Samsung Gear S3

Samsung Gear S3

Gear S3, saat tasarımı için tüm gelişmiş özelliklerin yer aldığı gerçek bir kaliteli saat estetiğine sahiptir. Bu nedenle, Gear S3’ün kullanımının kolay ve zahmetsiz olduğu söylenebilir. Ayrıca telefonunuza ihtiyaç duymadan veya şarj etmeden günlerce kullanmanız için tasarlanmıştır. Gear S3 ile özgür hissedeceksiniz.

*Telefon görüşmesi için mobil cihaz ile bluetooth bağlantısı kurulması gerekir.

Tasarım

Gear S3 bileğinizde takılıyken ve kullanılırken doğal görünür ve hissettirir. Normal bir saat gibi. Sadece çok daha gelişmiş.

Gear S3 frontier

Maceraya atılan, lider bir ruh için üretildi.

Gear S3 classic

Lüksü yaşama imkanı sunan geleceğe yönelik bir tercih.

Deneyim

Gear S3 sizi en doğal yollarla telefonunuzdan kurtarır. Çağrılara cevap vermek, mesajları okumak, istediğiniz uygulamaya gitmek için çerçeveyi döndürmeniz yeterli.

Sadece çerçeveyi döndürün

Bir çağrıyı yanıtlayın, ses seviyesini artırın veya alarmı kapatın. Uygulamalar, mesajlar ve uzun metinlerde ilerlemek için çerçeveyi döndürün. İstediğinizi yapmak ve istediğinizi elde etmek daha kolay olamazdı.

Bileğinizden çağrı yapın

Gear S3’ün dahili hoparlörü cihazdan doğrudan çağrılar yapmanıza veya yanıtlamanıza izin verir.

*Telefon görüşmesi için mobil cihaz ile bluetooth bağlantısı kurulması gerekir.

Performans

Koşmaya, tırmanışa, bisikletinizle tura çıkın. Rotanızı Gear S3 ile belirleyin. Ve uzun ömürlü pili sayesinde sadece birkaç günde bir şarj edin.

Rotanızdan ayrılmayın

Telefonunuz yanınızda olmasa dahi, katettiğiniz mesafeyi ve geriye kalan mesafeyi kontrol edebilirsiniz. Günlük koşularınızdan golf skorunuza kadar tüm ilerlemelerinizi takip edebilirsiniz. Gear S3’deki GPS hepsini halleder.

Tekrar şarj etmeden günlerce kullanın

Bir şarj aleti olmadan seyahate çıkmanıza yetecek kadar uzun ömürlü bir pile sahip olmak gerçek özgürlüktür.

*Pil ömrü kullanıma ve ayarlara göre değişebilir.

Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.