İnsan Kaynakları Politikamız

Kutup Şirketler Grubu, çalışanlarının gelişimini destekleyerek ekip çalışmasını en üst düzeyde tutmakta, Bireysel ve takım olarak ayrı ayrı performans geliştirme ve değerlendirme çalışmalarıyla istikrarın sağlanması hedeflemektedir.

Ailemize yeni katılan ‘‘Kutup Yıldızlarının ortak değerler, şirket kültürüne uyum, karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde  ilerleme fırsatı vardır Yöneticilerimiz, Kutup Yıldızlarımızın gelişim ve motivasyonuna katkı sağlayarak başarılı Kutup Yıldızlarının performanslarını maksimum düzeyde tutmayı ilke edinmişlerdir. Kutup yıldızlarımızdan kahraman adayları belirleyip verdiğimiz eğitimler sonucunda Mağaza Müdürlerimizi bünyemizden çıkarmayı hedefleyen bir eğitim politikamız vardır.

‘Önce İnsan’ felsefesi ile yükselmeye devam etmekteyiz..İnsan Kaynakları uygulamalarında personellerin zayıf yönlerinin tespit edilerek güçlendirilmesi, başarılı olduğu yönlerinde de daha çok geliştirilerek hedef odaklı çalışmasının sağlanması ana esastır. Böylece her bir birey Kutup ’ta geleceğin yöneticileri arasına girmek için yetiştirilmektedir. Yapılan tüm bu değerlendirmeler ve geliştirmeler sonucu Kutup’ta kendini gösterebilen genç personeller kısa bir sürede yükselme imkânı bulup,  genç yaşta mağaza müdürlüğüne kadar yükselebilmektedir.

Kutuplarda insan kaynakları politikası ve iş yönetimi anlayışı nitelikli iş gücünü topluma kazandırma amacı gütmektedir. 

Kutup, çalışanlarının gelişimini destekleyerek ekip çalışmasını en üst düzeyde tutmakta, Bireysel ve takım olarak ayrı ayrı performans geliştirme ve değerlendirme çalışmalarıyla istikrarın sağlanması hedeflemektedir..

Sadakat projesi uygulaması ile değerli çalışanlarımızın önerileri de dikkate alınmakta ve işe alımlarda öncelik verilmektedir.

Kutup İnsan Kaynakları olarak hem şirketimiz hem de çalışanlarımızın yanında başarılı ufuklara yol almaya devam ediyoruz…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ankara’nın teknoloji markası olan Kutup, 66. yılında geçmişten bugüne 29 mağazası ile teknolojinin önder firmalarını seçkin ve sadık müşterilerine sunabilmeyi kendine ilke olarak belirlemiştir. Markamızın büyüyen ve gelişen kadrolarına katılacak olan,

 • MYO mezunu veya Lisans Programı Mezunu
 • Tercihen, Yatak, uyku merkezi, mobilya sektöründe en az 4 yıl tecrübeli, yada bu alanda çalışmak isteyen,
 • Perakendecilik ve mağazacılık sektöründe ve bu alanda  kariyer hedefleyen,
 • Yaratıcı ve dinamik,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Koordineli olarak çalışabilen, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş,
 • Sözlü ifade becerisi gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,
 • Sayısal zekası gelişmiş, dikkatli ve takipçi

‘Satış Danışmanı/Uzmanı’ takım arkadaşları arıyoruz.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ankara’nın teknoloji markası olan Kutup, 67. yılında geçmişten bugüne 29 mağazası ile teknolojinin önder firmalarını seçkin ve sadık müşterilerine sunabilmeyi kendine ilke olarak belirlemiştir. Markamızın büyüyen ve gelişen kadrolarına katılacak olan ‘Gsm Satış Uzmanları ve mağaza sorumluları arıyoruz.

 • Telekomünikasyon sektöründe tecrübe sahibi,
 • Tercihen Cep kask satış tecrübesi olan,
 • GSM ve bilişim teknolojilerine hakim, teknolojiyi, yenilikleri yakından takip eden,
 • Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip,
 • Prezantabl, pozitif, güler yüzlü ve dinamik bir yapıya sahip,
 • İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli,
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, şirket satış hedeflerini gerçekleştirebilecek,
 • Eş zamanlı koordine olabilen, yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
 • Avm’de bulunan mağazalarımızda görev yapabilecek olan,

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ankara’nın teknoloji markası olan Kutup Şirketler Grubu, 67. yılında geçmişten bugüne 29 mağazası ile teknolojinin önder firmalarını seçkin ve sadık müşterilerine sunabilmeyi kendine ilke olarak belirlemiştir. Avm’lerde bulunan Teknoloji (Beyaz Eşya/elektronik/Gsm)ve Yatak mağazalarımız  için;

Satış ekibimize katılacak;

“PART-TİME SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.

FARKLI SHİFT OLANAKLARI İLE

ESNEK ÇALIŞMA İMKANLARI SUNUYORUZ.

Amacınız; satış yapmak, müşterilerimizin bağlılığını kazanmak için markalarımızın imajını yükseltmek ve daima en yüksek müşteri hizmeti standardını devam ettirmek olacaktır.

Genel Nitelikler

Markamızı en iyi şekilde temsil edecek, hareketli, dışa dönük ve mükemmel iletişim becerilerine sahip etkin bir tavır gösterebilecek, kendi kendini motive eden;

Üniversite öğrencisi,

Özellikle hafta sonu olmak üzere part-time çalışabilecek,

Satış ve mağazacılık şartlarına uyumlu,

Ciddi ve takipçi,

Mağazacılıkta kariyer hedefi olan

Genç ve dinamik arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Perakende mağazacılık sektöründe deneyimli,
 • Fatura-İrsaliye ve kasa kontrol konusunda tecrübe sahibi,
 • Sevkiyat ve sipariş konusunda deneyimli,
 • İyi derecede bilgisayar kullanabilen,
 • Finansman(çek,banka,kredi, v.b.)bilgisi olan,
 • Yasal mevzuata uygun olarak şirketin muhasebe süreçlerini düzenli olarak yürütebilecek,
 • Dikkatli titiz çalışabilen ve yoğun çalışma temposuna uyumlu,
 • NETSİS/NETPOS sistemlerini kullanabilen

Ön Muhasebe Personeli aranmaktadır.

İŞ TANIMI

·         Gelen evrak teslim alımı ve gönderilmesini sağlayacak,
·         Ofisimizin telefon trafiğini yönetecek,
·         Ofisin genel düzeninden sorumlu olacak,
·         Fatura giriş-çıkışlarını yapmak,
·         Günlük kasa işlemlerini yürütmek,
·         Ürün Sipariş girişi denetimi ve kontrolü sağlamak,
·         Sorumluluk alanı ile ilgili her türlü raporlamanın yapılması,
Tüm başvurular titizlik  içerisinde değerlendirilecektir.

Bize posta gönderiniz

Kutup Akademi

‘‘Teknolojinin Ekseni’’ Kutup Şirketler Grubu’nun geleceğe attığı tüm adımlarda, hedef ve sürekli gelişim odaklı bir yaklaşımı sürdürmek için Kutup Akademi kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana çalışanlarının kariyer gelişimini destekleyen Kutup Akademi, kurumsal hedefler doğrultusunda eğitim-gelişim ihtiyaçlarını belirlemekte ve bu ihtiyaçlara yönelik eğitim planlarını uygulamaktadır.

İnsan kaynağının doğru değerlendirilmesi konusunda uzman olan bir ekip tarafından hazırlanan Kutup Akademi eğitim planlamasının, bölümlerinde;

Performansı destekleyen ve satın alma davranışlarının dinamiklerini anlamaya yardımcı olan Satış Eğitimleri

Kutup Şirketler Grubu’nun ilerlemesinde daima yol gösterici olan müşteri ilişkilerini geliştiren, müşteri hizmet kalitesini ve memnuniyetini pazarda eşsiz bir noktaya taşıyan Yetkinlik Eğitimleri

Her gün bir yenilikle gelişen teknolojinin takibini yapmayı sağlayan, inovasyonlar ile ilgili çalışanları güncelleyerek adaptasyonu geliştiren Ürün Eğitimleri

Kutup ailesine yeni katılan çalışanların ortak değer ve kültürü benimsemelerine katkı sunan, kurumsal prosedürlere uyumu kolaylaştıran Oryantasyon Eğitimleri yer almaktadır.

Verilen eğitimlerin periyodik olarak tekrarlanarak; geliştirilmesi gereken alanların değerlendirildiği Kutup Akademi programları, uzman ekipler tarafından hazırlanmakta, insan kaynaklarındaki yenilikler takip edilerek gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

Eğitimler, çalışanların programlara odaklanmasını desteklemek için özel olarak tasarlanan Kutup Akademi Salonları verilmektedir.

Eğitimlere katılarak programları başarıyla tamamlayan çalışanlar, Kutup Sertifika Programı kapsamındaki sertifikayı almaya hak kazanmaktadır. Eğitimleri bitirerek sertifika alan çalışanların yeteneklerini ve kazandıkları becerileri güncel tutmaları için her yıl sınav yapılmakta, sınav sonunda sertifikalar yenilenmektedir.

Kutup Akademi tarafından hazırlanan eğitim programları ve düzenlenen sınavlar sayesinde çalışanların kariyerine değer kazandırılırken müşterilere de sunulan hizmet ve deneyimin kalitesi en üst seviyeye çıkarılmaktadır.