Kutup Şirketler Grubu 69 yılı aşkın süredir müşterilerine sunduğu çözümler ile daima müşterilerinin iş ve çözüm ortağı olmuştur. Bu ortaklığın gelişimindeki en önemli referans noktasının müşteri memnuniyeti olduğunu bilen Kutup Şirketler Grubu, müşteri memnuniyetini bir pazarlama politikası değil; bir ilke olarak benimsemiştir. Bu ilkenin önderliğinde, müşteri memnuniyeti konusunda Türkiye’de alanının en iyisi olup; en yeni ve en iyi teknolojiyi en hızlı şekilde müşterileriyle buluşturmaya, kurumsal iş ortaklıklarıyla devam etmektedir.

Kutup Şirketler Grubu, A’dan Z’ye tüm sektörlerde; iş ortaklarına, kurumlara, kuruluşlara, vakıflara ve derneklere; beyaz eşyadan televizyona, cep telefonundan tablete, akıllı aksesuarlardan küçük ev aletlerine müşterilerinin tüm elektronik ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin gereksinimlerinin doğru analizi; bu gereksinimlerin karşılanmasına yönelik etkili çözüm önerileri ve bu çözümlerin uygulama sürecinde de iş ortaklarına tam destek veren Kutup Şirketler Grubu bu gücünün temelini 69 yıllık deneyimden almaktadır.

Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da; artan ürün yelpazesi, büyüyen portföyü, güçlenen çözüm ortaklıkları ile sektördeki öncülüğünü sürdürmeye devam edecektir.

 

İletişim: Tüm kurumsal talepleriniz için kurumsalsatis@kutup.net mail adresine mail atabilir veya genel merkezimizi 0312 256 48 78 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Talepleriniz tarafımıza ulaştıktan kısa bir süre içerisinde yanıtlanacaktır.