SBOBET https://www.shishmediterranean.com/ https://www.grillfishdc.com/ https://grund-ag.ch/sbobet/ https://nsw1.go.th/sbobet/ https://www.loungin.co.uk/depo-25-bonus-25/ https://tomarbg.com/slot-dana/

‘‘Teknolojinin Ekseni’’ Kutup Şirketler Grubu’nun geleceğe attığı tüm adımlarda, hedef ve sürekli gelişim odaklı bir yaklaşımı sürdürmek için Kutup Akademi kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana çalışanlarının kariyer gelişimini destekleyen Kutup Akademi, kurumsal hedefler doğrultusunda eğitim-gelişim ihtiyaçlarını belirlemekte ve bu ihtiyaçlara yönelik eğitim planlarını uygulamaktadır.

İnsan kaynağının doğru değerlendirilmesi konusunda uzman olan bir ekip tarafından hazırlanan Kutup Akademi eğitim planlamasının, bölümlerinde;

Performansı destekleyen ve satın alma davranışlarının dinamiklerini anlamaya yardımcı olan Satış Eğitimleri

Kutup Şirketler Grubu’nun ilerlemesinde daima yol gösterici olan müşteri ilişkilerini geliştiren, müşteri hizmet kalitesini ve memnuniyetini pazarda eşsiz bir noktaya taşıyan Yetkinlik Eğitimleri

Her gün bir yenilikle gelişen teknolojinin takibini yapmayı sağlayan, inovasyonlar ile ilgili çalışanları güncelleyerek adaptasyonu geliştiren Ürün Eğitimleri

Kutup ailesine yeni katılan çalışanların ortak değer ve kültürü benimsemelerine katkı sunan, kurumsal prosedürlere uyumu kolaylaştıran Oryantasyon Eğitimleri yer almaktadır.

Verilen eğitimlerin periyodik olarak tekrarlanarak; geliştirilmesi gereken alanların değerlendirildiği Kutup Akademi programları, uzman ekipler tarafından hazırlanmakta, insan kaynaklarındaki yenilikler takip edilerek gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

Eğitimler, çalışanların programlara odaklanmasını desteklemek için özel olarak tasarlanan Kutup Akademi Salonları verilmektedir.

Eğitimlere katılarak programları başarıyla tamamlayan çalışanlar, Kutup Sertifika Programı kapsamındaki sertifikayı almaya hak kazanmaktadır. Eğitimleri bitirerek sertifika alan çalışanların yeteneklerini ve kazandıkları becerileri güncel tutmaları için her yıl sınav yapılmakta, sınav sonunda sertifikalar yenilenmektedir.

Kutup Akademi tarafından hazırlanan eğitim programları ve düzenlenen sınavlar sayesinde çalışanların kariyerine değer kazandırılırken müşterilere de sunulan hizmet ve deneyimin kalitesi en üst seviyeye çıkarılmaktadır.