özveriliydiler. Ürünümün salı günü için teslim edilmesini bekliyorum. İyi çalışmalar.


12.11.2017

SITKI KÜÇÜKASLAN

Optimum Avm Kutup Samsung mağazasından aldığım cihazda önerileri için Muhammed AKDEMİR’ e teşekkür ederim.


12.11.2017

ECEM ÖZKAYA

Kentpark Avm Kutup Yatsan Tempur mağazasından yapmış olduğum alışverişteki yardımı için Tolga Bey’ e teşekkür ederim.


12.11.2017

LEVENT AYDİLEK

Emine AYDİLEK adına almış olduğumuz çamaşır makinesinin tanıtımı, gönderimi ve kurdurulması konusunda bize yardımcı olan Ankamall Avm Kutup Samsung çalışanı Yalçın Bey’ e teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.


12.11.2017

BERK TAN

Kentpark Avm Kutup Samsung mağazasından yaptığım alışverişin faturası için mağazaya not bıraktım. Mağaza Müdürü Şükrü Bey hemen aradı ve konuyla ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyorum. Faturanın spama düşmüş olabileceğini söyledi. Kontrol ettim ve dediği gibi spama düşmüş. İlginiz için teşekkür ederim. İyi akşamlar.


11.11.2017

KEREM KARACA

Sayın yetkili, 28.10.2017 tarihinde babam Yusuf KARACA adına Ankamall Avm Kutup Samsung mağazanızı televizyon almak için ziyaret ettik. Bizimle ilgilenen Yalçın YILMAZ isimli personele ilgisi, alakası ve bize ürün önerimi konusunda yardımlarından ötürü teşekkür eder, böyle personelleri bünyenizde bulundurduğunuz için de size teşekkür ederim.


11.11.2017

MURAT KOÇAK

Ankara Optimum Avm Kutup Bosch Mağaza Müdürü Naim Bey’ e , tavsiyesi, ilgisi ve ürün bilgisi için teşekkür ederiz.


10.11.2017

HAVVA KALKAN

Merhabalar, Geçen hafta Ankamall Avm Kutup Samsung mağazasında 50 mu7000 model bir tv aldım. Bizimle Yalçın YILMAZ Bey ilgilendi. Sağolsun tüm sorularımıza yanıt verdi ve her anlamda kafamızdaki soru işaretlerini giderdi. Kendisine bir de bu kanaldan teşekkür etmek isteriz. Güler yüzlü personelleriniz ve ilginizden dolayı teşekkürler.


10.11.2017

MÜVEDDED ÇALIK

Merhabalar, Kutup Arcadium Lg mağazasından bugün buzdolabı aldım. Mağazanızda ilgilenen Reyhan Hanım’ ın ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim. Gerek Mağaza Müdürü Özgür Bey gerekse Reyhan Hanım’ ın ilgisinden memnun kaldım. Kendilerinin şirketinizin en iyi personelleri olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.


10.11.2017

TUĞBA ALBAYRAK

Kentpark Yatsan mağazanızdan bugün yatak alışverişi yaptım. Kutup Yatsan mağazasındaki Tolga GEZER Bey’ in bilgisi, yardımı ve nezaketli tavrı doğru ürünü seçmemi sağlamıştır. Kendisine teşekkür ederim. Saygılarımla.


10.11.2017

HAFİDE MEHTAP YAZGAN

Panora Avm Kutup Bosch mağazasındaki Berat GÖKTAŞ Bey’in ilgisi,nezaketi ve sabrı için teşekkür ediyorum.Birkaç defa aynı soruları sormama rağmen sıkılmadan, yüzünü asmadan, nezaketle aynı şeyleri tarif etti.Diğer mağaza çalışanları da nezaketli davrandılar. İnsani ilişkilerin pozitif olması insanı mutlu ediyor. Hepsine buradan sizin nezdinizde tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah ben de seçtiğim modellerden memnun kalarak kullanırım. İyi çalışmalar dilerim.


10.11.2017

HAKAN ERTAN

Merhaba, 30/10/2017 tarihinde Cepa Avm’ deki Kutup Lg mağazanızdan LG55UJ630 TV alımı gerçekleştirdim. İşlem sırasında benimle ilgilenen Alican BULUT Bey’ e hızlı iş bitirmesi ve çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim. Saygılarımla.


9.11.2017

İBRAHİM ATABİNEN

Merhabalar, Ankara Optimum Avm Kutup Bosch mağazanızdan almış olduğumuz hizmet konusunda memnuniyetimi dile getirmek istedim. Bizimle ilgilenen temsilciniz Naim Bey’ e sizin nazarınızda teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.


9.11.2017

MUSTAFA DEMİREL

Bugün Optimum Avm Kutup Samsung Mobile mağazasından aldığım 2 tane Samsung marka tableti almama yardımcı olan Muhammed Bey’ e teşekkürlerimi sunarım. Böyle bilgili ve güler yüzlü arkadaşlarla tanıştığımız için size de teşekkür ederim. Kolay gelsin Kutup 😊


8.11.2017

İCLAL İNCE

Geçtiğimiz pazar günü Ankara Optimum Kutup bayisinden aldığımız Bosch ankastre ocak için almamıza yardımcı olan Ekrem Bey’e çok teşekkür ederiz. Hem ürün güzel,sevkiyat ve kurulum hızlı hem de müşteriyle iletişim süper. Teşekkürler.


8.11.2017

ŞÜKRÜ SARITAŞ

Sayın Kutup Şirketi, Optimum Bosch mağazanızdan Naim Bey’ e bana ve aileme göstermiş olduğu sıcak ve samimi davranışından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bu güler yüzlü ve samimi davranışlarından ve de ikramlarından dolayı teşekkürler. Böyle bir müdürle çalıştığınız için size de ayrıca teşekkür ederim. Bol kazançlar dilerim.


31.10.2017

NİHAT YAKAR

Selam, Ankara Kentpark Avm’ de bulunan Yatsan şubenizden yapmış olduğum alışveriş esnasında ve sonrasında gösterilen müşteri memnuniyetli ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı başta Tolga Bey’ e, Ahmet Bey’ e ve tüm personele teşekkür ederim.


25.10.2017

BAŞAR BAYPINAR

Sayın Kutup A.Ş Yetkili ve Yöneticileri, Eski bir müşteriniz olarak Ankara Cepa Avm Samsung-Kutup mağazanızdan eşime ve kendime 2 adet Samsung Note 8 alma ayrıcalığına ve mutluluğuna sahip olduk. Söz konusu mağazanızda görev yapan ve ilk olarak telefonda bağlantı kurduğum andan itibaren profesyonel yaklaşımı, sıcak ve içten tutumu, işine olan hakimiyeti ve candan ilgisiyle beni kendisine hayran bırakan GSM,Tablet ve Aksesuar Sorumlusu Sn. Osman ZENGİN’ e ve böyle başarılı çalışanları bünyesinde barındırıp hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan siz değerli Kutup A.Ş Ailesi’ne en derin teşekkürlerimi ve takdirlerimi sunarım. Bir insan kaynakları profesyoneli ve kişisel gelişim eğitimleri veren eğitmen olarak çalışanlarınızın hem insani hem de profesyonel yetkinlik yönünden son derece başarılı olduklarının da altını çizmek isterim. Mümkünse ilgili teşekkür ve memnuniyetimin başta adı geçen personelin üst yöneticileri olmak üzere ilgili tüm Kutup çalışanlarıyla paylaşılmasını istirham eder, Kutup müşterisi olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşattığınız için teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla,


25.10.2017

CEREN SAM

Ankamall Samsung şubenizden anneme çamaşır makinesi aldıktan sonra ben de buzdolabı aldım. Mağaza Müdürü Yalçın YILMAZ’ ın göstermiş olduğu ilgi ve istediğim ürünün en iyisini verme çabasından çok memnun kaldık. Teşekkürler.


25.10.2017

TAHİR ATICI

23.10.2017 tarihinde Ankara Ankamall Lg mağazanızdan süper UHT televizyon aldım. 24.10.2017 tarihinde kurulumu yapılarak şu an kullanmaktayım. Mağazanıza geldiğimde bana doğru seçim yapmam için gerekli teknik bilgileri ve diğer özellikleri doğru bir şekilde anlatarak göstermiş olduğu efordan dolayı Mağaza Satış Sorumlunuz Akın Bey’ e sizin nezdinizde teşekkür ederim. İyi günler dilerim.


25.10.2017

UTKAN ZİYA ÖZGER

Optimum Avm’ deki mağazanızdan Kürşat Bey aracılığıyla Samsung Galaxy Note8 aldım. Cihaza ilişkin verdiği bilgiler ve göstermiş olduğu ilgisinden dolayı hem kendisine hem de firmanıza teşekkür ederim.


24.10.2017

HÜSEYİN LİKOS

Kürşat Bey’ e teşekkür ederim.


24.10.2017

ALPARSLAN GÜNGÖR

22.10.2017 günü mağazanızdan buzdolabı alışverişimizde bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. İlk defa Bosch markasını kullanacağız. Umarım memnun kalırız.


24.10.2017

ERHAN YILMAZ

Elektronik ve beyaz eşya ihtiyaçlarımı Kutup mağazalarından gideriyorum. Bu alışverişimde de ilgilenen arkadaşın telefon önerileri sayesinde almış olduğumuz A3 2017′ nin çift hatlısı çok işimize yaradı. Optimum Samsung Mobile mağaza personeliniz Muhammed Bey’ e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Size iyi çalışmalar dileriz.


24.10.2017

DURDU TONGUT

Mağazadaki çalışanlarınızın (Optimum Samsung Mobile ) ilgi ve alakalarına, ayrıca çözümodaklı yaklaşımlarına teşekkür ederim. Çalışanlarınızdan Pınar Hanım ve Muhammed Bey’ e sonsuz teşekkürler. Saygılarımla.


24.10.2017

HAKAN ÇELİK

Ersin BALKU Bey’ e teşekkürlerimizi sunarız.


24.10.2017

GÜRKAN ERSOY

Erzincan’ a göndermiş olduğunuz televizyonların kurulumu tamamlandı.
Bizlerle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Soner Bey size ayrıca teşekkür ederim.
Birdahaki sefere görüşmek üzere hoşçakalın, kolay gelsin…


24.10.2017

YASEMİN ELBİSTANLI

Merhaba,
Gordion Avm Samsung mağazanızdan telefon alırken gösterdikleri ilgilerinden dolayı Caner Bey’ e , Cüneyt Bey’ e ve Barış Bey’ e teşekkür ederim.


24.10.2017

CEREN DEĞER

İyi çalışmalar diliyorum.
22.10.2017 tarihinde Cepa Avm Lg mağazasından bir adet buzdolabı satın aldık. Bu esnada aynı kattaki diğer beyaz eşya satıcılarını araştırdık. Alışverişimizde seçtiğimiz buzdolabının görüntüsü ve fiyatı yanında satış elemanlarının etkisi de olmuştur. Bizimle ilgilenen Soner DURAN Bey’ e de teşekkür ediyorum.
İyi Çalışmalar.
Mustafa DEĞER (Ceren DEĞER adına buzdolabı aldım)


23.10.2017

HASAN ÖZCANOĞLU

Kutup Şirketler Grubu’ na teşekkür ederim.
Optimum Avm Bosch mağazasında Mağaza Müdürü Naim YÜCEOĞLU ‘ nun yapmış olduğu ikramları ve yaklaşımı için kendisine teşekkür ederim.Bu kadar sıcak ve içten bir müdürle ilk defa karşılaştım .


23.10.2017

BÜLENT YILMAZ

Optimum Avm Samsung Mobile mağazası çalışanı Muhammed AKDEMİR’ e yardımları ve güler yüzlü hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.


21.10.2017

MEHMET ÇAKIRLI

Merhaba, geçenlerde Cepa Bosch mağazanıza istediğimiz ürünü almak için geldik ve iyi ki Cepa Bosch mağazanızı tercih etmişiz dedirten Sayın Gökay GÖKSU’ nun güler yüzü, ilgisi sayesinde bizim için çok keyifli bir alışveriş oldu. Bizimle çok güzel ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.


21.10.2017

AHMET ŞANLI

Optium Avm Samsung mağazanızdan aldığım J7Core telefon için sabırlı ve güler yüzlü personeliniz Muhammed AKDEMİR’ e yardımcı olduğu için teşekkürü bir borç bilir.


18.10.2017

ZEHRA NAMAL

Sayın Yalçın YILMAZ,
İlginiz , güleryüzünüz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.
Saygılarımla,


18.10.2017

ÖZCAN İBİK

İyi günler,
Bosch marka çamaşır makinesi ve buzdolabı aldım. Sağolsun gerek tanıtımı gerekse müşteri ilgisiyle başka bir mağazadan fazla arama yapmama gerek olmadan aradığım ürünleri buldurdu.
Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum.


18.10.2017

MEHMET MERCİMEKCİ

14.10.2017 tarihinde Antares Avm Samsung mağazasından Qled TV satın aldım. Satıştan teknik servise kadar tüm arkadaşlara göstermiş oldukları ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Özellikle televizyonu satın almamı sağlayan Nail BOZ Beyefendi’ ye göstermiş olduğu ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.


18.10.2017

YONCA ÖZLEM

Optimum Avm Samsung mağazanızdan bugün aldığım telefon için yardımcı olan çalışanınız Muhammed AKDEMİR’ e ilgi ve alakası, vermiş olduğu bilgilerle doğru bir telefon almamızı sağladığı için teşekkür ederim. Hep böyle güler yüzlü iyi insanlar çalıştırmanızı rica ederiz 🙂


18.10.2017

HAKAN GÜVEN

Merhaba, Cepa Lg mağaza personeliniz Alican Bey’ e yakın ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.
İyi çalışmalar.


18.10.2017

AHMET CEYLAN

Sayın yetkili merhaba, Akkuyu Nükleer A.Ş.’ye alınmak üzere,vermiş olduğunuz elektrikli ev aletleri fiyat teklifinden dolayı öncelikle teşekkür ederim. Fiyat teklifiniz değerlendirme aşamasında olup, satınalma komisyonu onayladıktan sonra en kısa sürede ürünleri alacağız. Ankara Cepa Avm Bosch mağazanızın değerli çalışanı Eylül Hanım’ a,gerek ürünleri seçmemizde,gerek ürünler için verdiği güzel bilgilerde ve gerekse göstermiş olduğu ilgi alaka için,kendisine özellikle teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla.Ahmet CEYLAN


18.10.2017

İRFAN TAŞAR

Optimum Samsung Mobile mağazasından Samsung Galaxy Note 8 aldım.Satışta ilgisini ve saygısını eksik etmeyen Muhammed AKDEMİR Beyefendi’ ye teşekkürler.Büyüksün Samsung 🙂


17.10.2017

SEDAT VAHDETLİ

Beyaz eşya almak için mağazanıza uğradık; ancak aklımızda Bosch markası yoktu. Bilgi almak için girdiğimizde bize kendisi alırcasına yardımı dokunan ve ilgilenen Batuhan Bey’ e teşekkürü bir borç bilirim. Alışveriş yapmadım; ancak kesinlikle ondan ve Bosch markalı beyaz eşya alacağım. Kendisine selam ederim.


17.10.2017

İSA EŞ

Merhaba, Bosch marka beyaz eşya almak için gittiğim Ankara Optimum Bosch Kutup mağazasında bizlere olağanüstü ilgi gösteren ve bilgi aktaran tüm personelinize ayrıca Müdürünüz Naim YÜCEOĞLU’ na teşekkür ederim. Hayırlı işler.


16.10.2017

EMRE AYVAZ

Ankara Cepa LG mağazası personeli Ali Bey’ e ilgisi, tavırlarından dolayı ve doğru müşteri ilişkileri kurabildigi için sizlere teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.


16.10.2017

MERT HELVACI

Sayın yetkili,
İlgisi ve yardımlarından dolayı Mağaza Müdürü Naim Bey’ e çok teşekkür ederiz.


16.10.2017

NAKİ DİKBAŞ

Sayın yetkili,
Optimum Bosch mağaza çalışanlarınızın tümü özellikle Naim Bey’ in güler yüzlülüğü ve yardımları sayesinde mağazanızdan bir adet buzdolabı aldım. Çok memnun kaldım. Naim Bey’ e teşekkürler.


16.10.2017

SEÇKİN DAŞKIN

10.10.2017 günü Optimum Samsung mağazanıza gittim. Sadece bulaşık makinesi alacaktım; ancak orada çalışan ismini Coşkun Bey diye hatırladığım arkadaş bize çok yardımcı oldu.Televizyon ve bulaşık makinesı aldım. Çalışanınız son derece sıcak kanlı ve iyi bir pazarlamacı. Teşekkürler.


14.10.2017

METİN TAYSİ

Sayın yetkili,
Gordion Samsung mağazanızı sadece ziyaret için girmiştim; fakat hem ekibin hem de Cüneyt Bey’ in ilgisi ve donanımı sayesinde Samsung J7 cep telefonu satın aldım. Böyle bir ekibe sahip olduğunuz için sizi tebrik ederim ve arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.


14.10.2017

CEM GÜLİSTAN POYRAZ

Mağazanızda çalışan Soner Bey’ in ilgili ve güler yüzlü müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran davranışlarından ve mağazadaki ürünleriniz hakkında yüksek bilgi sahibi olmasından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.


13.10.2017

VECDİ KAVLAK

Ankara Optimum Avm Samsung mağazasından çamaşır makinesi aldım. İthalat sırasında ortaya çıkan gecikme nedeniyle oluşan mağduriyetimin giderilmesinde gösterdiği çaba nedeniyle Mağaza Müdürü Orhan ÖZTÜRK’ e teşekkür ederim.


12.10.2017

ARİF ÖZDEMİR

Haftasonunda Podium Avm Samsung mağazasından bulaşık makinesi aldık.
Kutup Samsung çalışanı Yunus Emre ERDOĞAN’ ın ilgili yaklaşımından çok etkilendik ve memnun kaldık. Böyle bir çalışanınız olduğu için sizleri kutluyoruz. Nice ilgisiz, alakasız çalışanlar gördüğümüz için (diğer markalarda) tereddütsüz bulaşık makinesini sizin firmadan aldık. (aldığımız cihaz nasıl olacak o ayrı bir konu) Yunus Emre Bey’ i ve firmanızı ilginizden dolayı tebrik ediyoruz.


10.10.2017

YELİZ SUSUZ

Merhaba, 07.10.2017 tarihinde Cepa Bosch mağazanıza nişanlımla beraber beyaz eşya bakmaya girdik. Fiyat araştırması ve genel olarak bilgi almak için bir çok mağazaya giriyor ve çıkıyoruz. Mağazaya girdiğimizde her zaman ki gibi kimsenin bizimle ilgilenmeyeceği ve ürünler hakkında bilgi alamayacağımız somurtgan personeller çıkacak diye biraz korkumuz vardı açıkcası. Neyse ki bu korkumuz uzun sürmedi.
Mağaza personellerinden Anıl Bey yaklaşık 40 dakika bıkmadan usanmadan bize ürünleri anlattı.Tüm sorularımıza özenle cevap verdi ve gerçekten bilgili olduğunu hem anlatım tarzıyla hem diksiyonu ile bize gösterdi. Biz ürünleri alamadık; ama karar verdiğimiz zaman ilk iş Anıl Bey’ den tekrar destek almak olacaktır. Cepa Bosch mağazasında geçirdiğim zamanda alışveriş yapmamamıza rağmen bizimle bu kadar ilgilenen Anıl Bey’ i işine duyduğu saygıdan dolayı takdir ediyoruz. İnşallah bizim gibi çeyiz bakan müşterilere hep böyle kişiler denk gelir.
Yeliz – Nihat çifti


10.10.2017

YAKUP KÖKSAL

Ankara Cepa Bosch Mağaza Müdürü Gökay GÖKSU’ nun sayesinde ürünü aldım. Kendisine çok teşekkür ederim.


9.10.2017

MURAT BÜLBÜL

Mağaza Müdürü Naim Bey’ in ilgi alakasına ve Kutup A.Ş yönetimine çok teşekkür ederim. Tabii ki diğer çalışma arkadaşları da gayet güler yüzlü ve işlerini güzel yapan arkadaşlar. İşlerinizde başarılar diliyorum.


9.10.2017

HAKAN KILIÇ

Mağazada bize yardımcı olan Mustafa Bey ve Yasemin Hanım çok nazikler ve işlerini çok iyi yapıyorlar.Çok teşekkür ederiz.


9.10.2017

FATİH ŞİMŞEK

Dün telefon fiyatlarına bakmak için Optimum Samsung Mobile mağazanıza uğradım. Oradaki arkadaşlar benimle çok ilgilendi ve telefonlar hakkında bilgi sahibi yaptı. En sonunda Samsung Galaxy Note 8 almaya karar verdim. Kürşat Bey’ e ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.


8.10.2017

HÜSEYİN GÜLDAL

Merhabalar,
Bugün Ankamall Samsung mağazasından Samsung Galaxy Note 8 ve Gear S3 aldım. Özellikle Umut Bey benimle çok ilgilendi. İlginize teşekkür ediyorum.


7.10.2017

CEVAHİR BAŞARAN

Sayın yetkili,
Başka bir bayiden aldığım telefonun aksesuarları konusunda Gordion Samsung mağaza personellerinden Barış KARAASLAN’ a ve ekibinize vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Beğendiğim aksesuarları ve istediğim ürünleri almaktan mutluyum, teşekkür ederim.


7.10.2017

MAHMUT ÖZEN

Merhaba
Gordion Samsung mağazanızda çalışan arkadaşlardan Caner Bey’ e samimi ve çözüm odaklı çalışmasından dolayı kendisine ve size teşekkür ederim.
İyi günler.


7.10.2017

FATMA ÖZKAZMAN

Merhabalar, yıllardır Bosch ürünleri kullanıcısı olarak 05.10. 2017 tarihinde Cepa Avm Bosch bayinize derin dondurucu almak için uğradık. Mağaza Müdürünüz Gökay GÖKSU Beyefendinin müşteriye karşı ilgisi ( müşterilerini her daim ayakta bekleyip karşılamakta) ve ürünleriniz hakkındaki ikna edici tecrübe ve bilgisi takdir-e şayandır. Hiç hesapta olmadığı halde kurutma makinesine de sahip olmamıza vesile olmuştur. Ürünlerin teslimat ve servis hizmetleri de verildiği gün ve saatte olmuştur. Cepa Avm Bosch Bayi Müdürü Gökay Göksu Bey’e sonsuz teşekkürler. Bosch ailesinin bir parçası olmaktan çok mutluyuz.


7.10.2017

BERRİN AKDOĞAN

Sayın Alican BULUT,
Cepa Lg mağazasına, geldiğimiz andan itibaren tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve doğru bilgilendirme için çok teşekkür ederiz.
Saygılarımla,


7.10.2017

RAMAZAN BİLİCİ

Samsung mağazanızdan almış olduğum J5 Pro telefonu satışından görevli Muhammed, Kürşat ve Sema arkadaşların göstermiş oldukları ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.


7.10.2017

HALİL KOÇAK

Geçen hafta nişanlımla Cepa LG mağazasında beyaz eşya baktık. Çok karasızdık; ama sağolsun Alican Bey bize çok yardımcı oldu.Verdiği bilgilerle ve önerileriyle bizi yönlendirdi.Çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerle.


7.10.2017

EMİNE NALAN KARAGÜCÜK

Gordion mazağa çalışanı Caner Bey’ e, diğer çalışma arkadaşlarına ve Kutup firmasına cihaz satışındaki doğru bilgi aktarımı ve satış sonrası ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.


7.10.2017

UĞUR GERGER

Alican Bey ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


7.10.2017

KADİR ERDOĞAN

Akın ÇALIŞKAN isimli temsilcinize güler yüzü ve cana yakınlığından dolayı teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar.


5.10.2017

BENAN BAYRAKÇI

Antares Lg mağazanızdan hafta sonu alışveriş yaptım. Emre isimli personelinizin bu alışverişimde önemli katkısı oldu. Hem teknik bilgisi hem de sululuğa varmayan samimi yaklaşımı takdir edilmeye değer.


5.10.2017

İLKNUR AKA

Sayın Yetkili,
Bosch Cepa Bayi Mağaza Müdürü Sayın Gökay GÖKSU’nun bize göstermiş olduğu tüketici odaklı anlayış ve sıcak yaklaşımına teşekkür eder, kendisine çalışmalarında başarılar dilerim.
Saygılarımla.


5.10.2017

UĞUR GÖKÇE

Ankara Optimum Samsung Mobile mağazanızdan telefon aldım. Buradaki Kürşat Bey’ den çok memmun kaldım. Müşterilere karşı güler yüzlü olması ve bilgisi bize yardımcı olmuştur. Çalışmalarında başarılar dilerim.


5.10.2017

BURHANETTİN İÇİN

Sayın Çayyolu Arcadium Kutup Mağazası Personeli Özgür YÖRÜK,
Satın aldığımız televizyon konusunda bizleri doğru yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Sayenizde en uygun ürüne en uygun şartlarda sahip olduk. Memnuniyetimizi belirtmek, samimi ve nazik gayretiniz için takdirlerimizi sunmamak şık olmazdı.
Tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.


4.10.2017

İSA SAVAŞ

Merhabalar, 26.09.2017 tarihinde Optimum Avm’ deki Bosch mağazanızdan buzdolabı ve bulaşık makinesi almış bulunmaktayım. Gerek kurulum, gerek ürün teslimi konusunda memnuniyetimi dile getirmek istedim. Ayrıca mağaza personeli, özellikle Mağaza Müdürü Sayın Naim YÜCEOĞLU Bey’ in güler yüzlü hizmeti ve satış sonrası ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.


4.10.2017

SEDAT VAHDETLİ

Merhaba sayın ilgili, Nata Vega Bosch mağazanızdan Batuhan Bey’ e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Yaşı genç olsa bile bilgi ve birikimi diğer tüm arkadaşlara yetecek şekilde. İletmenizi rica eder, iyi günler dilerim.


4.10.2017

OKAN KAYA

Geçen gün Cepa LG mağazanıza gittim. Beni Alican BULUT Bey karşıladı. İlgisi, samimiyeti, vermiş olduğu bilgiler mükemmeldi. Kutup’ a böyle değerli insanlar yetiştirdiği için teşekkür ederim.


4.10.2017

MUSTAFA MURAT GÜLTEKİNOĞLU

Arcadium LG mağazasından aldığım ürünlerden dolayı ilgisi ve alakası nedeniyle Mağaza Müdürü Özgür Bey’ e teşekkür ederim. Şirketinizi en iyi temsil eden personel olduğunu düşündüğümü belirtmek istedim.


3.10.2017

ABDULLAH ALPER SARI

Merhaba ben Eryaman’ daki Optimum Avm giriş kattaki şubenizden 1 Ekim Pazar günü mobil cihaz aldım ve size memnuniyetimi belirtmek istedim. Mağaza çalışanlarının ilgisi, güler yüzlülüğü gibi şeyler çok iyiydi. Özellikle Kürşat Bey’ in ilgisi, alâkası ve sohbeti çok iyiydi. Onları gerçekten tebrik ediyorum. Umarım bu kaliteli emeklerinin karşılığını alıyorlardır. Bu mağazayı tanıdıklarıma kesinlikle tavsiye edeceğim çok başarılı ve iyi niyetli insanlar. Umarım bu e postam dikkate alınır.


2.10.2017

BARIŞ ALİCAN KAĞAN

Sayın yetkili,
Eryaman Optimum’ da bulunan şubenize sadece Samsung Galaxy Note 8′ i incelemek için gelmiştim. Ancak Kürşat Bey beni telefonu almaya gönül rahatlığıyla ikna etti. Bu denli bilgili, her soruya yanıt veren çalışanlarınız olduğu için sizi kutlar, sizin nezdinizde Kürşat Bey’ e teşekkürlerimi iletirim.
Saygılarımla,


2.10.2017

İLHAMİ GÜL

Cepa mağazanızda alışveriş yapmaktayım. Henüz ürün alıp almayacağımı bilmiyorum. Ancak başta Mağaza Müdürünüz Gökay GÖKSU olmak üzere tüm personelin ilgisi ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim. Not: Mağaza müdürünün işine hakimiyeti ve görevine yakışması ancak bu kadar uyum içinde olabilir. Teşekkürler. Dr. İlhami GÜL


29.09.2017

YUSUF OĞUZ

Dün akşam Cepa mağazanıza Bosch buzdolabı almak için uğradım. Hiç yorulmadan istediğim dolabı aldım. Mağazanızda beni karşılayan GÖKAY Bey’ e yakınlığı ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.


28.09.2017

SONER TUNCER

Merhaba
İletişim merkezinize ve hızlı çözüm üreten firmanıza çok teşekkürler. Mağduriyetimin giderilmesinde çok hızlı davranılmasından dolayı müteşekkirim.
Kolay gelsin. İyi çalışmalar.
Soner TUNCER


26.09.2017

YASİN SERME

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı ve hızlı dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.


26.09.2017

AHMET ÇELİK

Ankara Ankamall Samsung mağazasından tüm beyaz eşyalarımı aldım. İlgi ve alakasından dolayı personeliniz Yalçın YILMAZ’ a teşekkür ederim.


26.09.2017

KAAN DEMİRKALE

Podium Avm’ deki Samsung mağazanızda çalışan personelinizle yaptığımız alışverişten çok memnun kaldık. Özellikle Emre HARPUT Bey’ e ayrıca teşekkür ederiz. Bütün bayilerinizde böyle arkadaşların bulunmasını arzu ederiz.


26.09.2017

ÖZGÜR KARTAL

Panora Yatsan bayisinde geçen hafta sonu gerçekleştirdiğimiz alışverişte karşılaştığımız sıcak ve samimi ortam alışverişimizde fark yaratan bir etken oldu.
Teknik bilgilerin tarafımıza güler yüzlü bir şekilde aktarılmasının yarattığı samimiyet ve aynı zamanda müşterinin tercihinin doğruluğu konusunda da ortaya konan net bilgilendirmelerin yarattığı profesyonellik algısı; güzel, güvenli ve keyifli bir alışveriş tecrübesi yarattı bizler için.
Çalışan arkadaşlara buradan tekrar teşekkür ederim.
Satış sonrası ortaya çıkabilecek olası bir teknik destek ihtiyacı durumunda da bu pozitif düşüncelerimizi devam ettirecek uygulamaları/davranışları görmek arzumuzla bilgilerinize sunarız.
Saygılarımla.


25.09.2017

SALİH EFTAL ŞAHİN

Sevgili Samsung,
Yurt dışında bulunduğumuz dönemlerde Samsung deneyimlerimiz yurda döndükten sonra da bizi Samsung ürünlerine itti.
Ankara’da yeni aldığımız dairemizin tüm beyaz eşyalarını, Çankaya Samsung Premium Ankara mağazanızdan almış bulunuyoruz.
Size, yukarıdaki mağazanızın Müdürü Sayın Nadi BAYAMLIOĞLU’ nun bize sunmuş olduğu Süper Müşteri Hizmetlerini methetmek amacıyla yazıyoruz.
Kendisinin mağazada bulunmadığı zamanlarda da Sayın Murat GÜNER’ in aynı doğrultuda sunmuş olduğu Süper Müşteri Hizmetlerinden dolayı her iki beyefendiye de şirketiniz şahsında teşekkürlerimizi ve minnetimizi belirtmek istiyoruz. Her iki beyefendi de son derece kibar, profesyonel ve sattıkları ürünler hakkında bilgili olmalarının yanı sıra, müşteri memnuniyetinin her zaman önce geldiğinin bilincinde olan kişiler olduğunu belirtmek istiyoruz. Aile çevremizde, arkadaş gruplarımızda bu mağazanızı, dolayısıyla Nadi Bey ile Murat Bey’ in müşteri hizmetleri anlayışlarını övüp, tavsiye edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın efendim.
Tekrar teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla.


25.09.2017

ERCAN DOĞAN

Optimum Samsung Mobile mağazanızdan yaptığım alışveriş esnasında Mağaza Müdürünüz Kürşat Bey ve Muhammed Bey’ in pozitif yaklaşımları ve yeterli bilgi vermeleri konusunda çok üstün bir performans sergilemeleri müşteriniz olarak beni ayrıca memnun etmiştir. Bir bankacı olarak en çok önem verdiğim güler yüzlü yaklaşım hemen dikkatimi çekti. Her iki arkadaşımız orada bulunduğum süre zarfında tüm müşterilerinize çok ilgili ve güler yüzlü davranmışlardır. Her iki arkadaşımız da alanlarındaki bilgi ve donanımları ile de ayrıca teşekkürü hak ediyorlar. Bu kalitede personele sahip olduğunuz için sizi de ayrıca tebrik ediyorum.


25.09.2017

ÖMER KALEM

Aldığım hizmetleri değerlendirdiğimde sizi tercih etmiş olmamdan dolayı duyduğum memnuniyetimi tekrar bildirir, iyi çalışmalar dilerim. Güzel günlerde görüşmek üzere.


22.09.2017

GÜLER YÜKSEL

Personelleriniz Yalçın YILMAZ ve Tolga GÜNEL çok iyi ilgilendiler. Müşteri ilişkileri çok iyi, hızlı ve pırıl pırıl gençler. Teşekkür ederim.
GÜLER YÜKSEL


21.09.2017

YUSUF SEMAVİ SEVDİ

İyi günler diliyorum.
Geçen hafta CEPA Bosch mağazanızdan ankastre ocak ve fırın aldım. Bu alışverişte mağaza sorumlusu Gökay Bey’ in yardımı sonucunda hemen ürünlerime kavuştum. Montaj esnasında yaşadığımız davlumbaz yüksekliği sorununu aşıp tekrar kendisinin yardımlarıyla aktif olarak kullanmaya başladım. Memnuniyetimden dolayı başka bir arkadaşım için (Aybüke BAYAR) birlikte gelerek buzdolabı aldık. Onda da mümkün olduğunca yardımcı oldular.
Bu yüzden sizin nezdinizde CEPA Bosch mağazasına ve özellikle de Gökay GÖKSU Beyefendi’ ye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Yusuf Semavi SEVDİ


21.09.2017

ŞAFAK DEMİROK

Merhaba, Hizmetinizden çok memnun kaldığım için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


20.09.2017

YUSUF BAŞAR

Sayın yetkili;
Hizmetten ve yapılan görüşmelerden çok memnun kaldım. Teşekkürler.


18.09.2017

Ji Suk JUNG

Sayin ilgili, pazar günü geç saatte Optimum Kutup Samsung Galaxy mağazanızdan Maple Gold S8 aldım.
Alırken yardım eden ve çok ilgi gösteren temsilciniz Kürşat Yakın Bey’ e çok teşekkür etmek istiyorum ve dolayısıyla bu e-maili size gönderiyorum.


18.09.2017

ŞULE GÜLTEKİN

Hiç yaptığım bir hareket değildir aslında ama, Panora Yatsan mağazanıza teşekkür etmek istedim. Hiç aklımızda olmayan sadece merakımız yüzünden (mekanizmalı yatak için) girdiğimiz mağazada kendimizi Tempur yatak bakarken bulduk. Evde kullandığımız yatağın ölçülerinden bile emin olamadığımız için hızlıca eve gelip ölçülerini almak zorunda kaldım. Bu arada yanımda olan annemi çok güzel ağırladıkları için çok güler yüzlü personelleriniz olduğu için teşekkürler ediyorum. Umarım en kısa zamanda evimize de ulaşır ve kullanmaya başlayabiliriz. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.
Saygılarımla.


18.09.2017

SELİN UYSAL

Merhabalar, Optimum Samsung mağazasından yaklaşık olarak 3-4 ay önce Samsung Gear S2 aldım. Orada çalışan Kürşat Bey ile tanıştım. Kürşat Bey bana hem gerekli bilgileri aktardı hem de çok yardımcı oldu. Sorun olduğu zaman da yardımcı olmaya devam ettiğini belirtmek isterim. Dün arkadaşımı uzak olmasına rağmen yine aynı mağazaya götürdüm ve Samsung Galaxy S8 aldı. Mağaza çalışanları çok ilgiliydi, özellikle Kürşat Bey yine bizimle çok ilgilenerek yardımcı oldu.
Her şey için teşekkür ederim 🙂
İyi çalışmalar dilerim.


16.09.2017

GÖKNUR BİNBAY

Merhaba,
Yaklaşık 1 ay önce Ankamall Samsung mağazasına telefon almak için gittiğimde bana çok yardımcı olan Umut Bey’ e sizin aracılığınız ile buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Üzerinden biraz vakit geçti, biraz geç bir teşekkür oldu; ancak hem telefonumdan çok memnunum, hem de sigortalı bir telefona sahip olduğum için içim çok rahat. Beni sigorta yaptırmaya ikna eden ve güler yüzü ile keyifli bir alışveriş yapmamı sağlayan Umut Bey’ e çok çok teşekkürler. Kendisinin hep böyle güler yüzlü kalmasını dilerken, size de Umut Bey gibi alanında bilgili ve yardımsever bir çalışan seçtiğiniz için teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.


15.09.2017

MÜLKİYE DÖNMEZ

Merhaba,
İlginiz için çok teşekkür ederiz.
İyi Çalışmalar.


15.09.2017

BİROL AKSU

Seda Hanım’ a ödeme ile ilgili konunun olumlu sonuçlandığını bildirdiği için teşekkür ederim.


14.09.2017

AYSUN YÜCEL BÜYÜKOĞLU

Merhaba, Dün akşam Optimum Avm’ deki mağazanızdan bir telefon aldık. Personeliniz Kürşat Bey’ in güler yüzlülüğünden, doğru ürüne yönlendirme ve beyefendi tavırlarından dolayı oldukça menun kaldık. Kendisine teşekkür ederim. Sizin gibi bir markanın böyle kaliteli insanlarla çalışmasından dolayı da şahsım adına ayrıca sizlere teşekkür ederim. Kaliteli markanın kaliteli çalışanlarına kolay gelsin, sizleri tebrik ederim. İyi çalışmalar.


13.09.2017

SİNAN DANACI

Selamlar, İlginiz için tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla.


13.09.2017

EMRAH TASASIZ

Seda Hanım çok teşekkür ederim. Benim için çok büyük bir şey yaptınız. Allah razı olsun. İyi çalışmalar.


11.09.2017

EMİN CAMGÖZ

İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


11.09.2017

PINAR ÇINAR

Seda Hanım, ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi günler.


18.09.2017

NEJLA ŞENTÜRK

Sayın İlgili,
Aldığımız çamaşır makinesi ve kurutucusu için ne zaman servis geleceğini öğrenmek için bugün Panora Avm’ deki Bosch mağazanıza uğradım. Sefa Bey her zaman oldu gibi bana çok yardımcı oldu. Şöyle ki telefon görüşmelerini yapıp gereken bilgiyi bana aktardı. Çamaşır makinesi ve kurutucuyu alırken bana ütü masasını almam için de yardımcı oldu.
Kutup Bosch Sefa gibi bir insani çalıştırdığı icin çok gurur duymalı. Çünkü Sefa Bey’ den biz çok memnun kaldık.
İyi günler dilerim.


8.09.2017

GÖKHAN ÇALIŞKAN

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.


8.09.2017

RÜZGARGÜLÜ LEKT.İNŞ.TİC.LTD.

Ercan Bey ilginizden dolayı teşekkür ederim.


7.09.2017

HELİN YILDIRIM

Alışveriş sonrası mutluluğumuzu bildirmek isteriz.
Ankara Panora Yatsan mağazasından yaptığımız alışverişten son derece memnun kalarak, mutlu ayrıldık.
Yasemin Hanım’ a, Mustafa Bey’ e ve Zafer Bey’ e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
TEŞEKKÜRLER.


18.09.2017

Şule Gültekin

Hiç yaptığım bir hareket değildir aslında ama; Panora Yatsan mağazanıza teşekkür etmek istedim. Hiç aklımızda olmayan sadece merakımız yüzünden (mekanizmalı yatak için) girdiğimiz mağazada kendimizi Tempur yatak bakarken bulduk. Evde kullandığımız yatağın ölçülerinden bile emin olamadığımız için hızlıca eve gelip ölçülerini almak zorunda kaldım. Bu arada yanımda olan annemi çok güzel ağırladıkları için çok güler yüzlü personelleriniz olduğu için teşekkürler ediyorum. Umarım en kısa zamanda evimize de ulaşır ve kullanmaya başlayabiliriz. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.
Saygılarımla.


18.09.2017

Ji Suk JUNG

Sayin ilgili, 18.9.2017 pazar günü geç saatte Optimum Kutup Samsung Galaxy mağazanızdan Maple Gold S8 aldım.
Alırken yardım eden ve çok ilgi gösteren temsilciniz Kürşat Yakın Bey’ e çok teşekkür etmek istiyorum ve dolayısıyla bu e-maili size gönderiyorum.


28.08.2017

Serpil Aydınoğlu

Daimi müşteriniz olarak mağazanızdan almış olduğum beyaz eşya ve tv de Yalçın Bey’in sıcak yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim.


26.08.2017

Cem Hanyaloğlu

Yatsandan yatak almak için Turan Güneş mağazasını aradık; ancak ulaşamadık. Sonrasında Panora mağazanızdan Yasemin Hanım ile telefonda görüşerek kendimizi mağazada bulduk.Yardımları sayesinde kendimiz için en uygun yatak, baza ve başlığı alarak alışverişimizi tamamladık. Yasemin Hanım’a ve mağazanızdaki Zafer Bey’e de yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.


26.08.2017

Tuğba Tok

Ankamall Yatsan mağazanızdan aldığım yatak ve mağaza çalışanlarınızın ilgisi için bizzat mail atarak memnuniyetimi belirtmek istedim. Yaklaşık 1 ay önce King Koil amethyst yatağınızı aldım. Aradığım yatağı bir türlü bulamıyordum; fakat Ankamall Yatsan mağazanızdaki personeliniz Esra Hanım aradığım yatağı bulmamı sağladı. Akabinde çocuğumun terleme şikayetleri yüzünden yorgan seçimimde verdiği Yeni Zelanda yünü  olan yorganınızdan da bir o kadar memnun kaldım, ayrıca oğlumun ahşap olan genç odası karyolası kenarlarından dolayı sıkıntı yaratırken Esra Hanım yine buna da çözüm bulmuş ve elit baza altını bize önererek bizi büyük bir sıkıntıdan kurtarmıştır. Ayrıca kumaş seçimi ve zamanında teslimat için de birebir arayarak iş takibinde bulundu. Bu da ayrı bir güven verdi bize. Bunun için ayrıca teşekkür etmek ve bu denli ilgili bir personel ile çalıştığınız için ve de kaliteniz için teşekkür etmek istedim. Bundan sonraki alışverişlerimde sizi tercih edeceğim. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum ve herkesi ilgili mağazanıza yönlendiriyorum. Başarılar.


24.08.2017

Fatih Alsancak

Geçen hafta Cepa Bosch mağazanızdan toplu alışveriş yaptım. Oradaki Doğukan Bey ben ve ailemle yaklaşık bir saat ilgilendi. Bu kadar güler yüzlü birisiyle alışveriş yapacağımızı sanmıyordum.  İlginize çok teşekkür ediyorum.


21.08.2017

Ahmet Karademir

Sayın Yetkili, 20 Ağustos 2017 tarihinde akşam üzeri Kentpark Yatsan mağazasından yatak bazası ve başlığı satın aldım. Bu alış veriş esnasında Mağaza Müdürü Mustafa KOÇAK ve ekibinin gösterdiği ilgiden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Bir market alışverişi çıkışı gerçekleşen bu tanışma ve başarılı satış için kendilerini tebrik ederim.
Saygılarımla.


20.08.2017

Hande Özdemir

Bir yıllık yatak arayışımı 20 dakikada sonlandıran Ankamall Yatsan Şubesi çalışanı Ali ÖZKAN Bey’e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.


18.08.2017

Mert Öngelen

Merhaba, birçok yere bakmama rağmen Next Level Lg Premium mağazanıza girer girmez Ali Bey’in ilgisinden dolayı kararımı netleştirdim. Ümitköy’de oturmama rağmen gelip buradan aldım. Sonraki alışverişlerimde Ali Bey’i ve Kutup’u tercih edeceğim.
Saygılarımla.


15.08.2017

Fatmagül Sevi

Merhabalar dün ve bugün uzun süredir karar veremediğim alışverişimde bana net bilgileri ve nezaketi ile yardımcı olan Next Level LG mağazanızdaki Satış Temsilciniz Volkan Bey için teşekkür etmek istiyorum. Ürünlerinizi takip edeceğim, bir sonraki alışverişlerimde mutlaka değerlendireceğimi bildiririm.


15.08.2017

Adnan Sağın

01/08/2017 tarihinde Panora mağazanızdan alışveriş yaptık. Bu alışveriş sırasında Mağaza Müdürünüz Yasemin Uçar Hanım tarafından ailemize gösterilen ilgi bizi hem şaşırttı hem de çok mutlu etti. Böyle güler yüzlü, ilgili ve konusuna hakim elemanlardan hizmet almamızı sağladığınız için teşekkür ederiz.


14.08.2017

Melike Köktürk

Merhaba, Panora Yatsan mağazasında tüm güler yüzü ve hoşgeldiniz sözleri ile Satış Temsilcisi Mustafa KÖSE bizi kapıda karşıladı. Samimiyeti, güler yüzü, ürün bilgisi, kurumuna olan güveni, yılmadan en doğru ürünü seçmemize yardımcı olmaya çalışması ile bizi doğru yerde olduğumuza inandırdı. Çok kısa sürede 2 yatak ve 1 baza seti almamızı sağladı. Elimize erken ulaşması için akşam saati olmasına rağmen merkezle bağlantıya geçmesi ve çabası görülmeye değerdi. Mustafa Bey’in bütün detaylarla tek tek ilgilenmesi ve hızlı teslimat için elinden geleni yapması bizi çok mutlu etti. Bugün yataklarımızı teslim aldık. Yasemin UÇAR Hanım gibi mükemmel bir mağaza müdürünüzün olması zaten bu mağazanızdaki başarı ve güler yüzün tesadüf olmadığını bize kanıtladı. Samimiyetleri, güler yüzleri, işin başından sonuna kadar ilgilenmeleri ve resmen bir aile gibi bize kucak açmaları kelimelere sığmayacak güzellikte. Sizlerin aracılığı ile ekibinizi tebrik etmek ve yarattıkları fark için teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Panora şubenizin çalışanlarıyla birlikte başarılarınızın ve kazançlarınızın bol olması dileğiyle… Sevgilerimizle Melike&Hidayet


06.08.2017

Turan Alper

Kürşat YAKIN ve Mirkan AKSOY personellerinize çok teşekkür ederiz. Kendileri eğlenceli ve samimi yaklaşımları ile çok yakın hissettirdiler. İlgili ve samimi davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz .  Türkiye’ ye izne geldiğimizde ihtiyacımız olursa kendilerine muhakkak uğramayı düşünüyoruz.


06.08.2017

Nuran Çakıroğlu

Uzun zamandır doğru telefonu bulmaya çalışıyordum. Bu konuda Ankamall Samsung şubesinde Umut Bozkır Beyefendinin çok yardımını gördüm. Kendim ve kız kardeşim için telefon aldım. Henüz kullanmaya başlayamadım; ama arayışım bittiği için memnunum. Umarım çok severek ve rahatlıkla kullanabiliriz. Umut Bey’den bundan sonra da bir sorun yaşarsam yardım ve destek bekliyorum. Tekrar teşekkür ederim.


01.08.2017

Kubilay Mavili

Firmanız Cepa Samsung Mağazasından yaklaşık 10 gün önce Samsung AR9500 Wind Free modelli bir klima satın aldım ve klimanın kurulumu yapıldı. Şu an için klimanın çalışmasında herhangi bir problem yok ve performansından memnunum. Bununla birlikte Cepa Samsung Mağazanız çalışanı sayın Arif USLU’ya müşteriye karşı yaklaşımı, özverisi ve yoğun ilgisinden dolayı ayrıca teşekkürlerimi iletmenizi isterim. Daha önceki alışverişlerimde olduğu gibi Kutup firmasını tercih ettiğim için gayet memnunum ve firmanıza da ayrıca teşekkürlerimi sunarım.


29.07.2017

Tayfun Öztürk

Düğün hazırlığında öncelikli olarak beyaz eşya alımına karar vermiştim. Beni düşündüren beyaz eşya servisi, kurulumu ve garanti süresiyle birlikte kaliteli ve güvenilir bir hizmet arayışı idi. Ne zaman ki Cepa Avm Samsung Kutup A.Ş. mağaza Müdürü Can Bey ile tanıştım aklımdaki tüm soru işaretleri giderilmiş oldu. Can Bey’in bilgisi ve alakası tarafıma sunmuş olduğu hizmet kalitesi beyaz eşyalarımı bu mağazadan almamı sağladı, ayrıca almış olduğum tüm ürünlerden oldukça memnunum. Satış aşamasında, servis ve kurulum aşamasında kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışınız için, bu süreçteki ilginiz ve hizmet kalitenizden dolayı tekrar tekrar teşekkürler Can Bey.


24.07.2017

Onur Macit

Merhaba, Arcadium Samsung mağazanızdan buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi aldım. Ürün tercihimde yardımcı olan Berke Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Benim akıl karıştırıcı ve ürünler hakkında sorduğum tüm detaylı bilgileri en ince ayrıntılarına kadar anlatıp, konu hakkındaki uzmanlığını mimikleriyle bile yaşatan bir personeliniz olduğunu belirtmek isterim. Bir müşteri olarak kendimi çok özel hissetmemi sağladı ve beyaz eşya hakkındaki görüşlerime bambaşka bir boyut kazandırdı. İş bitiriciliği ve hissettirdiği güven duygusu ile ailemin ve benim gönlümü kazandı. Tekrardan teşekkürlerimi sunar, böyle bir personeliniz olduğu için ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlatmak isterim. İyi çalışmalar.


22.07.2017

Erkan Özbay

Merhaba Optimum Samsung mağazasından çamaşır makinesi ve Kutup Garanti Plus aldım. Mağaza Müdürü Ali Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Bir sonraki alışverişim Optimum Samsung bayisinden olacaktır.


20.07.2017

Sinem Doğu

Merhaba İyi günler Ankamall Samsung mağazanızdan WW90K5410UW/AH kodlu çamaşır makinesini 15.07.2017 tarihinde aldım. Satış elemanınız Tolga GÜNEL çok kibar bilgili ve donanımlı olmasının yanında çok ilgili davrandı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


19.07.2017

Özlem Karakoç

İyi günler Sayın Yetkili , Antares Samsung mağazanızdan Tv ve bulaşık makinesi aldım. Ürünler çok başarılı ve aynı zamanda da mağaza içerisinde bizimle ilgilenen Mağaza Müdürü’ne de çok teşekkür ederiz. Gerek ürün bilgisi, gerek güler yüzü sonucunda kaliteli bir hizmet aldık. İyi çalışmalar dilerim.


18.07.2017

Özgür Yağlıcı

İlgili Yetkili Birime; 2 hafta önce, beyaz eşya alışverişi icin Ankara Gordion AVM’deki Samsung mağazanıza gittik. Bize Cüneyt Bey yardımcı oldu. İsteklerimizi ve ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurarak müşteri odaklı öneriler getirdi, bize yardımcı oldu. 5 gün içinde geleceğiz diye anlaştıktan sonra ancak 16 Temmuz Pazar günü mağazaya geri gidebildik. Cüneyt Bey bizi hatırlamakla kalmayıp aynı ilgi ve yardımla bize çok yardımcı oldu. Çok güzel bir alışveriş yaptık. Hatta ailemiz de yanımızdaydı ve yıllardır Güreller müşterisi olmamıza rağmen artık Gordion Kutup mağazasının müşterisi olduk. Tüm ilgi ve yardımları için Cüneyt Bey’e teşekkürlerimizi Kutup bünyesi üzerinden de tekrarlamak istedik. Saygılarımızla.


15.07.2017

Mustafa Yılmaz

Kutup A.Ş. Yönetimine, Optimum Bosch mağazanızdan 15.07.2017 tarihinde bulaşık makinesi almak için gittik. Yeni evlenecek bir çiftiz. Bulaşık makinesini tam aldık çıkarken mağaza yöneticinizin bizi çevirerek başka bir ihtiyacınız var mı demesi üzere çamaşır ve no frost buzdolabı eksiğimizin de olduğunu; fakat satış ekibinin bu yönlü bizi yönlendirmediğini başka yerlere bakacağımızı söyledik. Mağaza yöneticiniz bizi misafir ederek güler yüzü ve sıcak yaklaşımıyla buzdolabı ve çamaşır makinemizi de Bosch olarak aldık. Bir bulaşık makinesi düşünürken birde çamaşır makinesi ve buzdolabı yanında da saç kurutma makinemizi de çok cazip fiyatla almış olduk. Optimum Bosch mağazanız için herkese referans olacağız. Bu arada mağaza müdürünüze düğün davetiyemizi de bıraktık kendisini çok sıcak bulduk. Kutup A.Ş. olarak size ve ekibinize çok teşekkür ederiz. Bol kazançlar.


11.07.2017

Meral Koçyıldırım

Sayın yetkili, 11.07.2017 Salı günü Ankara Arcadium Bosch mağazanızdan buzdolabı aldık. Mağaza Satış Sorumlusu Berat Akbulut’un bize karşı ilgili davranışı ve vermiş olduğu hizmet için kendisini kutluyor ve kendisine teşekkür ediyoruz. Mağaza Müdürü Anıl Bey’den de yakın ilgi gördük. Her iki elemanınızı kutluyoruz. Sevgiler


12.06.2017

Yusuf Çömlekçi

12.06.2017 tarihinde Ankara Optimum Avm içerisinde bulunan Kutup Şubenizden yapmış olduğum beyaz eşya alışverişimde bana yardımcı olan Seda Artaç ve Kürşat Yakın isimli personellerinizin tarafıma göstermiş olduğu ilgi ve hoş sohbetten özellikle memnun olduğumu belirtmek isterim. Mağazalarınız da bu derece özverili çalışan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan personellerle çalıştığınız için kurumunuza teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Ayrıca Mağaza Müdürü Ali İhsan Bey’in mağaza içerisindeki tutum, davranış ve müşteriye yaklaşımı konusuna değinmemek kendisine haksızlık olacaktır. Tüm mağaza çalışanlarına saygılarımızı sunarız. Teşekkür ederiz.


05.05.2017

Fehmi Özbudak

Sayın Yetkili, Satın almış olduğum televizyonun nakliyesi ve kurulumu 04.05.2017 tarihinde sorunsuz olarak gerçekleşmiştir. Daha önce bildirdiğim probleme yönelik olarak, ilgili yetkililerce olumlu reaksiyon gösterilmiştir. Şirketinizin, sorunun çözümünde katkısı ve ilgisi olan tüm çalışanlarına ve çiçek gönderme ile gösterilen nazik davranışınıza teşekkür eder, saygılar sunarım.


15.03.2017

Selin Ece Kirpiksiz

Sayın Yetkili, Ankara Optimum Outlet Avm mağazanızdan geçtiğimiz ay satın almış olduğum çamaşır makinesi ve buzdolabı garantileri hususunda bir sorun yaşamıştık. Bu süreçte Kutup Müşteri Hizmetleri ile iletişimde olduk. Sorunun çözülmesinde bize yardımcı olan Kutup Müşteri Hizmetleri’ ne çalışmalarından ötürü annem Tülay KİRPİKSİZ adına teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


12.03.2017

Glory Luna

12.03.2017 tarihinde Ankamall Samsung mağazanızdan cep telefonu aldım. Personeliniz Umut BOZKIR’ ın ürün bilgilendirmesinden ve ilgisinden çok memnun kaldım. Sizlere ve kendisine teşekkür ederim.


24.02.2017

Serdar Şahin

Sayın yetkili, Talebimizi çok kısa sürede cevapladığınız için çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.


20.02.2017

Özgür Vurur

2008 yılında almış olduğum buzdolabımın arızası, faturasını kaybettiğim için yapılamadı. Kutup firması ile iletişime geçtiğimde hemen faturamın bir nüshası temin edilerek sorunumun çözülmesini sağladılar. Kutup firmasının tüm birimlerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.


09.02.2017

İlker Kaya

Ankara Panora mağazanızdan Tempur orjinal 21 yatak ve 2 adet queen modeli yastık satın aldım. Şunu özellikle belirtmek isterim ki, Kutup Panora Yatsan Ekibi gibi personelleriniz olduğu sürece sırtınız yere gelmeyecektir. Güler yüzlü, kibar ve profesyonel yaklaşımlarından ötürü ayrı ayrı hepsini tebrik eder, sizlere teşekkürlerimi sunarım. Globalleşen kapitalist dünyada Panora Yatsan için, paranın değil müşteri memnuniyetinin birinci sırada geldiğini göstermiş olmanız kendimi son derece iyi hissettirdi. Selam ve dua ile hoşçakalın..


07.02.2017

Arda Koçak

Kutup Müşteri Hizmetleri Birimi’ ne ilgileri ve özverilerinden dolayı teşekkür ederim. İşlemimi çok kısa sürede hallettiler. Saygılarımla


02.02.2017

Tamer Sağıroğlu

Çamaşır ve bulaşık makinelerinin bize zamanında ve sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlayan Kutup Müşteri Hizmetleri biriminiz başta olmak üzere Kutup Gordion Samsung  Mağaza Müdürü  Barış Bey’ e teşekkür ederim.


02.02.2017

Emre Özyürek

Satış iptali sonrası ücret iadesi konusunda şirketinizin bize karşı olan anlayışlı tutumu ve yardımı için değerli Kutup yöneticilerine teşekkürlerimi sunarım. Kutup firmasından olan memnuniyetimi bir kez daha dile getirerek,  konuyla ilgili yardımcı olan Kutup Müşteri Hizmetleri biriminize teşekkürlerimi ayrıca sunar, iyi çalışmalar dilerim.


02.02.2017

Hamza Koç

Firmanızdan almış olduğumuz Lg marka televizyondaki arıza nedeniyle, televizyonun değişim sürecinde sorunun giderilmesi için bizlere hızlı bir şekilde yardımcı olan Kutup Müşteri Hizmetleri’ ne teşekkür ederiz…


31.01.2017

Cemal Gönç

Sayın Kutup yöneticileri, panel arızası olan televizyonumu hiçbir ücret talep etmeden hem de mevcut modelin üst modeli ile sadece müşteri memnuniyeti için değiştirmenizden dolayı çok teşekkür ederim.

Ayrıca, bu süreçte emeği geçen tüm Kutup Müşteri Hizmetleri’ ne sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Büyük ve kurumsal firma olmak olmak böyle bir şey olmalı….


22.01.2017

Emre Olcaytu Kaygusuz

Bugün Ankamall Avm’deki Samsung mağazanızdan, Samsung Galaxy S7 Edge model bir telefon aldık.Mağaza çalışanlarınızın güler yüzlü olmalarından, özellikle de Umut Bey’ e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.


18.01.2017

Zeynep Altan

Sayın Yetkili,

Yastık, yatak vb. ihtiyaçlarımızı almak için Panora Avm Yatsan Tempur mağazanızı ziyaret ettik. Kutup mağaza ekiplerinin ürünlerle ilgili bilgilendirmeleri, göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı mağazanızdan memnun bir şekilde ayrıldık.

Kendilerine tekrardan teşekkür ederek, konuyla ilgili sizleri bilgilendirmek istedik.

Saygılarımla.

12.01.2017

Hüseyin Uğur Noyan

Sn.Yetkili,

Yeni kurmakta olduğumuz evin temel ihtiyaçları için ( beyaz eşya / yatak vb) nişanlımla beraber uzun süredir araştırma içerisindeydik.Farklı markaların ürünlerini incelemekle beraber; kullanıcı yorumları, müşteri şikayetleri, fiyat / performans gibi hususları gözönüne aldık. Bu süreçte Panora AVM’deki Tempur mazağanızı ziyaret ettik. Mağaza Müd. Yasemin Uçar Hanım ve Yetkili Şenol Bulut Bey’ in ilk tanıştığımız andaki samimiyet ve konuya olan hakimiyetleri, yaklaşımları karar verme sürecimizi olumlu etkileyerek bizleri kısa süre içerisinde sonuca götürdü. Hem yatak ve yastıktan oluşan ihtiyaçlarımızı karşıladık, hem de Bosch mağazanızdan yeni bir bulaşık makinesi almamıza aracı oldular. Bu vesileyle kendilerinden duyduğumuz memnuniyeti sizlerle de paylaşmak ve nezdinizde bir kez daha teşekkür etmek isteriz.
Saygılarımla.


04.01.2017

Şeyda Çetintaş

Merhaba, 6 ay öncesinde almış olduğum televizyon 1 hafta önce bozulmuştu. Değişim sürecinde Gürkan Bey’ le görüşerek çok kısa bir zamanda sorunu çözüme kavuşturması, ilgisi ve bilgilendirmesinden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Tüm Ankara  Kutup çalışanlarını örnek almalı diye düşünüyorum.


30.12.2016

Ufuk Ertürk

Mağazanızdan almış olduğum televizyonda 1 yıl sonra internet bağlantısı sorunu oldu. Samsung Tv Müşteri Hizmetleri’ ni aradım. Servis yönlendireceklerini belirttiler. Gelen servis elemanı televizyonu kontrol ederek içerisindeki kartın yandığını, arızanın giderilmesi için 550 TL + servis bedeli alınacağını söyledi. Sonrasında televizyonu satın aldığım mağazada yaptırdığım ek garanti için Kutup Müşteri Hizmetleri’ ni aradım. Seda Hanım, televizyonu satın aldığım tarihi belirttikten sonra, servis göndereceklerini söylediler.Samsung Tv Müşteri Hizmetleri’ nin bile ilgilenmemesinden sonra sizin zorlaştırmadan konuyla ilgilenmeniz şaşırttı. Ertesi gün servisten gelen Semih Bey, sorunun kartın yanmasıyla ilgili olmadığını belirterek sorunu halletti. Kutup A.Ş.’ nin nezdinde; çalışanlarına samimiyetle, müşteriyi uğraştırmadan sorunumu çözdükleri için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

İyi günler


24.12.2016

Emir Göcek

Sayın İlgili,

Seda Hanım’ a ve Gürkan Bey’ e profesyonellikleri ve uzlaşmacı davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

İyi günler


10.12.2016

Engin Kaya

Sayın Kutup Yönetimi,

Bir önceki mailimde kapıldığım umutsuzluğum sizinle beraber sona ermiştir. LG yönetiminin yanlış uygulamalarına rağmen sizin ürününüzün ve müşterinizin arkasında durarak, mağduriyetimi hızlı bir şekilde gidermeniz beni ve ailemi çok mutlu etti. LG bir müşterisini kaybetti; ama Kutup sorunu çözerek bir müşteri kazandı. Yaşamış olduğum sorunu çevremdekilere anlatırken sizin güvenilir bir firma olduğunuzu, satışını gerçekleştiren firmanın markadan daha önemli olduğunu aktardım. Konuyla ilgilenerek sorunu çözüme kavuşturan Gürkan Bey’ e sizin nezdinizde teşekkür ederim. İyi ki varsınız.


7.12.2016

Tolga Mandacı

Hemen ilgilendiler teşekkür ederim.


28.11.2016

Fatih Işık

Merhabalar, 

2015 yılında Optimum Avm’deki Samsung Mağazanızdan satın aldığımız 40″ TV’nin faturasını kaybettiğimiz için Müşteri Hizmetleri biriminizi arayarak yeniden fatura talebinde bulunduk. Konuyla ilgili aynı gün içerisinde dönüş yapan Seda Hanım, istemiş olduğum faturanın kargoya verildiğini, faturayı mağazadan alabileceğimizi söylediler. Seda Hanım’ a ve dolayısıyla firmanıza teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


25.11.2016

Kezban Dinç

Çamaşır makinemin kurulumu için gerekli özveride bulunan, güler yüzlü çalışanınız Seda Hanım ve siz Kutup Ailesine çok teşekkür ederim. Televizyon markası olarak tercih ettiğim Samsung markasını beyaz eşyada ilk kez kullanacağım. İnşaallah memnuniyetimi dile getirmek için tekrardan yazarım. Hayırlı işler.


22.11.2016

Tülay – Erhan Asar

Sayın Yetkili,

22.11.2016 tarihinde Arcadium alışveriş merkezindeki Samsung mağazanızdan yapmış olduğumuz cep telefonu alışverişindeki Berke ve Yağmur Bey’in  bizleri karşılamalarına, konuya hakim oluşlarına ve oğlumuza gösterdikleri seviyeli ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.


22.11.2016

Aktuğ Bey

Kaybetmiş olduğum Samsung tabletimin faturası ile ilgili  talebime hemen dönüş sağlanmıştır. Anlayış ve ilgilerinden dolayı  SEDA Hanım’a teşekkür ederim.


15.11.2016

Mustafa Güngör

Yaşadığım sorunun çözülmesinde yardımcı olan Kutup A.Ş. nezdinde Gürkan Bey’ e, ayrıca şikayetvar sitesine de haklı tüketicinin yanında durdukları için teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunarım.

 


10.11.2016

Fatih Bey

Kutup A.Ş. olarak tarafınızdan çok hızlı bir şekilde dönüş yapılmıştır. Gerekli yönlendirme ve bilgilendirmelerinden dolayı  Gürkan AKIN Bey’ e çok teşekkür ederim.

 


08.11.2016

Hüsamettin Bozacı

Merhabalar,

Firmanızdan almış olduğumuz Samsung marka televizyonun arızalı olmasından dolayı, değişim sürecinde bizlere yardımcı olan ve hızlı şekilde sorunlarımızı çözen Gürkan AKIN Bey’ e ilgisinden ve görev bilincinden dolayı teşekkür ederiz…


Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.