LG SIGNATURE OLED 4K TV

LG SIGNATURE OLED 4K TV

The Art of Essence

LG SIGNATURE özüne sadık kalarak, en seçici kişilere hayata dair yeni bir anlayış getiriyor.

LG SIGNATURE OLED TV

‘Organik kendiliğinden yayılan pikseller emsalsiz kontrast, renk ve berraklıkta çoğaltılmış resimleri göstermekle kalmaz, aynı zamanda eşsiz yapılarından dolayı LG SIGNATURE OLED TV’nin tasarımı devrimsel, seçkin ve inanılmaz incedir.
Yeni nesil ekran harman/kardon® tarafından tasarlanan olağanüstü ses mühendisliğiyle bütünleşmiştir.

Cam Üzerinde Resim

Bir ilk olarak, ultra ince OLED panel şeffaf cam plakaya bağlanmıştır. Sonuç olarak, LG SIGNATURE OLED TV’nin müthiş tasarımı kendi mükemmel resim kalitesiyle uyumludur.

Sound Bar Standı

LG SIGNATURE OLED TV dikkat çekici zarif standında yerini alırken aynı zamanda dahili Sound Bar hoparlörün tüm bileşenlerine yer veriyor. Kulaklarınıza kusursuz ses iletmek için Sound Bar sesi öne doğru yönlendirir. Her sahnede zengin ve derin sesin keyfini çıkarın.

OLED HDR

Yüksek Dinamik Aralık(HDR) ile oluşturulan üst düzey kontrastı görüntülemek için TV’nin mümkün olan en geniş kontrast aralığını sunması ve çoklu HDR biçimleriyle uyumlu olması gerekir. OLED HDR, Perfect Black ve sonsuz kontrast sunumu ve hem genel HDR10 hem de Dolby Vision desteğiyle HDR içerik için üstün görüntü teknolojisini sunuyor.

Dolby Vision, Neden Önemli?

LG OLED HDR daha iyi kontrast ve şaşırtıcı biçimde geliştirilmiş renklerle daha parlak ve keskin görüntüler oluşturulmasını sağlayan Dolby Vision’u destekler. Dolby Vision’da kullanılabilen yeni video başlıkları dalgasıyla eğlenceyi görülmesi beklenen şekilde seyrettiğinizden emin olabilirsiniz.

ULTRA HD PREMIUM TV’yi Tanımlayan Yeni Standart

Tüm 4K TV’ler aynı değildir. ULTRA HD PREMIUM sertifikasyonu televizyonun resim ve ses kalitesinin yalnız en yüksek standartta olmasını sağlar. OLED TV, ULTRA HD Premium TV izlemeniz için mükemmel palet sağlayarak bu teknolojiyi tamamlar.

Kendinden Aydınlatmalı Piksel

Canlı bir organizma gibi bu pikseller açılıp kapanarak muhteşem renklerin can bulduğu mükemmel siyahı oluştururlar. Arka aydınlatma paneline ihtiyaç duyulmayan LG SIGNATURE OLED TV’nin tasarımı minimal yapısıyla büyüleyicidir. LG SIGNATURE OLED TV’nin kendinden aydınlatmalı pikselleri hiçbir TV’nin yaklaşamadığı mükemmelliğin eseridir.

OLED BLACK Evrene Huşu Algısını Getiriyor

“LG’nin OLED TV’leri, derin siyah gösterme kabiliyetiyle, yakın zamanda duyurulan NASA TV UHD kanalını mümkün olan en iyi şekilde tanıtarak izleyicileri gerçek uzay deneyimine çok daha fazla yaklaştırmaktadır.”
– Harmonic, NASA TV UHD Kanalı için NASA’nın resmi ortağı –

webOS 3.0

LG SIGNATURE OLED TV webOS 3.0 ile daha üst düzey eğlence sağlamak adına webOS’nin basitliğini ve eğlenceli yanlarını kullanır. Bir, evet tek bir sebepten dolayı; en çok izlenen zamanlar hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Harman/kardon® tarafından Tasarlanan Ses

Olağanüstü resim kalitesi en iyi ses kalitesiyle birleştiği için LG SIGNATURE OLED TV’nin sesi harman/kardon® tarafından tasarlanmıştır. Yüksek incelikli harman/kardon® sesinin premium izleme deneyiminizi geliştirmesine izin verin.

Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.