LG Buzdolabı

LG Buzdolabı

LG Çift Pratik Kapı™ İki Kat Tazelik! Enerji ve Soğuk Hava Kaybı Olmadan Sık Kullanılan Malzemelere Kolay Erişim

Tüketicilerin soğutma gereklilikleri için büyük bir yenilik olan LG Çift Pratik Kapı™, sık kullanılan malzemeler için alanı arttırırken, enerji ve soğuk hava kaybını en aza indiriyor. Malzemeleri dışarı alırken soğuk havayı korumak için yalnızca tek bölmeye değil, aynı zamanda, içeride daha fazla soğuk hava tutan ve dolayısıyla soğuk hava kaybını ve besinlerin tazeliklerini yitirmelerini engelleyen bir ek bölmeye sahip. Bu yenilikçi çift katmanlı Pratik Kapı sistemi, LG’nin mutfaktaki şefler için tasarladığı yeni Hareketli Sepet ile daha da önem kazanıyor. Buzdolabınızın içinde iki özel bölme olduğunu ve en sevdiğiniz malzemelerin hemen önünüzde olduğunu düşünün!

*Test Edilmiştir: Buzdolabı kapısının açılması ile karşılaştırıldığında Pratik Kapı™’nın 10 saniye boyunca açılması ile hava akışı yüzdesindeki değişime dayalı INTERTEK test sonucu. Sonuçlar modellere ve kapı açılma sürelerine göre değişiklik gösterebilir.

Ev Şefleri; Çift Pratik Kapı™ Sizin ve Ailenizin Keyfi İçin Tasarlanmıştır

Malzemelerinizin taze tutulması, yemek tariflerinizin saklanması kadar önemlidir. Ancak soslar, stoklanmış yiyecekler ve diğer sık kullanılan malzemeler de soğutma gerektirir. Pişirme Alanı’na tüm malzemeleriniz akıllı şekilde girebilir. Sık kullanılan yiyecekleri Çift Pratik Kapı™ içinde tutarak, dolabın iç bölümlerinde kalan yiyecekleriniz için soğuk hava kaybından endişelenmeniz gerekmez.

LG’ye özel Çift Pratik Kapı™ tasarım özelliği ev şefleri içindir, ancak tüm aile için de kolaylık sağlar. Hepimizin buzdolabında sevdiğimiz ürünler vardır–içecekler, atıştırmalıklar, hardal ve parmesan gibi. Bunları buzdolabından her alışımız soğuk hava kaybına neden olur ve buzdolabındaki diğer malzemenin tazeliğini etkiler. Artık endişelenmenize gerek yok. Aile üyelerinin en sık tükettikleri yiyecekleri Pratik Kapı™ Aile Alanı içinde tutarak, buzdolabı içinde bulunan herşeyin daha uzun süre ve daha taze keyfini çıkarabilir.

Çift Pratik Kapı™ Daha Az Soğuk Hava Kaybı

LG Çift Pratik Kapı™ modern ev şeflerinin başka bir önemli gereksinimi için tasarlanmıştır: Enerji Tasarrufu. Elektrik pahalıdır. Bir kaç malzeme almak için her zaman buzdolabı kapısını açmak yalnızca malzemeleri taze tutan soğuk havanın kaçmasını sağlamaz, Aynı zamanda elektrik faturanızı da kabartır. Yenilikçi Pratik Kapı™ özelliği ile elektrik tasarrufu konusunda büyük bir adım atmış olan LG, Pratik Kapı sistemi içine bir ek bölme koyarak soğuk hava kaybı/enerji kaybını engellemede bir adım daha atıyor. Çift Pratik Kapı™, yalnızca ek kapının açılması nedeniyle en küçük soğuk hava sızıntısı olasılığını dahi ortadan kaldırıyor. Buzdolabını sık sık ziyaret edenler, artık endişelenmeyin! Yiyecekleriniz güvenli ellerde.

Kolay Erişim ve Saklama İçin Akıllı Alanlar

LG Çift Pratik Kapı™ ‘daki çeşitli saklama hazneleri için tasarım dokunuşu – sos tepsisi, sepet, raf ve diğer cepler ile köşeler. Ancak sepeti dışarı çekip, meyve ve sebze yığınlarını karıştırmak, yemek pişirmenin hiç de keyifli bir bölümü değil. Ergonomik yaklaşım sergileyen tasarım yeniliklerimizi keşfedin. Kayar sos tepsisi, eğilen taze sebze-meyve sepeti, katlanan raf yalnızca daha fazla yiyecek saklamanızı değil; aynı zamanda istediğiniz malzemeyi daha kolay görüp çıkarmanızı sağlayacak kullanıcı dostu tasarımlardır.

Mutfağınızın İlgi Odağı Çift Pratik Kapı™ Dizaynı

LG’nin yenilikçi tasarımları mükemmellik düzeyine ulaştı. Çift Pratik Kapı™ kaplama. Parlak siyah, LG’ye özel bal peteği deseni ve ince ama seçkin bir parlaklık yaratmak için kullanılan gerçek gümüş, dünyanın ilk kavisli cam kapısını kaplıyor.

Interver Linear Kompresör = Diğer Buzdolaplarına Göre % 32 Daha Az Enerji Tüketimi ve % 25 Daha Az Çalışma Sesi

Dışarıdan görülmese dahi Çift Pratik Kapı™ içindeki doğrusal inverter kompresör, daha az enerji ile besinleri taze tutarak fark yaratır. Buzdolabının bu motor bölümü, ileri fizikten gelen yeni nesil teknolojidir. Yapısal iyileştirmeler ile sürtünmenin azaltılması, besinlerin taze tutulması için daha az enerjinin kullanımını sağlar. Daha az elektrik tüketimi ile düşük çalışma sesi; ve ayrıca LG ‘nin sunduğu 10 yıl garanti ile mükemmel performansın keyfini çıkarın.

* Test, LG’nin dahili 20 yıllık ömür testi protokolüne göre yapılmıştır.
* Laboratuar testi sonuçları, hızlandırılmış ve uygun kullanım koşullarını dikkate almaktadır. Tahmini ömür herhangi bir garanti süresi teşkil etmez.

Yiyecekleri Taze Tutan Nedir? Hygiene Fresh+™ İle İçeride Temiz Kalan Hava

LG’nin Hygiene Fresh+™ teknolojisi pek çok kirlenme nedenini ortadan kaldırır. Yiyeceklerinizin temiz hava içerisinde ve kokusuz ortamda doğal tazeliklerini tamamıyla koruduklarından emin olabilirsiniz.

Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.
Kutup A.Ş.