LG Çamaşır Makinesi

LG Çamaşır Makinesi

Çitileme

Güçlü Yıkama
Tambura su dolarken dalgalandırma kolu suyun dalgalanmasını sağlar. Bu sayede toz deterjan daha hızlı ve etkili çözünür.

Filtreleme

Yüksek Durulama Performansı
Tambur hızla dönerken çamaşırlar tamburun çeperine yapışır ve su, tambur içine su sirkülasyon sistemi ile püskürtülür. Bu sayede çamaşırlar en hızlı şekilde eşit olarak ıslatılarak yıkanır. Bu da daha iyi yıkama performansı sağlar.

Hassas Çevirme

Sessiz Yıkama
Çamaşırlar su seviyesinin altında döndürülür. Bu nedenle hiçbir şekilde ses duyulmaz. Çamaşırlar su içinde ovulur gibi yıkandığından mükemmel çamaşır yıkama performansı sağlanır.

Döndürme

Normal yıkama
Çamaşırlar klasik tambur hareketi ile döndürülerek yıkanır. Normal yıkama ve dağıtım işlemleri gerçekleştirilir.

Dövme

Kırışıklık azaltma
Çamaşırlar kazanın tepesinden aşağı sert bir şekilde çarpılarak kırışıklıklar azaltılır.

Çalkalama

Hassas Yıkama
Hassas çamaşırlar su seviyesinin altında nazikçe elde yıkar gibi yıkanır.

Inverter Direct Drive™

Daha sessiz ve temiz yıkamaya öncülük ediyor.
Kayış ve kasnak olmadığından;
-Daha Sessiz
-Enerji Tasarruflu
-Yüksek Kapasiteli
-Dayanıklı

Kayış ve kasnak olmadığından LG Direct Drive sistemi enerji tasarrufuyla birlikte motorun verimliliğini arttırır ve bozulma riskini azaltır. Basitleştirilmiş sistem gürültü seviyesini de azaltır.

Direct Drive motorlar güvenilir olduğu kadar sessizdir de. Beklentilerinizin boşa çıkmayacağını garanti ederiz. LG Direct Drive motora o kadar güveniyoruz ki 10 yıl motor garantisi standart.

Kazan Temizleme

Teknolojisiyle kazan içinde olusabilecek küf ve toksik maddelere geçit vermiyor. Yüksek sıcaklıktaki buhar ve yüksek devirde dönme hızı sayesinde kazanın her köşesini kendi kendine strelize ediyor.

Buharlı Temizleme

LG buharın gücü sayesinde temizlikte yeni bir çığır açıyor. Parke, mermer, halı ve benzeri bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz buhar fonksiyonu sayesinde yüzeyleriniz uzun süre temiz ve parlak kalacak. Islak-kuru modellerle karşılaştırıldığında buharın gücü size ekstra hijyen kazandıracak. Özel tasarım buhar başlığı sayesinde, tek bir hareketle başlığın ön kısmından tozları çekerken arka kısmından verilen buhar sayesinde mükemmel temizliğe sahip olacaksınız.

Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.